320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miki Romasse laenuga confirmed. Väidetavalt kui 25+ mängu mängib, siis kohustuslik ost. Mõistlik diil, eile oli ta üsna keskpärane, et mitte öelda kohutav. Esimene puude veab sageli alt ja lahendused jätavad soovida. Spursi vastu sai kastis kahel korral soodsas positsioonis palli ja munas mõlemad olukorrad ära. Pigem investeeriks selle mänguaja Nelsonisse ja Sakasse.

    Re-buildi teemal pidasin silmas seda, et igal treeneril on omad eelistused ja lemmiklapsed. Kuigi nr 10 kipub tänapäeval olevat väljasurev tõug, siis mingis teises süsteemis ja teise treeneri all oleks Özil ehk arvestatav mängija. Praeguses joonises ja kaadriga ma kahjuks ei näe kuhu ta koosseisu sobituks, seda eriti suuremates mängudes. Uue treeneriga ilmselt lisanduks selliseid mängijaid veel.

    Board on vähemalt hetkel mõistlikult tegutsenud, oli mängijaid vaja neljale positsioonile, toodi mängijaid neljale positsioonile. Võrreldes varasemate aastatega kus DMCs valitses täielik auk vms tükk puslest oli puudu ja seda näiliselt ignoreeriti. Selle põhjal tahaks loota, et ka board saab aru, et käimasolev hooaeg on Emeryl enda tõestamise aasta (leping oli vist kolmele aastale?). Top 4 on miinimum, mis peaks saavutama. Aga esimese nelja mänguga on teda vara veel maha kanda.

    @Mõnu - ühe foorumiliikme arvamuse põhjal ei ole paslik väita, et "nõutakse" vabastamist.

    Edit: Saaks nüüd Mustafi ka kuhugi pagendatud, siis oleks sisuliselt tegemist ideaalilähedase aknaga.

    Kommentaar


      Tahaks vôi isegi peaks täpsustama asjaolu, et keegi ei soovi siin vabastama or sack asja. Pigem fakt, et las teeb töö ära mida toodi tegema ning lepingut ei uuendata ning tehakse next step ka treeneri valdkonnas. Hetkel on väga raske hoomata mida platsil täpselt üritatakse. Tuleb teha rohkem kui miinimum, et uus leping teenida. Hetkel kindlust pole sellesse vaid lootus...äkki suudame miinimum eesmärgi saavutada. ManU ja Venemaa on abistavat kätt andmas.

      Mingi vägev sôna nagu sildtreener on teema. 😀

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Guendouzist tuleb ikka üks eriti vägev vend. Suve parimate ostude meeskonnas kindel koht olemas.


        Kutt pani tõelised suure poisi püksid jalga eile ja nüüd on hopsti koondises ka.

        Kommentaar


          Kui Unai leping lõppeb siis kes oleks teie arvates next step treeneri valdkonnas?
          Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
          Tahaks vôi isegi peaks täpsustama asjaolu, et keegi ei soovi siin vabastama or sack asja. Pigem fakt, et las teeb töö ära mida toodi tegema ning lepingut ei uuendata ning tehakse next step ka treeneri valdkonnas. Hetkel on väga raske hoomata mida platsil täpselt üritatakse. Tuleb teha rohkem kui miinimum, et uus leping teenida. Hetkel kindlust pole sellesse vaid lootus...äkki suudame miinimum eesmärgi saavutada. ManU ja Venemaa on abistavat kätt andmas.

          Mingi vägev sôna nagu sildtreener on teema. 😀

          Kommentaar


            Algselt postitas Epic Vaata postitust
            Kutt pani tõelised suure poisi püksid jalga eile ja nüüd on hopsti koondises ka.

            Ennäe nasfal, ligue 2 lambi pingivend kutsuti prantsuse koondisesse

            Kommentaar


              Algselt postitas Joks Vaata postitust
              Ennäe nasfal, ligue 2 lambi pingivend kutsuti prantsuse koondisesse
              Kurat sa ikka pead ka kõike mäletama

              Kommentaar


                Fakk, pole nagu üldse ilus ega meeldiv kiita siin ... konteksti arvestades...
                Aga Guendouzi tegi NLD's ikka väga korraliku esituse. Ja mängu lõpuni oli ikka päris aktiivne ka, kui Spursi mehed tundusid juba väsinud olema mingi hetk siis tema ikka müttas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Fakk, pole nagu üldse ilus ega meeldiv kiita siin ... konteksti arvestades...
                  Aga Guendouzi tegi NLD's ikka väga korraliku esituse. Ja mängu lõpuni oli ikka päris aktiivne ka, kui Spursi mehed tundusid juba väsinud olema mingi hetk siis tema ikka müttas.
                  Nii on jah, Guendouzi jäi mängu lõpus kõige enam silma, kuigi asjatundjad kommenteerisid, et tegelikult tõi mängu pöörde 0:2 pealt sisse tulnud Ceballos.

                  Kommentaar


                    Paar päeva möödunud ja ei tahtnud emotsiooni pealt lahmida. Postiivne: Guendouzi, Ceballos (see mees tuleb perma transferiks teha, kuigi mängu sekkus siiski 1-2 pealt), Laca, võitlusvaim ja mäng ise (korralik derby materjal). Negatiivne: Xhaka, varajane külm dušš (liiga tüüpiline), luhtaläinud võimalus Spursi nahutada.

                    Üldiselt teeb veidi murelikuks ka see, kuidas Auba äärele ei sobi ja see probleem on pigem süvenemisjärgus kui vastupidi. 4-4-2? 4-4-1-1? Peatreenerite pidev vahetamine pole küll minu teetass, aga alla TOP4 ma see hooaeg küll alla ei neelaks.


                    Ahjaa, International Break on gei.
                    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                    Kommentaar


                      Head uudised.
                      Joe allkirjastas uue lepingu.
                      Hector, Kieran ja Rob tagasi trennis.

                      Kommentaar


                        Jaanuar on see aasta meite õuele eriti kiiresti jõudnud. Masendav teine poolaeg.

                        Kommentaar


                          Jätan selle siia...tabeli viimase vastu
                          Attempts 7-31

                          Treener tegi ka kavalad lükked. Millal jalgpalli mängima hakatakse?

                          Kommentaar


                            Ma olen algusest peale rääkinud, et Sokratisel ei ole Arsenali taset. Ei ole kunagi olnud ega saa kunagi olema.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Ma olen algusest peale rääkinud, et Sokratisel ei ole Arsenali taset. Ei ole kunagi olnud ega saa kunagi olema.
                              No Sokratise hingele jäi üks viga, aga mäng lagunes ikka teiste meeste pealt. Teise poolaja keskväli kaotas igasuguse kontrolli.

                              Kommentaar


                                Keegi mälu omav kodanik võiks proovida kuidagi selgitada, mis nüüd täpselt võrreldes Wengeri viimaste aastatega paremini on? Meeskonnal endal ei paista küll olevat aimugi, kuidas nad mängima peaksid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X