320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Iwobi on vist kaitses hea? Või miks ta koguaeg põhis on?

    Kommentaar


      Kuradi kahju, et see ilus 22 unbeaten seeria nüüd läbi sai, aga eks olid ka kõik tingimused soodsad - neil uus treener ja meil totaalne huumor kaitseliinis. Lõpetasime back4: AMN-Kos-Xhaka-Monreal. See ei ole ühestki otsast normaalne, kui alles praktiliselt nädal tagasi oli valik Bellerin-Mustafi-Sokratis-Holding-Kolasinac.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        see on puhtalt Unai enda tekitatud kaotus. Meil on noori sägasid küll keda mängitada ja ei pea wengerlikult kôiki kaitseliinis out of pos mängitama. Raisatud vôimalus ja tabeli eel-viimaselt sisse saada on kole. Welcome earth!

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Kuradi kahju, et see ilus 22 unbeaten seeria nüüd läbi sai, aga eks olid ka kõik tingimused soodsad - neil uus treener ja meil totaalne huumor kaitseliinis. Lõpetasime back4: AMN-Kos-Xhaka-Monreal. See ei ole ühestki otsast normaalne, kui alles praktiliselt nädal tagasi oli valik Bellerin-Mustafi-Sokratis-Holding-Kolasinac.
          Alates Adamsist ja Keownist ei ole Arsenalis ühtegi korralikku keskkaitsjat olnud. Kos äkki isegi heal päeval võib olla veab taseme välja. Aga teised - Mustafi, kreeklased...

          Iwobi oli samuti oma "headuses". Milleks teda vaja on? Liverpool äkki tahab ära osta? Mingi 50 milli eest, näiteks.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Alates Adamsist ja Keownist ei ole Arsenalis ühtegi korralikku keskkaitsjat olnud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              kreeklased...
              Sokratis on siiani päris hea olnud samas, mitte küll eelmainitud härrade kingapaelade sidumiseks piisavalt fit, aga siiski hea. Mustafi osas olen nõus. Talvises aknas oleks vaja Sokratise masti mehi kaks tükki juurde. Ei tea kas saame ühegi või on Koscielny ja noor kreeklane piisavad Rauli arvates?
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                see on puhtalt Unai enda tekitatud kaotus. Meil on noori sägasid küll keda mängitada ja ei pea wengerlikult kôiki kaitseliinis out of pos mängitama. Raisatud vôimalus ja tabeli eel-viimaselt sisse saada on kole. Welcome earth!
                Vot siin ma ka ei oska nii kindlalt öelda, kas ma süüdistaks treenerit. Valikud keskkaitsesse olid siiski, olgem ausad, suht olematud. Ideaalis oleks olnud tänane back4: Bellerin-Kos-Monreal-Licht/AMN. Ikka üpris kaugel vajalikust tasemest (arvestades, et 2 või lausa 3 neist on kas väga pikalt või enamus senisest hooajast vigased olnud). Vastastel uue treeneri effekti ei saa ka kunagi alahinnata. Meil raske valmistuda, kuna literally ei oska ennustada täpselt mismoodi vastane mängib, seega kogu Unai videoanalüüsi DVD asemel võis samahästi ka YouTube'ist mõne kassivideo peale panna ja vastastel omakorda eelmise treeneri ikke alt pääsenud meestel mott laes, et end tõestada.

                Shit happens, Unai ajastu esimene nö "päris-kaotus" siiski. Küsimus ongi, mismoodi end kogume ja kas need krdi ületee olevad jammy cuntid eespool ka midagi droppima hakkavad varsti. Top4 on hetkel ikka enda teha.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Pigem paneks tänase kaotuse kaitse kvaliteedi, kui et treeneri takude süüks. Maitland noor, Bellerin ilmsüüta, Guendozi roheline.
                  Monreal, Koscielny ja (kahjuks ka) Lichtsteiner on siiski (ei tahaks nimetada, sest saime neilt just kaotuse) aga Southamptoni kvaliteet, kas siis oskuste(Koscielny) või vanuse(Monreal, Lichtsteiner) poolest. Asjale lahenduse leidmine pole ilmselgelt kohe ja praegu.

                  Ei tea öelda, kas Lacazette'ga alustamine oleks midagi muutnud aga Iwobi päris 100 prosa täna ei pannud, samas siiski innukam tegevus kui "can't-be-arsed" Özil.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Sokratis on siiani päris hea olnud samas, mitte küll eelmainitud härrade kingapaelade sidumiseks piisavalt fit, aga siiski hea. Mustafi osas olen nõus. Talvises aknas oleks vaja Sokratise masti mehi kaks tükki juurde. Ei tea kas saame ühegi või on Koscielny ja noor kreeklane piisavad Rauli arvates?
                    Sokratis meenutab mulle BFG-d. Suur, aeglane ja kohmakas, ainult natuke noorem. Kreeka- Eesti mäng näitas kui hea (õigemini halb) ta on.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      ... aeglane ...

                      Kommentaar


                        Papastathopoulos on ka F1-st kiirem, Tallinna vanalinnas.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          FC BATE "Alexander Hleb" Borisov

                          Kommentaar


                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Iwobi tuleks ka rahaks teha kui veel keegi tahab. Jääb puudu, midagi teha pole.
                                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X