320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
    Kui ma jooksen palliga kasti ja kôrvalt mees jookseb mulle lihtsalt sisse, palli ei mängi. Püsti jääda ka raske kuna hoog kiire ja mingi koll vajub lihtsalt peale, et see ei ole viga?

    Rein you say what?



    Vaata kaameranurka videos 25 sekundil. Minu arvates no penalty.

    Ilmselt Sleep ja Junnipoja arvavad teisiti.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Ilmselt Sleep ja Junnipoja arvavad teisiti.
      Ei arva, selliseid ei peaks penaltiks vilistama.
      Küll aga jääksin ma hätta, kui oleks vaja selgitada selle olukorra olemuslikku vahet Luizi punase+penaltiga.

      Kommentaar


        Dive ju?
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Dive ju?
          A kui teistsugune punane särk oleks?

          Kommentaar


            Mine otsi see lehekülg üles teises teemas, kus keegi postitas kompilatsiooni kõikidest penaltitest mis teise värviga punaste kasuks on antud. Sealne vastus oligi literally, et "kõik õige".
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              See on nii kaunis, kuidas mõlema Leedsi kaitsja oksad vehivad helikopterit nagu lendama õppival *linnupojal*

              Kommentaar


                Kas keegi teab, kas Ødegaard euroopa liigat saab mängida?

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxx Vaata postitust
                  Kas keegi teab, kas Ødegaard euroopa liigat saab mängida?
                  Peaks saama, kuna ta mängis ju CLi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    A kui teistsugune punane särk oleks?
                    Heledam nahk, pikem ja kaptenipael ka.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      A kui teistsugune punane särk oleks?
                      Reinu video 17. Sekund. Vaata ja ütle uuesti, et see pole Dive. See on õpikunäide kuidas seda teha - tee samm pikem, vehi jalg kaitsja poole ja kuku pikali. Young tegi seda teises toonis punases särgis väga tihti ja teatraalsemalt.

                      Kui see puude oli seal tõesti enne pikemat sammu, siis on see kastist väljas ehk VAR ei sekku. Oleks ise varis vaataks aegluubis VB üle, aga ei näeks pointi.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Ja protokolli läheb siis mis?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                          Ma proovin aru saada. Otsus siin oli kollane ja penalti.
                          Mis läheb protokolli?
                          On siin teist nurka ka olemas? Selle video põhjal võiks öelda, et kaitsev mängija üritas mängida palli ning kuna enam topeltkaristusi ei rakendata, ehk ilmselge väravavõimaluse ärahoidmise eest kastis ei anta, kui üritatakse palli mängida, siis kollane ja penalti.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            On siin teist nurka ka olemas? Selle video põhjal võiks öelda, et kaitsev mängija üritas mängida palli ning kuna enam topeltkaristusi ei rakendata, ehk ilmselge väravavõimaluse ärahoidmise eest kastis ei anta, kui üritatakse palli mängida, siis kollane ja penalti.
                            Eks see argument ole muidugi - mis siin muud. See aga kinnitab teooriat, mille kohaselt selle maailma davidluizid peavad hakkama selja tagant jalgadesse sõitma, sest see annab võimaluse argumenteerida palli mängimist. Ei tundu väga mõistlikult lahendatud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              Eks see argument ole muidugi - mis siin muud. See aga kinnitab teooriat, mille kohaselt selle maailma davidluizid peavad hakkama selja tagant jalgadesse sõitma, sest see annab võimaluse argumenteerida palli mängimist. Ei tundu väga mõistlikult lahendatud.
                              Luiz ei saanud palli mängida, oleks ta seal "palli üritanud mängida" oleks ikka punane olnud.

                              Need on kaks eri asja.

                              Sellest videost tahaks vist igaüks paremat nurka...
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Luiz ei saanud palli mängida, oleks ta seal "palli üritanud mängida" oleks ikka punane olnud.

                                Need on kaks eri asja.

                                Sellest videost tahaks vist igaüks paremat nurka...
                                Basham lausa puutus õrnalt palli enne kui Lingardile sisse sõitis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X