320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mustang Vaata postitust
    Ei ole tegelt väga hea meeskond ju, Monreali ja Bellerini sugustele tuleks kohe ust näidata. Mustafi ka kahtlane, Saksa eest nagu mängib, Arsenalis vedel nuudel nagu teisedki seal.

    Kommentaar


      Noh, Chelseal läheb päris hästi ilma euroopas mängimata. Jajah, neil on Abramovic aga viimase aja suurimad ostud olid ju David Luiz ja mingi Boltonis feilinud vend. Eks Conte on muidugi vend kes teeb suure vahe sisse, aga selle CL osas ei maksaks ka üle dramatiseerida. Varem või hiljem ju Wenger läheb, jutte uskuda siis juba see suvi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mustang Vaata postitust
        Noh, Chelseal läheb päris hästi ilma euroopas mängimata. Jajah, neil on Abramovic aga viimase aja suurimad ostud olid ju David Luiz ja mingi Boltonis feilinud vend. Eks Conte on muidugi vend kes teeb suure vahe sisse, aga selle CL osas ei maksaks ka üle dramatiseerida. Varem või hiljem ju Wenger läheb, jutte uskuda siis juba see suvi.
        Üle ei dramatiseeri muidugi aga ikka eelistaks võimalusel esinelikusse tulla. Uusi mehi ka lihtsam tuua.

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Mustangil on vist pohmakas.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Mis ma valesti ütlesin? Alexis välja jätta, siis nagu väga materjali pole. Ärge nüüd tulge ütlema, et kui Leicester on võimeline siis...see oli once in a lifetime juhtum. Päris tõsiselt, kui palju on Arsenalis vendi kes näiteks selle sama Bayerni eest saaks mängida vms.

            Teate ju isegi oma nõrki kohti. Özil on ka muutunud selliseks vennaks, et tuleb meelde kui kuskil sügisel lööb mingi ungari klubi vastu imevärava, fännid on sillas, aga siis sörgib suurtes mängudes niisama.(Tean täna oli eemal).

            Kommentaar


              Nõrku kohti on. Lisaks veel et mitu mängijat on see hooaeg otsekui taandarengu teinud. Samas ma usun, et päris mitu on neid mehi, kellest mõni teine treener ehk rohkem välja võtaks. Koosseis on kindlasti Parem kui Liverpooli või Tottenhami omad vahest samal tasemel punase Manchesteriga ja veidi halvem Cityst ja Chelseast. See muidugi minu arvamus ainult. Aga nii kehv see sats ei ole kui viimase aja pilt näitab. Tõsi keskväli vajab tõsist reseti. Praegu ikka üsna peetis.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Koosseis on kindlasti Parem kui Liverpooli omad /
                  Kui sa veel ei tea, siis alles lõppes üks mäng. Seis jäi 1:3 Arse kahjuks.
                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saver Vaata postitust
                    Kui sa veel ei tea, siis alles lõppes üks mäng. Seis jäi 1:3 Arse kahjuks.
                    Ma just ütlesin eelpool, et Arene ei võta see aasta koosseisust maksimumi välja Sisuliselt on Liverpoolis ainult Mane, kes Arsenali alg 11 sse mahuks minu paberil. Keskväli on teil sama vilets kui meil. Kaitsjatest Clyne on hea, muu on keskpärane. Väravavahid on heitlikud. Ei ole mingi teie meeskonna halvustamine. Teil ehitustöö alles pooleli - andke Klopile üks suvi veel vähemalt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas malagar Vaata postitust
                      Sisuliselt on Liverpoolis ainult Mane, kes Arsenali alg 11 sse mahuks minu paberil.
                      Ma küll pole su arvu(s)tustega ühel joonel, aga - peace.
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saver Vaata postitust
                        Ma küll pole su arvu(s)tustega ühel joonel, aga - peace.
                        Eks ta selline ilu on vaataja silmades küsimus on ka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas malagar Vaata postitust
                          Ma just ütlesin eelpool, et Arene ei võta see aasta koosseisust maksimumi välja Sisuliselt on Liverpoolis ainult Mane, kes Arsenali alg 11 sse mahuks minu paberil. Keskväli on teil sama vilets kui meil. Kaitsjatest Clyne on hea, muu on keskpärane. Väravavahid on heitlikud. Ei ole mingi teie meeskonna halvustamine. Teil ehitustöö alles pooleli - andke Klopile üks suvi veel vähemalt.
                          Ainult Mane? Ausalt palun ära rohkem joo !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                            Ainult Mane? Ausalt palun ära rohkem joo !
                            aga ütle kes siis veel?

                            Kommentaar


                              Malagar soovis öelda ilmselt, et 3 ja 2 kohad eelnevatel hooaegadel vs liverpooli tulemused pôhjal on arsenalil piisavalt kvaliteeti, et olla parem kui täna ja kohad pannakse paika peale 38.vooru. Poolil ju oskus nn suurte vastu rokkida ja siis lonkida môttes ehituse all ning üldpilt ju meeskonnas Arsenalil ok. Kogu see melu mis tiirleb klubi ümber on ilmselge probleemi ka meeskonnas tekitanud. Keeruline hooaja lôpp ees meil samas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                                aga ütle kes siis veel?
                                Coutinho, Lallana, Matip? Vaatan teie eilset keskvälja ja miks ta peaks hea olema? Kes nendest hea on ? Suvalised nimed, kaitseliin on nimede poolest korralik teil, ei tea, kuidas eile imesid, aga see oligi rohkem keskvälja viga. Väravavahis ka nii kindel enam ei ole....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X