320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nõustun Chiefiga. Olukorda arvestades loogiline sats. Lisaks on tore et noored võimaluse saavad.

    Kommentaar


      esimene poolaeg lapsed olid tublid. Xhaka keskpärane ja Mkhi puhas sitt.

      Kommentaar


        One nil to Arsenal away. Tuleb rahul olla.

        Polnud särav ega sujuv ning korralik mudajalgpall aga see 1 hea variant löödi ära ja siis kindlustati tagalat.

        Nôus! Miki vôtnud Iwobi brainfart momendid enda kanda ning xhakalt 1ht juba 3 kriminaalset söötu.

        Tähtsaim, et 3p tabelis, edasi.

        Kommentaar


          võõrsil võit ja taga 0 - vaadates viimaseid hooaegu siis väga hea tulemus
          Ceballos oli veel veits kohmaka suutest, aga küll tuleb

          Kommentaar


            Uued mehed vajavad aega, üldse polnud kokkumängu teistega. Aga Miki ja Nelson olid väga suur pettumus. Domineeriti pallivaldamise ja mingi tikitakatamisega, kuid võimalusi loodi vähe. Guendouzi keskväljal ja Auba ründes bossid. Vähemalt 3 punkti tabelis.
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Also Chambers oli väga tubli ja Mustafi tänane roll oli hiilgav

              Kommentaar


                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                Uued mehed vajavad aega, üldse polnud kokkumängu teistega. Aga Miki ja Nelson olid väga suur pettumus. Domineeriti pallivaldamise ja mingi tikitakatamisega, kuid võimalusi loodi vähe. Guendouzi keskväljal ja Auba ründes bossid. Vähemalt 3 punkti tabelis.
                Nelson oli igati tubli ju ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Nelson oli igati tubli ju ?
                  Nôus. Proovis, vedas palli, vôitles nagu ka willock. Siiski esimene selline alg 11 alustamine liigas. Tubli esitus, natuke palju oleks nôuda kahelt 19 aastaselt kohe alguses. Calma.

                  Kommentaar


                    See Özili ja Kolasinaci juhtum on ikka korralik Briti huumor.

                    Kommentaar


                      Esimest mängu ei näinud, olevat olnud rabe, aga näe, tulemus toodi ikkagi ära. Kogu suur ving mitte investeerimise kohta sai lõpuks adresseeritud ja täitsamehi täiendusi on klubisse toodud. Peatreener pole enam esimese hooaja peal, tema ehitatav idee peab hakkama nüüd dividende tooma lõpuks ning kogu asi kokku võtta - minuarust enam ei ole mitte kuidagi vabandusi top 4-st välja jäämiseks, eriti ajal kus teame mis toimub ManUnited'i ja Chelsea'ga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Esimest mängu ei näinud, olevat olnud rabe, aga näe, tulemus toodi ikkagi ära. Kogu suur ving mitte investeerimise kohta sai lõpuks adresseeritud ja täitsamehi täiendusi on klubisse toodud. Peatreener pole enam esimese hooaja peal, tema ehitatav idee peab hakkama nüüd dividende tooma lõpuks ning kogu asi kokku võtta - minuarust enam ei ole mitte kuidagi vabandusi top 4-st välja jäämiseks, eriti ajal kus teame mis toimub ManUnited'i ja Chelsea'ga.
                        Väike sidebet, mina ütlen, et manu jääb arsenalist 8p või rohkem ette, sina ütled et ei jää?
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Väike sidebet, mina ütlen, et manu jääb arsenalist 8p või rohkem ette, sina ütled et ei jää?
                          lol, ma võtaks selle küll, kui Wingback ei taha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Väike sidebet, mina ütlen, et manu jääb arsenalist 8p või rohkem ette, sina ütled et ei jää?
                            Opaa, ma võtaks ka vastu kohe selle!
                            1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

                            Kommentaar


                              Raha/õlu, kõik jutud. Ma tahaks ka tükikest sellest tordist
                              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                              Kommentaar


                                plussüks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X