320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Aubameyangi on viimasel ajal ikka eriti nukker vaadata.

    Sai ju lepingu kätte. Nüüd saab Özili jälgedes lasta.


    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Harry Kane amassed a greater xG against West Brom (0.69) than Aubameyang has managed all season (0.58)
      Jah, taas trofee võidetud ja hooaeg õnnestunud.

      Kommentaar


        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
        Jah, taas trofee võidetud ja hooaeg õnnestunud.
        Kas juba nii mõru on see elu, et peab enda peas mõtlema välja asju mida keegi öelnud pole ja siis nendega vaidlema ?
        Seda küll kurb näha.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Kas juba nii mõru on see elu, et peab enda peas mõtlema välja asju mida keegi öelnud pole ja siis nendega vaidlema ?
          Seda küll kurb näha.
          Alles see ju oli, kui samale klubile omistati rahvusstaadionil karikas kõrgeima publiku arvu eest Euroopa Liiga mängudel Inglismaal. Ja nüüd teine võit kohe otsa. Muidugi läheb meel mõruks.

          Kommentaar


            80 milli eest oleks võinud küll saada mehe kellel närvid korras on.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Pepe vist nii väga tahtis, et talle võimalust antaks?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Lucky Arsenal. Kuidas Leeds vähemalt ühte ära ei löönud?

                Kommentaar


                  Kus seda auba pealelöögi olukorda näha saab, mis küünarnukiga blokeeriti?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Joks Vaata postitust
                    Kus seda auba pealelöögi olukorda näha saab, mis küünarnukiga blokeeriti?


                    Ei saa aru... kui vaadata senist penaltite andmise praktikat ja ka loogikat (käsi=penalti) siis ma ei saa aru miks see kindel penalt pole. Pange põlema see VAR

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tassike Vaata postitust
                      Lucky Arsenal. Kuidas Leeds vähemalt ühte ära ei löönud?
                      Leeds ise oli ju saamatu ja sa veel küsid? See, et nad mänguliselt üle olid ei tähenda automaatset vôitu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        80 milli eest oleks võinud küll saada mehe kellel närvid korras on.
                        nohjah, aga vaata asja positiivsest küljest.
                        Vähemalt ei jää järgmistest mängudest eemale mõni meeskonna oluline lüli.

                        Kõigest täielik lambivambo...kelle eest maksti küll 80 milkut mingil huvitaval põhjusel.

                        Kommentaar


                          Joppas Arsenalil, et nüüd on vähemalt kedagi süüdistada. Sest ega ju enne Pepe minekut oldi mängus totaalselt sees ja kõik lippas kenasti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Joppas Arsenalil, et nüüd on vähemalt kedagi süüdistada. Sest ega ju enne Pepe minekut oldi mängus totaalselt sees ja kõik lippas kenasti.
                            Kes seda väitis, et oldi sees ja mäng lippas? Ma ei loe küll seda kellegi postitusest.
                            0-0 oli selline suht aus tulemus. Või nohh, peaaegu aus, kui see andmata pennu välja jätta.
                            Tagantjärgi tark olles peaks 1 punktiga Leeds rohkem rahul olema kui Arsenal.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Arsenal on löönud liigas 1 värava võrra rohkem kui Son Heung-Min.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Kes uus treener olla võiks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X