320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Mott on kindlasti laes kui iga asja eest trahve jagatakse


    Kord peab majas olema!
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      see trahvivärk on igas normaalses võistkonnas moel või teisel olemas.

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Gourcuff..., Rosicky...,Yanga-M'biwa.., M'Vila..., Florian Thauvin...

        Lühidalt: mitte sittagi.
        Gourcuffi jutt tundub pigem selline teise poole pakkumine mitte Arsenali otsene huvi.

        Rosicky lahkumise kohta arvasin, et hakkab rohkem jutte meedias liikuma. Mingi kala seal igatahes on. Kui ta tõesti lahkub siis peaks ikka üsna vääriline asendus tulema kuskilt. Samas on nüüd juba jutud Coq laenust Real Betisi nii et vaevalt kogu keskvälja minema lastakse.

        M´Biwat enne maha ei kanna, kui Newcastle särgis pilti ei tehta temast. Arsenali diilikaaperdamisest pidi ka kuskil tõsisemas väljaandes mingi nupuke homme ilmuma. Iseenesest muidugi tundub kahjuks väga ebatõenäoline.

        M´Vila nimi küll kogu aeg kõlab, kuid Wenger selgelt kaotas huvi ju tema käitumise pärast suvel. Samas Kaasanisse ta ei saa vist minna. Neil seal mingi üleminekute keeld väidetavalt peal???

        Thauvin on seni ainus nimi, mis tundub tõesti Arsenali poole teel olemas. Parem kui mitte keegi ikkagi. Ja küllap kuskilt kübarast Wenger mõne jänese veel välja võlub. Positiivsemat meelt...

        Kommentaar


          Zaha kohta ütles Wenger kibestunult nagu jokutav vanamees ikka :

          "If Zaha goes to Man Utd, good luck to him. We were never in for him. Never."

          No kurat, kui sa ootad ja pakkumist isegi ei tee, siis pole mõeldavgi, et sa selle mängija saad või mis????








          I hope you get sacked asap

          Kommentaar


            Persse küll, 2 korda juba kirjutasin romaani valmis ja panin tabi kinni.

            Igaljuhul point on see: Zaha 15+ miljonit. Ei aitäh. Ox on noorem ja minu silmis parem. Zaha finishing on hetkel sama kehv kui Gervinhol ja Welbeckil ehk praegusel hetkel abiks ta ei oleks. Olgugi et võib saada heaks palluriks kuid ei usu et tast midagi nii väga väga erilist tuleb

            Võtke see 15 miljonit ja pange sama suurele summale otsa (mille eest oleks Laup vol2 raudselt ostetud) ning ostaks mingi 30 miljonit maksva mehe kes tuleb algrivistusse ja suudab meid nüüd ja kohe ning ka 5 aasta pärast aidata (nt Hummels, Isco, Willian, Strootman, Götze. Iseasi kas nemad oleks kõik just nõus hetke seisuga tulema aga point remains).

            Kommentaar


              Algselt postitas sulev86 Vaata postitust
              M´Biwat enne maha ei kanna, kui Newcastle'i särgis pilti ei tehta temast.

              lootust vist on, härra ei olevat õigeks ajaks läbivaatusele ilmunud
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Sa said võibolla valesti aru, ega ma nüüd vaimustatud ei olnud Zaha-st ja see hind on ka tulnud tänu sellele,et ta kodumaa mängija on ehk siis ülespuhutud nagu tänapäeval kombeks. Ise aga venitades ilma jäänuna sellist paska ajada, et ei olnud üldse mingit huvi ? No ma ei tea, see on ikka suhteliselt kibestunud jutt.

                Loomulikult oleks vaja reaalseid gamechanging mängijaid, kes ei ainult oleks järjekordsed talendid või Ligue 1 one-season-wonder´id. Ega ma naiivne pole, et ma seda juttu usuks kuidas praegune koosseis on rohkem keskendunum või tõsisem kui Double´eid võitnud koosseisud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wr1ght Vaata postitust
                  Ise aga venitades ilma jäänuna sellist paska ajada, et ei olnud üldse mingit huvi ? No ma ei tea, see on ikka suhteliselt kibestunud jutt.
                  Kibestunud, et mängija X võibolla liigub klubist Y klubisse Z? Kus on dokumenteeritud, et klubil A üldse on kunagi olnud reaalne huvi mängija X soetamise vastu?

