320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja ma ei tahaks kuidagi totakalt kõlada ja tean et see ei ole nii must ja valge aga cmon... peale 20 a? Wengerist tuleks lahti saada lõpuks. Kuidas Arse fännid sellesse suhtuvad ? 50/60 vist

    Kommentaar


      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
      Coutinho, Lallana, Matip? Vaatan teie eilset keskvälja ja miks ta peaks hea olema? Kes nendest hea on ? Suvalised nimed, kaitseliin on nimede poolest korralik teil, ei tea, kuidas eile imesid, aga see oligi rohkem keskvälja viga. Väravavahis ka nii kindel enam ei ole....
      Kui piirduda alg11 ga siis Kos ja Mustafi saavad minu hääle Matipi ees. Lallana võibolla aga mitte siis kui Cazorla terve on. Ja kui Özil vormis on vähegi ( mida ta absoluutselt hetkel ei ole ) siis iga kell Özil enne Coutinhot. Keskväli on arsenalil ja Liverpoolil mõlemal üsna õudne hetkel. Meie omaga mina enam aru ei saa, kas mehed on viletsad või on vorm käest ära. Aga üks ühele mingeid Hendersone ja Kanne ka asemele ei taha.
      Ma ideaalses maailmas näeks, et Wenger astub täna tagasi. Mida ta muidugi ei tee aga mulle aitab küll. Wenger välja ja Allegri või muu sama kaliibriga vana asemele. Me maksame ühte kõrgeimat palka maailmas oma treenerile ja anname ka praeguse juhtimise ajal korraliku transfer kitty. Ma usun et kindlasti oleks võimalik kedagi asjalikumat palgata.

      Kommentaar


        Asjad ei ole kindlasti mitte korras ainult väljakul, vaid ka riietusruumis. Alexise droppimine on selle ilmselgeks näiteks. Mina isiklikult ei näe treeneri sellises otsuses mitte midagi positiivset? Mis sõnumit taheti sellega saata, kellele ja miks? Mitte midagi muud kui negatiivset see juurde ei andnud. Miks Lucas ei saa mängida? Miks Coquelin saab alati mängida? Özilile lubatakse koguaeg mingit extra vaba aega puhkuseks ja sishaks Istanbulis, miks? Wengeril on asi ikka täiesti käest ära ning Alexise käsitlemine eile oli selle järjekordseks tõestuseks. See hooaeg on olnud totaalne ebaõnnestumine klubi poolt, igas mõttes. Venitage see top 4 nüüd ära ja loodame, et Wenger lõpuks ise ka aru saab, et asi ei tööta nii nagu peab ning teeb õige otsuse.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Coqist saan ma veel aru, et meil keskväljal sandikari hetkel. Aga miks Iwobi kogu aeg platsil on, kui on selge, et poisil on vormimadal ja samas tema kohale on kandidaate küllaga.

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            Ma just ütlesin eelpool, et Arene ei võta see aasta koosseisust maksimumi välja Sisuliselt on Liverpoolis ainult Mane, kes Arsenali alg 11 sse mahuks minu paberil. Keskväli on teil sama vilets kui meil. Kaitsjatest Clyne on hea, muu on keskpärane. Väravavahid on heitlikud. Ei ole mingi teie meeskonna halvustamine. Teil ehitustöö alles pooleli - andke Klopile üks suvi veel vähemalt.
            Vastupidi oleks Sanchez 100% algkoosseisus ja ilmselt Kos ka. Cech on siuke 50/50.

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Coqist saan ma veel aru, et meil keskväljal sandikari hetkel. Aga miks Iwobi kogu aeg platsil on, kui on selge, et poisil on vormimadal ja samas tema kohale on kandidaate küllaga.
              Jah, Iwobi ma veel unustasin. Miks ei või noort poissi natuke selektiivsemalt kasutada samas kui produktiivne Lucas istub pingil? Tüüpiline Wengeri stiilis onupojapoliitika.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Asjad ei ole kindlasti mitte korras ainult väljakul, vaid ka riietusruumis. Alexise droppimine on selle ilmselgeks näiteks.
                Özilile lubatakse koguaeg mingit extra vaba aega puhkuseks ja sishaks Istanbulis, miks?
                Mõlemale on ju elementaarne selgitus. Mis on Wengerile ilmselt mõnda aega juba teada. Selle valguses ei ole imelikud otsused.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  Mõlemale on ju elementaarne selgitus. Mis on Wengerile ilmselt mõnda aega juba teada. Selle valguses ei ole imelikud otsused.
                  Isegi kui Sanchez ja Özil lepinguid ei pikenda, ei ole see normaalne põhjus nende mängust välja jätmisele - hooaeg vaja lõpuni teha ja kasutada kõiki ressursse.

                  Kommentaar


                    Ma ei imestaks kui see ideetu läbikukkujast penskar on juba mitu kuud tagasi allkirja lepingule tõmmanud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas malagar Vaata postitust
                      Isegi kui Sanchez ja Özil lepinguid ei pikenda, ei ole see normaalne põhjus nende mängust välja jätmisele - hooaeg vaja lõpuni teha ja kasutada kõiki ressursse.
                      On küll.

