320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Noh tegelt ikka ei keeratud midagi kinni. Väga häid võimalusi tekitati kuhjaga.
    Jah, aga see tundus üsna kaalutletud risk, et minna väga tugeva ründevõimsusega meeskonna vastu kaitsesse. Ehk kuni Arsenal neid ära ei kasutanud, seni ei avanud ka ManUtd enda mängu.

    Kommentaar


      Mulle jäi ka see suhtkoht kinni keeramise osa veidi arusaamatuks. Eilne Manku kaitse oli nii halb, et vajas mitu korda üle kontrollimist, kas nad on äkki vahepeal treenerit vahetanud, sest ma pole veel nii halba kaitseesitust üheltki Mourinho satsilt varem näinud, mitte kunagi.

      Kombinatsioon sitast lõpetamisest, ebaõnnest ja De geast tõi siit mänkule punktid. Muidugi, meie kaitsemäng ei kannata kriitikat ja Laurent Koscielny tegi ilmselt ühe halvima mängu meie särgis. Mustafist pole ka mõtet üldse rääkidagi. Ja ma olen nõus, et Xg vajab konteksti. Eilne kontekst oli see, et võõrsilmeeskond oli veerandtunniks 2:0 ees ja kodumeeskonnal oli ainus variant gung-ho ründama asuda. Kui see mäng püsiks 0:0 kauem, näeks ka Xg täiesti teistsugune välja.

      Aga üleüldiselt, taaskord sitasti häälestatud meeskond sellise kaliibriga mänguks. See on viimase kümnendi TM-Wenger, et suurtes mängudes mängitakse end mängust esimese 20 minutiga juba välja, oleme kõik seda näinud oioi kui palju kordi.

      Ja ma ei tea kas sellest andmata 100%-sest pennust on üldse mõtet juttu tehagi we?

      Kommentaar


        Algselt postitas coco Vaata postitust

        Ja ma ei tea kas sellest andmata 100%-sest pennust on üldse mõtet juttu tehagi we?
        Ja Koscielny punasest.

        Kommentaar


          Sa mõtled seda olukorda, kus ta Lukakuga maadles?

          Kommentaar


            Algselt postitas coco Vaata postitust
            Sa mõtled seda olukorda, kus ta Lukakuga maadles?
            Jup, viimane kaitsja, ilmselge viga. Aga Marrineril läks niiehknaa lappama. Hea mäng oli!

            Kommentaar




              2 puhast, 100%st pennut andmata. 19.05 mängust, kui Rojo maadlusvõttega Laca murule paneb. See on isegi punase koht, kui päris aus olla. See on isegi veel ilmselgem ju, kui see Welbecki oma.

              Kui sa mõtled seda koscielny vs lukaku teineteisele keha andmise duelli, siis ma ei tea noh. Ma kohtunikuna oleks seal ilmselt üldse edasi lubanud mängida.

              Rein äkki viitsib kommenteerida neid 3 olukorda.

              Kommentaar


                Algselt postitas coco Vaata postitust
                http://arsenalist.com/f/2017-18/arse...ighlights.html

                2 puhast, 100%st pennut andmata. 19.05 mängust, kui Rojo maadlusvõttega Laca murule paneb. See on isegi punase koht, kui päris aus olla. See on isegi veel ilmselgem ju, kui see Welbecki oma.

                Kui sa mõtled seda koscielny vs lukaku teineteisele keha andmise duelli, siis ma ei tea noh. Ma kohtunikuna oleks seal ilmselt üldse edasi lubanud mängida.

                Rein äkki viitsib kommenteerida neid 3 olukorda.
                Maadlemine pole, kui sa selja tagant jalad maha tõmbad. Aga pennu oli täitsa olemas. Selle vastu ma ei vaidle. Marrineril lendas lihtsalt käsi pulsilt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas coco Vaata postitust
                  http://arsenalist.com/f/2017-18/arse...ighlights.html

                  2 puhast, 100%st pennut andmata. 19.05 mängust, kui Rojo maadlusvõttega Laca murule paneb. See on isegi punase koht, kui päris aus olla. See on isegi veel ilmselgem ju, kui see Welbecki oma.
                  Iga jumala nurgalöök toimub üks selline maadlus, niikaua kuni neid ära nagunii ei vilistata ja kohtunikud normaalseteks ei taha hakata pole mõtet selle üle isegi vinguda. Üks kindel penalti jäi tõesti andmata Arsenalile.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas coco Vaata postitust
                    http://arsenalist.com/f/2017-18/arse...ighlights.html

                    2 puhast, 100%st pennut andmata. 19.05 mängust, kui Rojo maadlusvõttega Laca murule paneb. See on isegi punase koht, kui päris aus olla. See on isegi veel ilmselgem ju, kui see Welbecki oma.