                  Lühidalt: võib-olla oleks abiks teinekord võtta väike ajaline perspektiiv ning jälgida, kuidas ja milliseid signaale välja antakse (või ei anta) ning mõelda, kas need võivad, või siis ei või, mõjutada võimalike üleminekute realiseerumist või realiseerumata jäämist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Mott on kindlasti laes kui iga asja eest trahve jagatakse LINK
                    Täieliku nimekirja trahvidest leiad siit.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Ahah ,et siis nagu ma aru olen saanud siin Arsenali threadis püha lehm Wenger pole kordagi reaalset huvi selle championshipi mängija vastu üles näidanud? Ma olen teadlik sellest, et Zaha pole kuskile oma allkirja pannud aga nüüd, kus see on üpris tõenäoline tulla välja sellise väitega, on küll omamoodi veider ja selline situatsioon on ka varem juhtunud.
                      Võtad äkki oma 96´ a. saadik peas olnud kujuteldavad roosad prillid eest ära ja saad aru ,et viimasest trofeest on möödas seitse ja pool aastat ning kohe kui Wengeri suunal tuleb kriitika, siis pole vaja pimesilmi kaitsepositsioonile asuda.

                      Sellest teisest lühidalt võetud lõigust - jälgin aktiivselt (st olen hästi kursis), mis signaalid välja antakse, väljastpoolt tulevad ning kuidas need lõpptulemust muudavad või muuta võiksid.

                      Vabandust, kui läksin liiga isiklikuks või kirjutasin Soccernet.ee foorumi tavade kohta liiga agressivse tooniga .

                      Kommentaar


                        Ikkagi. Kerge guugel paljastas, et Wenger on öelnud, et Zaha on üks mängijatest, keda Arsenal jälgib. Mulle tundub, arvestades palgal olevate skautide võrgustikku, et neid jälgitavaid on tegelikult märkimisväärselt rohkem. Neist reaalselt jõutakse tehinguga vähestega. Tõesti, väga vähestega. Kui nüüd ootamatult selgub, et üks Arsenali jälgimise all olnud onu peaks klubi vahetama, siis mis saab reaktsioon olla? Kui Wenger oleks Zahast und näinud, oleks ta täna Arsenali mängija. Ju siis ei näinud. Ja ei juhtunud. Nagu ei juhtu sadade teistegi mängijatega. Prillid või mitte prillid.

                        Kommentaar


                          See on lihtsalt Wengeri stiil. Me ei teinud pakkumist = 'we were never in for him'. Mis ei tähenda, et me poleks teda tahtnud või teda skautinud. Isiklikult poleks Zaha tuleku vastu midagi olnud, aga sekundeerin Katkule - £15m on palju. Ta ei oleks hetkel hooaja päästja, vaid projekt tulevikuks.

                          Tänane pressikas: Arteta out, Coq out, Diaby peab puhkama, Ox ilmselt tagasi, Podolski tagasi. Enter Ramsey.

                          Yanga-M'biwa: Olevat SSNi sõnutsi saabunud Newcastle'isse täna. Ei looda sealt küll enam midagi.

                          Hommikune trenn:



                          Elus.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Gervinho Elevantide eest mängides:


                            Gervinho meie eest mängides:

                            Kommentaar


                              No gerv võis selle värava susata pärast Togo vv ränka eksimust, aga nii palju kui ma Eurosport 2-s mängu vaatasin, siis ta oli ikka seesama gerv, mis viimasel ajal Arsenalis. Togo kaitsjad tegid teda veel isegi paremaks, niipalju kui see võimalik oli.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Wenger on Zaha:
                                Jan 17 and before: 'We are looking at him. I don't know ifMan United are as well in for him.'
                                Jan 22: 'We were never in for Zaha.

                                Wenger trend
                                “We lost because we didn’t win”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X