Lehekülg 1439, kokku 1815 EsimeneEsimene ... 439939133913891429143514361437143814391440144114421443144914891539 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 28 761 kuni 28 780, kokku 36285

Teema: Arsenal

Pepe Šmõud Kasutaja GoldenEagle avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Millal Ospina peaks terveks saama?
    Elu on lühike, pidu on pikk.

Algupärane

Pidi vist vist sama kaua väljas olema kui Ramsey kuigi kindlat ajaplaani pole.
    David Ospina is out for our next game and certainly until the next international break.
    Wilshere, Rosicky and Welbeck... For them, you can say around the New Year.

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
    Väga huvitav mõtteavaldus. Aga kui lubad siis ma paugutan ka puusalt. Kas sa ei peaks praegu eufooria etapis olema mitte ja oma kõik aja pühendama uudistele mis seotud Kloppiga ja oma foorumis arutlema teemade üle. Igaksjuhuks toon välja 3 etappi Liverpooli fännibaasi puhul: 1. Eufooria (palkame uue manageri, kõik muutub, me vallutame maailma) 2. Lootus (kestab nii 12-24 kuud) 3. Pettumus ja pidev hala kui paha kõik on ja millal see manager minema juba saadetakse.
    No well done, tõmbasid mingi netimeemi jutu põhimõtteliselt kohe käima. Ma kusjuures tõsiselt avaldasin muret sellega, sest jälgides mida inimesed kirjutavad, kuidas ühed-teised teisi fänne kirjeldavad, mida räägitakse teles, intervjuudes jms on mul päriselt jäänud selline mulje, et vana ei saa omade käest ka väga armastust, kuid (mitte isegi suurte) untsuminekutega kipub ettaimatav pasarahe kerge tulema. Ja kui supporti omadelt pole, on teadagi maial inglise meedial palju lihtsam. Noh, kasvõi, oleks mingit Wengeri laulugi terassidelt kuulda või midagigi. Buuusid palju rohkem. Seda mõtlesin. Aga nagu ikka, võtate siin kõike isikliku rünnakuna.
    ★★★★★★

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Ei võta isiklikult, lihtsalt see meenutab suht sarnast paugutamist nagu just sai Hr. Kruusi kohta mainitud TV6 teemas - et loetakse nagu kuskilt midagi ja kuna loomulikult kõik negatiivne müüb siis see pääseb mõjule nende inimeste puhul, kes ise väga süvitsi asja sees ei ole.

Isiklik kogemus ütleb küll, et suurem enamus Arsenali fänne ei taha midagi muud kui Wengerit taas absoluutses tipus näha. Viimase kahe FA Cupi, Özili, Alexise ja Cechi ostudega on härra väga palju poolehoidu tagasi võitnud. Selle põuaperioodi lõpus oli tõesti asi juba üsna nukker aga kõik kel vähegi mõtlemisvõimet said aru, et olukord ei olegi lihtne ja 3-4. kohast parema saavutamiseks oleks pidanud üsna palju üle omaenese varju hüppama.

Loomulikult on ja jääb alati mingi osa fänne/ajakirjanikke kellede jaoks pole miski, mida ta teeb, piisavalt hea või kelle eesmärk ongi vastuolulisi pealkirju ja loosungeid treida. Aga selliste hullude vastu ei aita ega saa muudmoodi kui nende ignoreerimine ja palliplatsil vastuste andmine.
    Victoria Concordia Crescit

Algupärane

Arsenal: Cech, Bellerin, Gabriel, Koscielny, Monreal, Coquelin, Cazorla, Oxlade-Chamberlain, Ozil, Alexis, Giroud

Subs: Macey, Debuchy, Gibbs, Flamini, Chambers, Campbell, Walcott

Nüüd tuleb võtta võit ja saame vähemalt korra olla tabelis 1. kohal.

Algupärane

Giroud valik pole üllatav, viimased mängud kõvasti teravam pliiats olnud kui Walcott.
    Gabrieli valik ka väga suur üllatus pole, küll aga üllatus et BFG pole isegi pingil.
    Ja noh, Ox oli obvious valik paremale.

Algupärane

Palun abi kvaliteetse AceStreami lingi leidmisel - minu tavapärane allikas footballol on maas.

Tänks, leidsin ise ka ühe; acestream://3dec27f191922f42f6ff91a0f1641d15cba80d5e
    Supplies!

