320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eeskuju tegi enda suurepärase avalduse vist ennem Giroud'i palkamist?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
      ei tea mitmed rvp nimelised särgid londoni tänavatel põlema pannakse?
      See pole küll Londoni tänav, aga protsess on siiski juba käivitunud. Need vist norrakad.

      Kommentaar


        taoliseid videoid on internetis juba tohutult

        Kommentaar


          Sobiks pigem mankude teemasse (need pildid siis).

          Btw Sahin olevat olnud meil kotis, aga enne pidi RvP lahkuma millegipärast, etteda endale saada. RvP pidi algselt teisip siis kolmap juba ülemineku lõpetama, nüüdseks samas midagi 100% kindlat pole tulnud (ehk failib medicali või pakutakse talle kõigest 10k palka, kes teab). Seetõttu stallisime ning Liverpool tõusis samuti konkurendiks. Temaga praegu seis veel lahtine.

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            PS: Miks kurat on ikka veel meie meeskonnas alles Squib, Diaby, Park, Chamakh, Bendtner? Aken on ca 2 nädala pärast kinni juba
            Squillaci, Chamakh ja Bendtner on kõrgepalgalised ja wage cut neile ju ei sobi. Aga Parki kohta tõesti ei tea - ilmselt teda lihtsalt ei taheta.

            Edit: keegi võiks need kaltsupildid ära koristada, mis mõni postitus eespool figureerivad.

            Kommentaar


              Algselt postitas erxx Vaata postitust
              Squillaci, Chamakh ja Bendtner on kõrgepalgalised ja wage cut neile ju ei sobi. Aga Parki kohta tõesti ei tea - ilmselt teda lihtsalt ei taheta.

              Edit: keegi võiks need kaltsupildid ära koristada, mis mõni postitus eespool figureerivad.
              Soov kuulda võetud

              Kommentaar


                Good riddance!
                Ei olnud talle vaja esitada enam mingit uut lepingut ja Wengeri käitumine (olgu ta siis näidispoomine, meeskonna sisekliima parandamine, pangakonto seisu parandamine või midagi muud) igati adekvaatne. Arvestades RVP ütlemisi ja käitumist ei saa olla talle meeskonnas kohta, veel enam õigust kaptenipaelale. Kui RVP tegelik tahe oli äärmuslikke abinõusid kasutades sundida klubi mängijateturul raha kulutama ja konkurentsivõimeliseks muutma, oleks avalikkus RVP suust seda kuulnud hiljemalt Cazorla tehingu sõlmimisel. Seega lahkumise tegelik põhjus tundub olevat ainus lojaalsus, mis premieris loeb - raha!

                Kommentaar


                  Wilshere uus nr 10.

                  Peab kasutajanime muutma

                  Kommentaar


                    Seekord olen peole hiljaks jäänud ja kõik mis vähegi asjalik ja võimalik öelda, on juba öeldud eelnevates postitustes, erinevates blogides ja ajaleheartiklites.

                    Mis aga koletule teole endale järgneb on inimeste reaktsioonid ja arvamused ja nagu näha siis need kalduvad seinast seina ja on tihti postitaja enda lemmikklubi ideoloogia nägu. Selge, et iga koer kaitseb oma küla. Perfektset harmooniat ei ole tänapäeva tippjalgpallis ilmselt võimalik saavutada - võita tiitleid ja olla omadega nullis või lausa kasumis, et ärimeestest omanikke rahuldada. Lihtne on pigistada silm kinni ja öelda, et ei tahagi teada mismoodi vorsti tehakse, peaasi, et hästi maitseb.

                    Lõppemas on ka ajastu kus klubides on ikoonistaatuses mängijad a la Maldini, Totti, Terry, Giggs, Adams jne. Mängijad on nõus töötama ainult selle heaks kes pakub suurimat tasu niiet iga aasta paari põhimehe lahkumine ja uute tulek on samuti täiesti loogiline trend.

                    Sellepärast on mul tihti kummaline ja naljakas lugeda parastavaid kommentaare klubi suunas või klubi tegevuse õigustamise puhul süüdistavaid kommentaare fännide suunas. Põhimõtteliselt nagu süüdistataks asjade "õigesti" tegemise proovimises ehk oma võimete piirides elamises. Ei ütle, et alati tehakse kõik 100% õigesti, kindlasti mitte, aga proovida igast halvast asjast parimat võtta ja näha ei ole kindlasti vale. Ma tean, et ka see jutt kõlab nagu partei realiikme jutt, aga midagi teha pole - see ideoloogia mida klubi viljeleb on üks suur põhjus miks mulle Arsenal meelib. Kas see alati kõige paremini ka teostub või kas ülejäänud inimesed seda naeruväärseks peavad mind ei koti.

