320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõige naljakam on see, et ELis tehti Napoli vastu mõlemas mängus korralik partii ja siis nädalapäevad hiljem saadakse CP ja Wolvesi käest ploomid.
    Kari saamatuid pärdikuid!
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Andu Vaata postitust
      Ega ei ole siin huvilisi Arsenal-Brighton mängule 5.mai kell 16:30? Müüa 2 piletit - Block 116 Row 17 Seat 699 & 700. Endal ei kattu plaanidega uus mängu aeg ja üritan Valencia mängule saada.
      Kas on veel müügis?
      1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

      Kommentaar


        Iwobi Täis flegma jälle. 1v1 ei suuda ära realiseerida ja hetk hiljem AMN dussi alla. Teotab hea away mäng olevat jälle. Nojah.

        Kommentaar


          See punane... Maagiliste kohtade pealti anti kollased talle ikka.
          Aga eks muidu mängitakse nii nagu viimasel ajal kombeks. Oi kui halvalt.

          Kommentaar


            Kuna Valencia kaotas ka täna, siis need 2 neljapäeva õhtut tulevad huvitavad

            Kommentaar


              Liigas ei viitsita ikka üldse kui võrrelda seda kuidas mehed platsil jooksevad erinevatel võistlustel/karikatel.

              Kommentaar


                Korralik töö AubaLaca. Prooviks liigas ka nüüd tsip.

                Kommentaar


                  Head tottenhami päeva kummid!

                  Positiivse poole pealt, et nüüd inglastel variant 5 satsi CLi saada, kuigi see eeldaks, et arsenal mängiks ühe hea mängu chelsea vastu

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Head tottenhami päeva kummid!

                    Positiivse poole pealt, et nüüd inglastel variant 5 satsi CLi saada, kuigi see eeldaks, et arsenal mängiks ühe hea mängu chelsea vastu
                    Frankfurti*

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ev0luti0n Vaata postitust
                      Frankfurti*
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Ei ole ju matemaatiliselt veel kindel. Burnley kaotab Arsenalile 0-6, Tottenham Evertonile 0-2 ja ongi olemas.
                        Hahaha. Millal Arse viimati võõrsil võitis? Sama tõenäoline kui see, et ManCity kaotab ühe kahest 0:4, mida siin kuskil pakuti.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Nii, mis siis vahepeal juhtus kui ma ära olin ...

                          Saime 1:3 Wolvesilt, 0:3 Leicesterilt, võitsime 3:1 Valenciat ja kodus Brightoniga 1:1.

                          Ühesõnaga kandikul pakutud top4 meile siiski ei kõlvanud, ennustatud 76-79 punkti lõppsaldo asemel suudame parimal juhul lõpetada 70ga ja kõik munad on selles korvis, et Unai spetsialiteet ehk Europa League tuleb ära võita. Kui see ka peaks ebaõnnestuma, oleme ikka totaalse kollapsiga hakkama saanud. Ning praeguse vormi ja mängupildi juures ma ütleks, et väga palju lootusi ma just ei hellita. Unail pole mune, meeskonnal pole mune. Kodus Palace'i ja Brightoni vastu 1p ütleb kõik. Kui nüüd viimaseks kaheks Europa mänguks end kokku ei suudeta võtta siis oleme ikka korraliku portsu otsas suvel.

                          Welbecki lahkumine, koos Cechi ja Ramseyga kinnitati samuti. Kui suvel veel Unaile mittesobivaid mehi ka tahame müüa, siis tulemas on ikka korralik rebuild.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Korralik mäng mis tehti lôpuni, rünnak tassis. AubaZette korralik täna. Ônneks finaalis uno game. Loota ju vôib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X