320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea: W
    Halb: Tiirny käsi

    Kommentaar


      Tulemus on hea, aga suures pildis tundub küll endiselt täielik jama. Müstika kuidas arsenal nii palju shotte concidib mängust mängu. Isegi tiimide vastu kes peaks selgelt nõrgemad olema.

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Tulemus on hea, aga suures pildis tundub küll endiselt täielik jama. Müstika kuidas arsenal nii palju shotte concidib mängust mängu. Isegi tiimide vastu kes peaks selgelt nõrgemad olema.
        Ei ole ju müstika. Keskväli on aeglane, mitte liikuv ning eksib tihti. Lisa siia kehv positsiooni valik ja ongi tulem käes.

        Kommentaar


          Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
          Ei ole ju müstika. Keskväli on aeglane, mitte liikuv ning eksib tihti. Lisa siia kehv positsiooni valik ja ongi tulem käes.
          Jep.. Esimesed 15 minutit (vbl ka pikemalt) oli mängukäik järgmine:
          Keskkaitse söödab äärekaitsjale, äärekaitsja tagasi keskkaitsjale, keskkaitsja söödab teisele keskkaitsjale, keskkaitsja söödab keskväljale, kus kaotatakse pall ning West Ham saab palli. Sellele järgneb paanika ja kaos, kus kõik püüavad oma positsioone sisse võtta. Siis ilmub pildile kaitsesse tõttav Xhaka, otsides võimalust esimesel vennal jalad maha sõita (või teda veavääriliselt selga lükata). Ja see oli suurel määral nii peaaegu terve esimese poolaja!
          Suurepärane, et lõpuks selle mängu võitsime, aga mängupildi põhjal oleks me sama hästi võinud selle 0:1 kaotada. Hea meel, et Pepe hea mängu tegi.
          Mõistmatu on veel see fetish tagant öahti mängimisega. Krt kütke ette kui see ei toimi.

          Kommentaar


            Viimased kuud, kui olen mängu lõpuni vaadanud, ei oleks seda tegema pidanud. Eile oli esimene poolaeg nii piinlik, et läksin vaheajal magama. Kuidas pean edaspidi käituma ja uneaega sättima?

            Kommentaar


              Algselt postitas Tembu Vaata postitust
              Viimased kuud, kui olen mängu lõpuni vaadanud, ei oleks seda tegema pidanud. Eile oli esimene poolaeg nii piinlik, et läksin vaheajal magama. Kuidas pean edaspidi käituma ja uneaega sättima?
              Kas sa tahad tiitlit või mängu?

