320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    Ilus esitus, mis seal salata. Nagu hooaja alguseski. Samas ei tasu pilvedesse hõljuma jääda, Chelsea on teisest mastist. Väravaid tuli riburadapidi, oleks võinud rokemgi lüüa. Cesci oma oli eriti kena. Kui ründes oli ta hea, siis kaitses tuli paar ebatäpset tagasisöötu ette, mis õnneks väravani ei viinud. Nüüd väravavahist. Lehmann nr 2. Üks supertõrje ning kaks pudistamist, millest esimese tagajärjel sündis värav.

    Pühapäeval jälle tõehetk käes.

    PS. Kuigi tänased mängud veel pidamata, siis võib juba nimetada suurema osa meeskondi kellega järgmises ringis võidakse kokku loosida:

    Porto
    Bremen
    Barcelona
    Bayern
    Lyon (kui jääb grupis teiseks)
    Monaco (kui jääb teiseks)
    Olympiacos (kui jääb teiseks)

    Kõige lahtisem on asi B-grupis, sealt võib vastu tulla nii Dinamo, Bayern kui Real.

    Nagu ma ütlesin, vara veel aga mis teha, ärevus juba sees
    Supplies!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      Algselt postitas mcnamara
      Vahendada tulemusi mängu toimumise ajal... ai ai ai see küll ilus ei ole.
      jah, enam ei tee - nüüd kui totside teema on täis pilte postitavaid 13-aastasi ei ole Arsenali-teemal enam vähimatki lootust.

      Almunia jätkas kaladerida - 3 mängu ja kolm kala, millest 2 väravat. Paar säravat tõrjet kuid pinget ei vähenda ka see, et nädalavahetusel astub vastu Chelsea.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Järgmine vastane siis nende meeskondade hulgast:
        Bremen
        Bayern
        Real Madrid
        Barcelona
        Porto

        Ausalt öeldes Barca oleks ainuke keda ei tahaks, vähemalt mitte veel.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          Algselt postitas dennis10


          Järgmine vastane siis nende meeskondade hulgast:
          Bremen
          Bayern
          Real Madrid
          Barcelona
          Porto

          Ausalt öeldes Barca oleks ainuke keda ei tahaks, vähemalt mitte veel.
          Ühesõnaga ega eriti vahet pole kes vastu tuleb. Kotti tuleb nad järjest nagunii panna ning et Martin lõpuks vait jääks peame vähemalt poolfinaali jõudma

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            vähemalt võidame tahtsid sa vist öelda...
            How does Freddy Kruger wipe his butt?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              Algselt postitas Roosaelevant


              vähemalt võidame tahtsid sa vist öelda...
              Ära pane mulle sõnu suhu, noormees. Ja ei midagi muud ka, palun Nagu sa ise mõistad ei välista poolfinaali jõudmine finaali võitmist...Kaikki ist possible!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                ma ka piresi pärast loodan poolfinaali.
                seega paluks portot järgmises ringis.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  mõistan mõistan! niisama rohkem norisin, kuigi kartan ise ka tglt, et arsenalt teekond võib jääda lyhemaks kui finaali võit. Aga parem karta kui kahetseda... siis õnn ka suurem kui võidavad Piresi selle aastane ma ei tea kas just ala vorm või mis iganes ja ljungbergi n.ö veidike väiksem osakaal mängupildis kui eelneval kahel aastal teevad mulle see vastu suuremat muret! Aga võibolla see ainult tundub mulle nii, kes teab ma veits imelik ka

                  igatahes viib yks mu kartus teiseni, kuna kardan, et arsenali noored täiendused võivad kyll head olla aga see aasta nad ei vea veel välja nii karmis seltskonnas - paari aasta pärast näeb, mis imelisi oste wenger teinud tegelikuses on teinud!


                  EDIT: NOORMEES - SA EI OLE NII VÄGA MIDAGI MINUST VANEM! natuke oled küll ütleme ausalt aga ma ei ole mingi 13 aastane

                  ja sa ise ka veel paras noormees!:P (võta kui komplimenti vanust ju ikkagi alles, mis ma saingi - 28 oli vist!)
                  How does Freddy Kruger wipe his butt?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    Algselt postitas Roosaelevant


                    (võta kui komplimenti vanust ju ikkagi alles, mis ma saingi - 28 oli vist!)
                    yeah, right...
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      Rääkides Arsenali shanssidest edaspidi, ootan huviga Martini kommentaare.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        Algselt postitas Jaan
                        Rääkides Arsenali shanssidest edaspidi, ootan huviga Martini kommentaare.
                        ... väike väljakutse ka Martinile - proovi kommenteerida ilma Eesti rekordinternatsionaali nime mainimata.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          Samas on Eestis teisigi mehi, kes rahvuskoondise särki rohkem kui küll selga on vedanud...
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            Algselt postitas SleepWalking


                            Algselt postitas Jaan
                            Rääkides Arsenali shanssidest edaspidi, ootan huviga Martini kommentaare.
                            ... väike väljakutse ka Martinile - proovi kommenteerida ilma Eesti rekordinternatsionaali nime mainimata.
                            Mis on ühist Jarmo Ahjuperal ja ... ?
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              Eesti internatsionaalide hulgas on ka Marko Lepik elik Mr. Push Up. Juhuks kui Martinil peaks nimedest puudu tulema. Muidugi, alati võib ka ennast panna sinna võrdlusesse...
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                Algselt postitas Roosaelevant

                                Piresi selle aastane ma ei tea kas just ala vorm või mis iganes ja ljungbergi n.ö veidike väiksem osakaal mängupildis kui eelneval kahel aastal teevad mulle see vastu suuremat muret! Aga võibolla see ainult tundub mulle nii, kes teab ma veits imelik ka
                                Natuke tundub sulle vist jah. Freddie kohta ütleks, et kaks viimast hooaega olid nõrgad, ta on taasleidnud oma 01/02 mänguvormi mida tõendab ka näiteks novembris klubi parimaks mängijaks valimine. Piresi kohta- hooaja algus oli nõrk, kuigi väravaid tuli robinal, ka vahetusest. Praegu on mõlemad ääred tip-top. Klubi probleemid on hoopis mujal.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X