Algupärane

Ma pole ise veel lahti teinud, aga siit võib vahetevahel midagi leida
    http://livetv.sx/en/eventinfo/341483_arsenal_everton/

Edit: Võiks korras olla jah, Inglise keelne olemas ja tundub ok esmasel vaatlusel

Algupärane

Kas ainult mulle tundub, et selle sisse imetud värava võib üsna suures osas Oxi hingele kanda?
    Supplies!

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    Kas ainult mulle tundub, et selle sisse imetud värava võib üsna suures osas Oxi hingele kanda?
    Mina paneksin selle värava küll Oxi hingele. Loll otsus sealt lüüa sest olime praktiliselt terve meeskonnaga ründesse liikunud ja vastased said kohe kontrasse liikuda.

Eesti koondislane Kasutaja malagar avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Ei tundu. Täiega. Esmalt kaotab palli ründes, siis sörgib lihtsalt Barkleyga kaasa - surve alla ei pane üldse ja laseb nii vabalt löögile kah veel. Pallikaotusi rünnakul ikka juhtub aga see loid kaitsesse sörkimine oli küll antud olukorras täielik kabelimats

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tuli ära see top of the table kuidagi, vahepeal sai Everton ikka päris korralikult end mängu sisse ja Arsenali kontrad enam ei toitnud ka eriti.

Algupärane

Tea mismoodi seis miski 4-2 meile ei jäänud, võimalusi oli mõlemal rohkemaks.
    Saime löödud posti ja latti ning mõnes olukorras lihtsalt mööda või Howardile kätte kust pidanuks väravaid lööma. Özil

Aga lõpp hea kõik hea. 3 points ja top of the league.

Algupärane

Rohkem kui rubla eest. Eelistan küll rahulikke 2:0-4:0 mänge, aga ka selliseid on vaja, et.. top 4 jõuda.

P.S. 2x rohkem punkte kui Chelseal, eh? Ja mitte pärast kahte mängu, vaid kümmet. Negatiivne spiraal, ära komista perroonil jms.
    Supplies!

Eesti koondislane Kasutaja malagar avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Raske oli aga töö sai tehtud - võib rahule jääda küll.

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Top of The league.
    Cech eest Iga välja käidud nael õiges kohas.

Asiaat Kasutaja acca avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Võid, aga teeksid talle sellega liiga.

Kaotas karistusala joonel palli, juhtub. Lisaks tuli värav mingit värd-rikošetist. Ebaõnn rohkem kui kellegi otsene süü.

---

Bayerni mäng oli nähtavalt veel meestel jalgades. Õnneks pusiti hambad ristis lõpuni ja jäeti kõik punktid koju. Kiitus.

u fo Kasutaja AaviK avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Özil võttis kenasti coachi nõu kuulda ja uhas korralikult peale. Kiidan Giroudi - meeletult palle võttis ees maha ja lisaks värav.

Meeskonnaliige Kasutaja Arsenaalium avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

whoopidoo top of the league ja igati vääriliselt arvestades meie viimaseid mänge.
    Kriitikana ainult nii palju, et kas teile ei tundu, et Oxi edasiareng mängijana on küll kuhugi kinni jäänud. Viimase aasta copy/paste. Kui ründesse läheb siis üheksal juhul kümnest tuleb sealt kas pallikaotus või löök kosmose alumistesse sfääridesse. Mulle tundub, et hetkel ta tiimile muud juurde ei anna kui, et ta on üks hea huumormeelega britt kes pingilt suudab vahetevahel mingit teravust tuua. Oleks pingil veel mõni hea kvaliteediga mees, siis oleks hea saata Ox kuhugi premmi tiimi laenule enesekindlust kasvatama

Professionaal Kasutaja sulev86 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
    whoopidoo top of the league ja igati vääriliselt arvestades meie viimaseid mänge.
    Kriitikana ainult nii palju, et kas teile ei tundu, et Oxi edasiareng mängijana on küll kuhugi kinni jäänud. Viimase aasta copy/paste. Kui ründesse läheb siis üheksal juhul kümnest tuleb sealt kas pallikaotus või löök kosmose alumistesse sfääridesse. Mulle tundub, et hetkel ta tiimile muud juurde ei anna kui, et ta on üks hea huumormeelega britt kes pingilt suudab vahetevahel mingit teravust tuua. Oleks pingil veel mõni hea kvaliteediga mees, siis oleks hea saata Ox kuhugi premmi tiimi laenule enesekindlust kasvatama
    Seda ei juhtu. Aga Oxi on jubedalt frustreeriv vaadata tõesti sel hooajal. Tema eksimuste pealt on kõige rohkem kärisenud. Kahju muidugi sest ega ta on tegelikult ju hea mängumees. Enesekindlus lonkab?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud