320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Selles asi oligi, et polnud kehasse vaid pölvedega pölvedesse aga mis siin enam ikka vaielda... see ei muuda enam midagi ja ka minul on kahju, et sealt punane tuli... oleks ehk pönevamat mängu näinud.
    Jalgpallis on kehasse mängimine keelatud. Pole raske lugeda reegelid ja neid vanu hoovijalka "reeglid" ära unustada ala õlga võib mängida siis arvatakse et võid teise pikali joosta? Lugege reegelid muud ei oska soovitada.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
      Jalgpallis on kehasse mängimine keelatud. Pole raske lugeda reegelid ja neid vanu hoovijalka "reeglid" ära unustada ala õlga võib mängida siis arvatakse et võid teise pikali joosta? Lugege reegelid muud ei oska soovitada.
      Eeeee... seda ma ju kirjutasingi, et viga, mis viga... tean reegleid hästi... vaata nüüd kenasti üle, et kellele see vastus oli.. mitte ära taguta tühja.

      Kommentaar


        Noh reeglid on sellised nagu on, ma reaalselt küsin, et mida kaitsja reaalselt sellises olukorras tegema peaks või saaks üldse ?

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Eeeee... seda ma ju kirjutasingi, et viga, mis viga... tean reegleid hästi... vaata nüüd kenasti üle, et kellele see vastus oli.
          Kirjutasid et asi oli selles et polnud kehasse vaid jalgadesse- ja sellepeale ma ütlesingi, et ka kehasse mängimine ei ole lubatud.

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            Noh reeglid on sellised nagu on, ma reaalselt küsin, et mida kaitsja reaalselt sellises olukorras tegema peaks või saaks üldse ?
            Antud olukorras oli ta vähe hiljaks jäänud jah, ainus asi oleks vbla jõudnud palli ära hypata jalgadega aga tõukamine/otsa jooksmine on kindel penalti ja seda veel löögihetkel on punane. Üldsielt kohtunikud seda nii tõsiselt ei võta muidu oleks iga mäng paar pennut ja mõnes ka rohkem Samas võiks ju olla - igavam kindlasti vaadata ei oleks

            Kommentaar


              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
              Kirjutasid et asi oli selles et polnud kehasse vaid jalgadesse- ja sellepeale ma ütlesingi, et ka kehasse mängimine ei ole lubatud.
              Selge.. olin ise liiga järsk või lausa ebaviisakas siis... minu paha... vabandust

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Ei viitsi isegi tsiteerida eelmisi. Sellist häbi pole isegi Arsenal varem suutnud korraldada.
                  Aga antud olukorrast rääkides, algul penalti üle pretensioone polnud, neid korduseid vaadates selle põlv-põlve jutu võite küll ära unustada, selline kontakt täismeest maha ei võta. Tundis puudutust ja kukkus.
                  Aga sellegi poolest ma ei apelleeriks penaltit, aga mis kuradi päras ja mis ajast muudab kohtunik oma tehtud otsust?
                  Kui kollasest saab tänapäeval punase teha, siis varsti tehakse ka punasest kollaseid? See oli täiesti naeruväärne ja enneolematu. Ma ei suutnud meenutada pretsedenti. Kui inglismaal jahutakse, et kohtunik teeb jooksu pealt otsuseid ja kui mingit vägivalda karistab kollasega, siis seda ei saa tagantjärgi kuidagi muuta ega kedagi karistada, siis euroopas tuleb mingi juku ja ütleb kohe, et peakohtuniku otsus oli vale ja tuleb anda punane kaart. No olge lahked.

                  Mis muidugi ei õigusta seda, et ma 1-0 pealt Bayerni võidule panust ei teinud...

                  Kommentaar


                    Kõikide turniiride peale viimasest seitsmest mängust viis kaotust ning 2 võitu (üks neist Suttoni vastu). Päris kena seeria käsil, samamoodi mitte jätkata.
                    Milllal viimati tehti üks hea mäng? Viimane mäng Bayerni vastu esimene poolaeg hea, teine taas katastroof (Bayerni vastu teised poolajad kokku seis 0-9!). Southamptoni vastu fa karikas tuli küll 5-0 aga see seis ei peegelda tegelikku mängu. Tuli küll näiliselt kergelt, aga mingi 3-1 olnuks õiglasem + nad olid ju täis reservsatsiga seal mängus. Swansea vastu 4-0 mäng oli luck maxlvl, Iwobil oli mingi eluõnnelikeim põrkepäev. Kaugemale enam ei meenugi praegu midagi positiivse seisuga kust võiks eeldada, et oli hea mäng. Eeldan, et see mäng oli siis kui meil veel Santi keskel niite ajas.

                    PS Vaatasin seda pendlaolukorda veel. Tekkis küsimus kas kuskil on kordust interneeduses leida ka külje pealt? Mida enam seda vaatan siit - http://arsenalist.com/f/2016-17/arse...wandowski.html - seda enam on tunne, et Lewa oli söödu saamise hetkel julge meeter suluseisus.

                    Kommentaar


                      Tundub sulg jah.

                      Kommentaar


                        Mina enam ma seda sealt viimasest linkist vaatan, seda enam on selge, et täiesti pesuehtne sukeldumine. Siin pole isegi minu arust midagi vaielda ju. Kaugelt vaadates jah, Kos lendab agressiivselt olukorda sisse ja võtab mehe kindlalt maha. Lähedalt vaadates näeme tegelikult 'meistrit' töös(lewa).

                        Kommentaar


                          Selle nurga alt on raske öelda tõesti
                          .
                          Lisatud failid
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Kuidas raske, kui Lewa on kastis sees ja Monreal (ja Mustafi) väljas/piiri peal? Ning mis uut infot suutis see otsakohtunik peakohtunikule anda, et peakohtunik enda antud kollase pidi punaseks muutma? Ta siis ise ei saanud kohe aru, et Kos 1v1 olukorra viimasena maha võttis? Mismoodi?
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Pennal või ei, punane või ei, välja oleks ilmselt nii või teisiti kukutud. Jätke see kont puremata. Pealegi, miks oli Lewal seal daivida vaja, kui oleks sellise koha pealt järgmise sammuga nkn ära vajutanud. Sisse saada pendlast või ilma Koczielny veata mänguolukorrast, mis seal ikka vahe on. Ainult see kaart oli nali. Bayernil oli piisavalt võimalusi, seega ei saa ju väita, et ilma pendlata kuskil lootuskiir terendas. Wengeriga tuleb möliseda, mitte kohtunikuga. Ega tema teile viite väravat löönud.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X