320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju õnne!

    Kommentaar


      Algselt postitas enzo5 Vaata postitust
      Kes asemele?
      moyes
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Jõudsin ära oodata

          Goodbye and thank you for all the fish

          Kommentaar


            Võimas töö tehtud. Augustis on see juba üks hoopis teine klubi.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Rõõmu ja kurbust palju. Oleks võinud minimaalselt aasta tagasi lahkuda ning olnuks palju positiivsem see noot (kui nüüd muidugi just ELis ei üllatata). Ja kui ta juba mõtles lahkumisele võinuks seda teatavaks teha ju ka varem - kindlasti oleks liiga seis meil tunduvalt parem kuna mehi kottinuks vähe rohkem ning ka toetajad oleks meeskonna taga ühiselt toetamas, mitte omavahel Wenger In Wenger Out diskusiooni pidamas või viimaste kodumängude valguses hoopis kodus askeldamas.

              Igaljuhul suured tänud härrale tehtud töö eest. Uus staadion, treeningkompleksid kõik see suuresti tema töö ja olgugi, et mänguplaani viimasel ajal näiliselt ei olnud siis kunagi oli lausa lust meie esialgu kontra ning hilisemat tic-taci vutistiili vaadata.

              Tulevikku vaadates siis loodame, et mingit Nokklooma, Moyest, Rodgersit või muud lammast sisse ei tooda (nii palju mõistust peaks isegi Kroenkedel olema ju, eks?). Minu eelistused - Jardim oleks prima valik, Arteta huvitav valik, Bergkamp südame valik. Ükskõik kes tuleks siis peaasi, et paneks mehed ühiselt mängima ning saaks toetajad korralikult enda taha.
              Nüüd on vähemalt midagi uut ja huvitavat meilt järgmine hooaeg oodata, et ei näegi enam sama linti kordusest.

              Kommentaar


                Palju õnne! Ei hakka siia metafoore kirjutama, kuigi jaguks kõvasti.

                Kommentaar


                  Sõber helistas päeval soovis õnne. Ma jäin esimese asjana mõtlema, et mis kuupäev on ja et lolle nalju võis vanasti ikka vaid esimesel ja viimasel aprillipäeval teha.

                  2014 kevad oleks olnud õige aeg taandumiseks pärast võitu hullude üle FA CUP finaalis. Aga noh, parem hilja kui mitte kunagi ja ausaltöeldes see 'mitte kunagi' variant hakkas iga mööduva ja järjest kesisema hooajaga üsnagi tõenäoline tunduma(#tehnikasajand jne).

                  Ilmselt, nagu keegi juba kirjutas, võib minna manager või kolm enne kui uuesti ree peale saame. Loodetavasti jätab Arsenal selle moyesetsükli vahele ja võtab kohe asise venna kes saaks suvel alustada tiimi komplekteerimisega. Rünne on paigas lähitulevikuks aga kaitses ja keskväljal on palju vaja vangerdada ja suur peeter oleks vaja kindlasti varuvariandiks taandada või minema saata. Ospina on muidu hea väravavaht aga plähmerdab natuke liiga palju, et põhikindaid talle anda.

                  Aga väga positiivsed arengud, saab lõpuks jälle entusiasmiga klubi tegemistele kaasa elama hakata. Huvitavad ajad nüüd.

                  Ahjaa, Euroopa karikas oleks ju igati väärikas lõpp sellele ajastule. Vaja kuidagi hispaanlastest jagu saada, lihtne olema ei saa. Loodetavasti Cech ja Mustafi eesotsas võtavad oma pasa kokku.

                  Kommentaar


                    Loodetavasti on sellel ameerika vuntsil niipalju mõistust, et ootab ära millal Hughes kaks tiimi ühe hooajaga premmist nahhui saadab ja palkab siis selle venna Arsenali, muidu võib juhtuda, et blood ja fam vennad peavad tagasi tööle minema ja põhineegri tuubiku kanaliga on perses.
                    Kahju, ilusad joped olid Wngeril.
                    How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                    Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                      Ma kurb, ma rõõmus, ma üllatunud, ma kurb jälle.
                      This! Aitäh Arsene!

                      Kommentaar


                        End of an era. Kes iganes Arsenali juhendama hakkab, saab see olema tohutult keeruline ülesanne. Järgmisel hooajal on ilmselt väga veider vaadata Arsenali mänge, kus Wengeri asemel on keegi teine.

                        Aga respekt igal juhul, ta on legend.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                          Ma kurb, ma rõõmus, ma üllatunud, ma kurb jälle.
                          Copy paste. Arsenele kummardus et ta on teinud sellise klubi mida ma armastan. Pea 20a on see mind enterteininud ja toonud erinevaid emotsioone minu elle

                          Poisid poisid siin läheb veel aega ennem kui tulemust tulema hakkab. Algatuseks tuleb aasta või kaks meeskonda komplekteerida
                          Gunner since 97

                          Kommentaar


                            Austusavaldustega ära saata ja olnut meenutada jõuab hooaja lõpus ja ülejäänud elu küll ja küll. Praegu tahaks tõepoolest õnnitleda kõiki Arsenali fänne toreda uudise puhul. Minugi arvates oli õige aeg aastaid kuskil viiekas tagasi, kui olnuks kõige õigem aeg lehva-lehva teha Wengerile.
                            Kehva muidugi näha, kui vastane enne mänge kusagilt lisamotivatsiooni ammutab. Kindlasti tahavad kõik inimesed klubis anda oma maksimaalse panuse, et vanahärra lahkuks karikas pea kohal.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Timinguga on eriti täppi muidugi pandud et meestele boost anda ja et nad ELi ära tooks

                              Kommentaar


                                nagu siin teemas korduvalt nenditud, võinuks kõik need 20 aastat esinelikus lõpetanud vanahärra paar aastat tagasi auga erru minna, nüüd aga visatakse enne lepingu lõppu ukse taha nagu vana koer


                                Algselt postitas Stok
                                Moyesi näoga harjuti väga kiiresti
                                hea tähelepanek, esimeste kohtade asemel seitsmendatega harjumine võinuks ka raskemalt minna,

                                erinevus on ehk selles, et Wenger tegi selle CList ELi kukutamise faasi ise ära ja edasi väga palju hullemini minna ei saa
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X