320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saka uus leping sõlmitud aastani 2024

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      Saka uus leping sõlmitud aastani 2024

      Kommentaar


        Millal, siis keegi debüüdil värava lõi niimoodi?
        "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

        Kommentaar


          Algselt postitas -21- Vaata postitust
          Millal, siis keegi debüüdil värava lõi niimoodi?
          Nasril läks vist aega mingi 5 min, et ära lüüa. Aga Haaland lõi minu teada see aasta Borussia debüüdil värava esimesest puutest. Soarese värav oli muidugi kaunis.

          Saka leping on viimase poole aasta parim uudis! Ning täna on igatepidi olnud päris chill päev.

          Kommentaar


            Algselt postitas erxx Vaata postitust
            Nasril läks vist aega mingi 5 min, et ära lüüa. Aga Haaland lõi minu teada see aasta Borussia debüüdil värava esimesest puutest.
            Tänud, pidasin silmas meie mehi
            "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

            Kommentaar


              Algselt postitas -21- Vaata postitust
              Millal, siis keegi debüüdil värava lõi niimoodi?
              Lacal vist võttis kaks minutit või midagi. Aga kena värav ja vasaku jalaga.

              Kommentaar


                Algselt postitas erxx Vaata postitust
                Ning täna on igatepidi olnud päris chill päev.
                Igatepidi. Siin märkimata uudistest on Arsenal taganud tänasega liigasse püsimajäämise ning kalendris on uue kuu juures uus graatsia.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  Igatepidi. Siin märkimata uudistest on Arsenal taganud tänasega liigasse püsimajäämise ning kalendris on uue kuu juures uus graatsia.
                  Ning peale tänast tundub, et ka väravatevahe võib jääda hooaja lõppedes plussiga number.

                  Kommentaar


                    Kas keegi mulle veini pole võlgu, sest ma kaitsesin siin kunagi aastate eest Wengerit ja väitsin, et te kukute perse, sest selliseid treenereid pole riiulist võtta? Oleks nagu meeles, et sai kihlvedusid pakutud nende lõppkohtade peale. Oli keegi julge? Tunnistage üles!

                    WENGER OUT!
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Kas keegi mulle veini pole võlgu, sest ma kaitsesin siin kunagi aastate eest Wengerit ja väitsin, et te kukute perse, sest selliseid treenereid pole riiulist võtta? Oleks nagu meeles, et sai kihlvedusid pakutud nende lõppkohtade peale. Oli keegi julge? Tunnistage üles!

                      WENGER OUT!
                      No pakun kohe vastu kihlvedu, et Artetaga lõpetab Arsenal järgmine aasta vähemalt top10-s? Put your mouth where money is!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Kas keegi mulle veini pole võlgu, sest ma kaitsesin siin kunagi aastate eest Wengerit ja väitsin, et te kukute perse, sest selliseid treenereid pole riiulist võtta? Oleks nagu meeles, et sai kihlvedusid pakutud nende lõppkohtade peale. Oli keegi julge? Tunnistage üles!

                        WENGER OUT!
                        Mis sa kaagutad nüüd? Wenger jäi eelviimasel hooajal viiendaks ja viimasel hooajal kuuendaks. Kui ta samas vaimus jätkanuks, siis oleks seehooaeg ju kaheksas koht kukkunud. Aga praegu oleme ju kõrgel seitsmendal kohal.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Kas keegi mulle veini pole võlgu, sest ma kaitsesin siin kunagi aastate eest Wengerit ja väitsin, et te kukute perse, sest selliseid treenereid pole riiulist võtta? Oleks nagu meeles, et sai kihlvedusid pakutud nende lõppkohtade peale. Oli keegi julge? Tunnistage üles!

                          WENGER OUT!
                          midagi võis olla, aga ma nüüd ei mäleta mis koha peale jutt võis olla. Ja kas kihlvedu sündis ka. Mul havi mälu. Üldiselt Artetal läheb kenasti pigem. Ja Wengeri pärast mingit Stockholmi sündroomi tunda oleks piinlik. Lõpuks oli hea et ära läks, oleks võind varem minna

                          Kommentaar




                            TIFO footballi poolt suht hea ülevaade Arteta visioonist.

                            Kommentaar


                              Päris hea jah

                              Kommentaar


                                Martinelli sai uue "pika" lepingu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X