                      Ja no see ka ei ole nüüd ootamatu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        On küll.

                        Ja no see ka ei ole nüüd ootamatu.
                        ja mille poolest see normaalne oleks? ressurside raiskamine lihtsalt.
                        Lingis toodud põhjus on enivei palju loogilisem - kuigi vaadates kuidas sama lugu on 5 lehes korraga on üsna obvious et meite meediaosakond töötab täistuuridel, et Arsenit õigustada.

                        Kommentaar


                          No ilmselgelt pidi seal mingi konkreetne põhjus olema, aga see backfire'is täiega. Muidugi ega tema alustades poleks ka ilmselt võidetud.

                          Aga see, et tuua vabanduseks "taktikalist lähenemist" ja "liiga pikka pausi mängude vahel" on isegi tema jaoks natukene liig.

                          Kommentaar


                             

                            1. Liverpool 3-4 (e.h. 0-0) - vahe -1 punkt
                            2. @Leicester 0-0 (e.h. 5-2) - vahe -2 punkti

                            3. @Watford 3-1 (e.h. 3-0) - vahe 0 punkti
                            4. Southampton 2-1 (e.h. 0-0) - vahe +2 punkti
                            5. @Hull City 4-1 (e.h. 2-0 @Aston Villa) - vahe 0 punkti
                            6. Chelsea 3-0 (e.h 0-1) - vahe +3 punkti
                            7. @Burnley 1-0 (e.h. 1-0 @Newcastle) - vahe 0 punkti
                            8. Swansea 3-2 (e.h 1-2) - vahe +3 punkti
                            9. Middlesbrough 0-0 (e.h 1-0 Norwich) - vahe -2 punkti
                            10. @Sunderland 4-1 (e.h 0-0) - vahe +2 punkti
                            11. Tottenham 1-1 (e.h 1-1) - vahe 0 punkti
                            12. @Man Utd 1-1 (e.h 2-3) - vahe +1 punkt
                            13. Bournemouth 3-1 (e.h 2-0) - vahe 0 punkti
                            14. @West Ham 5-1 (e.h 3-3) - vahe +2 punkti
                            15. Stoke City 3-1 (e.h 2-0) - vahe 0 punkti
                            16. @Everton 1-2 (e.h 2-0) - vahe -3 punkti
                            17. @Man City 1-2 (e.h 2-2) - vahe -1 punkt
                            18. WBA 1-0 (e.h 2-0) - vahe 0 punkti
                            19. Crystal Palace 2-0 (e.h 1-1) - vahe +2 punkti

                            20. @Bournemouth 3-3 (e.h 2-0) - vahe -2 punkti
                            21. @Swansea 4-0 (e.h 3-0) - vahe 0 punkti
                            22. Burnley 2-1 (e.h 1-0 Newcastle) - vahe 0 punkti
                            23. Watford 1-2 (e.h 4-0) - vahe -3 punkti
                            24. @Chelsea 1-3 (e.h 0-2) - vahe 0 punkti
                            25. Hull City 2-0 (e.h 5-0 Aston Villa) - vahe 0 punkti
                            26. @Liverpool 1-3 (e.h 2-2) - vahe -1 punkti

                            Kokku +/-0 punkti, hetkel koos 50 punkti, kurss 71 punkti suunas.

                            Kaks kolmandiku hooajast läbi.
                            Eelmine hooaeg oli 26 mänguga koos 51 punkti ning hoiti kolmandat kohta, liidril oli toona 53 punkti. Neljas koht oli juba 10 punkti kaugusel.
                            See hooaeg 26 mänguga koos 50 punkti ning hoitakse viiendat kohta, liidril 63 punkti. Neljandast kohast oleme 2 punkti kaugusel.
                            Seda vaadates peab ütlema, et tase on meil pmst sama mis eelmisel hooajal (haha) ning teised on hüppe üles teinud.

                            Ehk nüüd siis viimase 12 mänguga vaja 21 punkti võtta, et asi oleks täpselt sama mis eelmine hooaeg. City, Tottsi ning manure käest tappa; Sotoni, Evertoni ning Stokega viiki; ülejäänud võidud ning korras nagu Norras. Iseasi kas selline punktisumma see aasta Arsenalile rahatrofee ära toob.

                            Järgmise liigamänguni on aga aega. Senikaua saame see nädal veel nautida meie meeste lonkimist Bayerni ning siis juba Lincolni vastu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              Mõlemale on ju elementaarne selgitus. Mis on Wengerile ilmselt mõnda aega juba teada. Selle valguses ei ole imelikud otsused.
                              Wenger mängitas RvP-d ja Nasrit kuni viimaste sekunditeni.

                              Pigem tahtis ta Alexist karistada millegi muu eest ning Özili case on jumal teab mis (ok, vbla oli tõesti haige). Igatahes kord ei ole majas.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Wenger mängitas RvP-d ja Nasrit kuni viimaste sekunditeni.

                                Pigem tahtis ta Alexist karistada millegi muu eest ning Özili case on jumal teab mis (ok, vbla oli tõesti haige). Igatahes kord ei ole majas.
                                Päris huvitav, et Özil on rohkem haige kui ülejäänud meeskond kokku, vähemalt tundub nii.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X