              Kommentaar


                Algselt postitas Tembu Vaata postitust
                Viimased kuud, kui olen mängu lõpuni vaadanud, ei oleks seda tegema pidanud. Eile oli esimene poolaeg nii piinlik, et läksin vaheajal magama. Kuidas pean edaspidi käituma ja uneaega sättima?
                Kummaline küsimus...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                  Jep.. Esimesed 15 minutit (vbl ka pikemalt) oli mängukäik järgmine:
                  Keskkaitse söödab äärekaitsjale, äärekaitsja tagasi keskkaitsjale, keskkaitsja söödab teisele keskkaitsjale, keskkaitsja söödab keskväljale, kus kaotatakse pall ning West Ham saab palli. Sellele järgneb paanika ja kaos, kus kõik püüavad oma positsioone sisse võtta. Siis ilmub pildile kaitsesse tõttav Xhaka, otsides võimalust esimesel vennal jalad maha sõita (või teda veavääriliselt selga lükata). Ja see oli suurel määral nii peaaegu terve esimese poolaja!
                  Suurepärane, et lõpuks selle mängu võitsime, aga mängupildi põhjal oleks me sama hästi võinud selle 0:1 kaotada. Hea meel, et Pepe hea mängu tegi.
                  Mõistmatu on veel see fetish tagant öahti mängimisega. Krt kütke ette kui see ei toimi.
                  Kuidas see välja nägema peaks? Kütame palli ette özili, aubameyangi või Pepe peale? Pole lihtsalt personali, kes suudaks ees õhus palli võita ja seda säilitada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                    Jep.. Esimesed 15 minutit (vbl ka pikemalt) oli mängukäik järgmine:
                    Keskkaitse söödab äärekaitsjale, äärekaitsja tagasi keskkaitsjale, keskkaitsja söödab teisele keskkaitsjale, keskkaitsja söödab keskväljale, kus kaotatakse pall ning West Ham saab palli. Sellele järgneb paanika ja kaos, kus kõik püüavad oma positsioone sisse võtta. Siis ilmub pildile kaitsesse tõttav Xhaka, otsides võimalust esimesel vennal jalad maha sõita (või teda veavääriliselt selga lükata). Ja see oli suurel määral nii peaaegu terve esimese poolaja!
                    Suurepärane, et lõpuks selle mängu võitsime, aga mängupildi põhjal oleks me sama hästi võinud selle 0:1 kaotada. Hea meel, et Pepe hea mängu tegi.
                    Mõistmatu on veel see fetish tagant öahti mängimisega. Krt kütke ette kui see ei toimi.
                    Isegi meie õppisime Ole käe all lõpuks pressi all tagant lahti mängima..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Isegi meie õppisime Ole käe all lõpuks pressi all tagant lahti mängima..
                      ole all polnud see algusest peale selline probleem. vaatasid mängu? ma ei olnud arsenali poolt, aga mul jooksid silmad verd ja isegi kahju hakkas, selline tunne nagu vaataks premi tiimi mõne meistriliiga tagumise satsi vastu mängimas.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        ole all polnud see algusest peale selline probleem. vaatasid mängu? ma ei olnud arsenali poolt, aga mul jooksid silmad verd ja isegi kahju hakkas, selline tunne nagu vaataks premi tiimi mõne meistriliiga tagumise satsi vastu mängimas.
                        Ei vaadanud, sest see Go3 play vms asi see on, ei töötanud mul paar päeva ja vaatasin eile seriaale. Aga jah, esimene tund oli neil suht õnnetu olnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Joks Vaata postitust
                          Kuidas see välja nägema peaks? Kütame palli ette özili, aubameyangi või Pepe peale? Pole lihtsalt personali, kes suudaks ees õhus palli võita ja seda säilitada.
                          Äkki kukub pall kasvõi poolkogemata meie mängija poole. Igal juhul parem kui see, et kaotame süütus olukorras oma trahvikasti juures palli ja meil on insta kellad... Mu point on lihtsalt see, et kui tagant mängida ei oska/suuda/saa, siis võiks midagi muud proovida. Pmst sama probla oli meil eelmisel hooajal ka, aga tookord läks olukord paremaks kui Leno mängima hakkas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Joks Vaata postitust
                            Kuidas see välja nägema peaks? Kütame palli ette özili, aubameyangi või Pepe peale? Pole lihtsalt personali, kes suudaks ees õhus palli võita ja seda säilitada.
                            Või siis pole personali, kes oskaks normaalset palli ette anda. Ma ei ütleks, et Sheff Utd mängiks mingite kolgedega ees(McBurnie on enamasti pingil) või oleks "silmad kinni pikk pall ette" meeskond, aga pika söödu andmises oleks Premmis eesotsas. Sest keskväljal on Ollie Norwood ja Fleck, kes suudavad ääre peale Stevensile ja Baldockile täpset pikka palli anda ning mängu laiali tõmmata.

                            Seega Arsenali probleem on ikka pigem keskväljal kui ees.

                            Kommentaar


                              Ma ei üritanudki seda väita, et probleem peaks ees olema, vaid, et see sats selle kooseisuga ei suuda mängida pikka palli.
                              Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                              Mu point on lihtsalt see, et kui tagant mängida ei oska/suuda/saa, siis võiks midagi muud proovida.
                              Aga mida muud proovida siis?

                              Kommentaar




                                Özil sukeldus poliitikasse jälle,

                                Kommentaar

                                Working...
                                X