                    Teades, et RvP soovib lahkuda, tuua tema eest saadava raha eest Podolski ja Giroud. Asendada ilmselt eelmisel suvel asendamata jäänud Cesc Cazorlaga. Küll kuulujuttude tasemel veel hetkel, aga anda Songale luba lahkuda kui klubi pakutavad tingimused ei ole sobilikud. Ma tõesti ei näe selles kõiges midagi halba või valesti. Lõppkokkuvõttes on klubi suurem kui ükski mängija ja kui keegi arvab, et mängijate nõuetele mitteallumine on nõrkuse märk siis ...

                    ... ainuke asi mis hetkel RvP ja Songa lahkumiste järel õhku jääb on viimase 7 aastaga klassikaks saanud ütlus "kui meil oleks 1-2 maailmaklassi meest veel, siis me võidaks". Algselt liitsime me eelmise aasta 3. koha saavutanud meeskonnale täpselt kolm õigest klassist mängijat. Kui nüüd kaks eelmise aasta parimat lahkuks (ok Song oli paremuselt 4-5) siis oleks me tagasi nullis ehk üle 3 koha pole reaalselt mõtet loota kui just tõesti kõik asjad universumis õigesti ei läheks järgmise 9 kuu jooksul. Ehk kas me nüüd palun, palun, võiks lisada meeskonda korralikud asendused omakorda neile kahele? Onju?

                    Ja lõppu lihtsalt ruumormillist killukesi: Wilshere on meie uus #10, Walcott kirjutas täna alla 4 aastasele diilile ja viimase 24h jooksul juba käest libisema hakanud Sahini diil olevat taas meie. Kuigi mõned allikad väitsid eile 100%, et done to Liverpool.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Kas rvp osas mingeid vahetuse tehinguid ei mõeldud, pakutud välja?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Kas rvp osas mingeid vahetuse tehinguid ei mõeldud, pakutud välja?
                        Ei usu, ning kui ründeliinist rääkida siis valikud olidki ju ainult Chica ja Berba (Welbeck tegi väidetavalt uue diili). Chica on küll omamoodi hea ja kasulik mängumees aga ma ei näe mismoodi ta Arsene'i visiooni mahuks. Berba on natuke over-the-hill juba, öelgu H.M. mis tahab Pluss eks scum ja eks scum. Topeltscum.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas daK Vaata postitust
                          Seega lahkumise tegelik põhjus tundub olevat ainus lojaalsus, mis premieris loeb - raha!
                          Mitte ainult premieris. Käed püsti nendel, kes ei tahaks sama töö eest tunduvalt rohkem rahhi saada. 99% inimesi tahaks.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Natuke ruumoriveskist veel: Kyle Bartley on liikumas Swanseasse. Esialgu oli juttu laenust. Nüüd on hoopis koorunud, et £1m müük. Hiljaaegu olid jutud meie huvist Swansea paremkaitsja Angel Rangeli (hea nimi, lol) vastu ja diil pidavat väidetavalt sisaldama ka mingisugust "kööstöö" lepet Swanseaga ehk seda, et me laename neile mõned mängijad. Sama jutt nagu Cazorla ja Malaga diilis.

                            EDIT: Sama juttu kirjutab nüüd ka arseblog ja SSN - ja kuna mängija ise kinnitas oma twitteris medicali läbimist siis 100% tehtud



                            Sky Sources: Kyle Bartley joins Swansea from Arsenal.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Ei usu, ning kui ründeliinist rääkida siis valikud olidki ju ainult Chica ja Berba (Welbeck tegi väidetavalt uue diili). Chica on küll omamoodi hea ja kasulik mängumees aga ma ei näe mismoodi ta Arsene'i visiooni mahuks. Berba on natuke over-the-hill juba, öelgu H.M. mis tahab Pluss eks scum ja eks scum. Topeltscum.
                              Sahin?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Sahin?
                                Sahin? Lahtine. Peamine komistuskivi tema ja Arsenali vahel on Mourinho vs Wenger.

                                Ja oma sõnu pean ka sööma - tundub, et Song has left the building. Chill olemine ei õigustanud ennast.

                                Samas Songa vahetamine Sahina vastu poleks paha.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X