                    Kui sa mõtled seda koscielny vs lukaku teineteisele keha andmise duelli, siis ma ei tea noh. Ma kohtunikuna oleks seal ilmselt üldse edasi lubanud mängida.

                    Rein äkki viitsib kommenteerida neid 3 olukorda.
                    Seda maadlemist toimib nii tihti ja nii palju, et neid ei tasu enam eriti ära märkidagi. Teine oli muidugi 100% pennu. Lukaku olukord pigem ikka kollane, kui play on.

                    Kommentaar


                      Lacazett isegi ei reageerinud selles Rojo olukorras. Seal penaltit ja punast näha on omaette oskus. Koscielny oma oli punane ja Darmian vs Welbeck puhas pennal.

                      Kommentaar


                        Vaatasin kordust uuesti. Lukaku paneb kõigepealt Kosile keha ja kasutab ka natuke oma käsi, saab seejärel keha vahele ja lõpuks käivad meeste jalad kokku. Esiteks, kui Kos end pikali viskaks, oleks ilmselt viga Lukakule ja mängime edasi. Teiseks, kui võtta täiesti isoleeritult, et Kos paneb lõpuks Lukakule kergelt kossi, siis tõesti on viga. Aga taaskord kontekst, kaks meest maadlevad palli pärast ja lõpuks käivad mõlemad murule olles mõlemad reeglite järgi olukorra mingis faasis vea teinud. Kolmandaks, sellist asja nagu viimase mehe viga pole olemas, on 'denial of obvious goalscoring opportunity', mida see olukord kohe kindlasti ei olnud - pall ei liigu otse väravale, Lukaku on tasakaalust väljas, viga toimus ikka väga kaugel väravast ja Bellerin jõudis katma olukorda.

                        Kollane on siin olukorras enam kui küll. Ja 1:3 seisult 88' minutil 10 vs 10 jääda ei muuda suures pildis midagi. Welbecki olukorras andmata jäänud penalti oleks mingi põnevuse mängu tagasi toonud viimasteks minutiteks. Aga tegelik olukord, millest rääkima peaks, on ikka see Rojo viga Laca vastu. See on kindel 'denial of obvious goalscoring opportunity' ja mitte et see tähtsust omab, on ka viimane mees. Seega kindel punane ja penalt. Seis on 1:2 ja manku 10kesi. Game on.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Lacazett isegi ei reageerinud selles Rojo olukorras. Seal penaltit ja punast näha on omaette oskus. Koscielny oma oli punane ja Darmian vs Welbeck puhas pennal.
                          Mis mõttes ei reageerinud? Et ei nõudnud ise midagi? Et see on nüüd see õige mõõdupuu hindamiseks kas oli viga v mitte?!? Või et ei suutnud olukorras reageerida? Sest mina näen seal olukorras meest, kes hindab palli liikumist ja valmistub seda võrku panema. Siis tuleb selja tagant Rojo, paneb talle käe kõrile ja tõmbab ta selili.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas coco Vaata postitust
                            Mis mõttes ei reageerinud? Et ei nõudnud ise midagi? Et see on nüüd see õige mõõdupuu hindamiseks kas oli viga v mitte?!? Või et ei suutnud olukorras reageerida? Sest mina näen seal olukorras meest, kes hindab palli liikumist ja valmistub seda võrku panema. Siis tuleb selja tagant Rojo, paneb talle käe kõrile ja tõmbab ta selili.
                            No midagi see ikkagi näitab kui isegi Lacazette selles olukorras ei reageerinud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas coco Vaata postitust
                              Rein äkki viitsib kommenteerida neid 3 olukorda.
                              Kaks pennut andmata ja punane andmata.
                              Kosi olukord oli minu jaoks kollane, aga mul on punased prillid. Veidi erapooletumate inimeste jaoks oli see ikkagi punane. Ehk siis pigem ikka punane.

                              Edid: see 19:05 olukord ei meenu. Pidasin silmas neid suht lõpus pennuolukordi. Üks oli Welbz ja teist ei mäleta. See oli veel kindlam pennu, kui maha niideti.

                              Edit2: kui sa sellise statistikaga ei suuda võita, siis kohtuniku poole ei ole mõtet näpuga näidata. Pigem tuleks peeglisse vaadata.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X