320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas decrakas Vaata postitust
    West Ham olevat 30-aastase Giroud' eest nõus välja käima ligi 23 miljonit eurot.

    Müüge ära!
    Miks sa arvad, et Giroud` on nõus West Hami suguse klubiga liituma, kui ta vastu tunnevad reaalset huvi Euroopa sarjades mängivad satsid? Kui Arsenal ta müügilehele paneks, siis huvilistest tal puudu kindlasti ei tule.

    Kommentaar


      Algselt postitas decrakas Vaata postitust
      West Ham olevat 30-aastase Giroud' eest nõus välja käima ligi 23 miljonit eurot.

      Müüge ära!
      Miks?

      Kommentaar


        Ei müü midagi teda maha, eriti veel kuskile West Hami mingite kopikate eest.
        Pimedad või lehelugejad võivad õelda mida tahes tema kohta, aga fakt on, et tegemist on väga-väga hea ründajaga. Teist sarnaste oskustega suurt meest ette annab leida. Mina oleks küll äärmiselt pahane kui ta maha äritaks, ükskõik kuhu. Vajalik lüli meie masinas.

        Kui nad nüüd aga teeks sarnase pakkumise Walcotti eest siis ...

        Kommentaar


          Ükskõik kui ebasümpaatne ta mulle isiklikust aspektist on siis müüa pole küll vaja. Hea plaan B variant, peaasi, et ta sellega ise leppida suudaks.

          Kommentaar




            Benitez: "In football, everything is a lie".

            Kommentaar


              Ametlikult nad väljas jah nüüd. Lähemat pilti ka:

              Pidavat olema tiba tumedam kui tavaliselt, aga ei usu et eriti märgatav vahe (täpsemalt siis logo parempoolse punase toonis).
              Ma ei mõista miks see nööbi- ja kraelahendus vajalik on. Mina ostma ei hakka seda.

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Lähemat pilti ka:
                Tegelikult ma panin nimelt selle kodukal oleva pildi, kuna seal peal nii G kui ka Alexis ja ka Oz. Pisike vihje (loe: lootus) ehk ikka

                Liikuvat pilti kah
                Benitez: "In football, everything is a lie".

                Kommentaar


                  Tähtsamatel teemadel ka:
                  Miks kurat lepingute uuendustest dotcommis ei ole siiamaani juttu? Alexis ja Özil on no brainerid. Tehke kiirelt tulevik selgeks ning saab ka mingi pildi uueks hooajaks ette. Santi ning Mertesackeriga saab oodata veel.
                  Samal ajal Oxi uus leping kiirelt lauale. Seejärel Ramsey. Szczesny lepingut võiks samuti pikendada. Juve spekuleeritud "pakkumisele" loodetavasti isegi ei vastatud. Kui vastati siis loodetavasti saadeti kirjatuviga counteroffer kus küsiti pakutud rahale lisaks juurde Bonucci, Alex Sandro ja Dybala. Suht samaväärselt ebanormaalne hinnangulaks.

                  Muidu aga Gibbs ning Wilshere suunas tänusõnad aastate eest ning ehk suudavad kuskil mujal oma karjääri uuesti kickstartida. Campbellil ka vist leping lõppemas, tema ka kiirelt rahaks.

                  Aga see ebakompetentsus, et selline olukord üldse saab tekkida on ikka hämmastav. 2 meeskonna parimat + 2 algrivi heitlejat + 2 võimalikku rotatsiooni valikut (kes ehk saadetakse nüüd minema) + 2 meeskonna vanimat ning austatumat + vana esikinnas kes võib uuesti selleks tõusta. See et nii paljudega on oodatud tuimalt ning lastud rahuliku südamega viimase aasta peale lepingul joosta on ikka häbiväärne.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Ma tõesti ei tea, mida Juve pakkus ja Saveri postitusi ma ka kahjuks ei näe, aga kas maakera on nüüd niipalju vurre teinud, et Arsenali fännid solvuvad pakkumise peale?

                    40m+1 tähemärki.
                    Jutud käivad, et summaks oli 4mil. Itaalia liiga ühe parima vv eest eelmisel hooajal. Kas just solvuma peaks selle peale, aga ilma mõtlemata pikalt saatma küll.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Ametlikult nad väljas jah nüüd. Lähemat pilti ka:

                      Pidavat olema tiba tumedam kui tavaliselt, aga ei usu et eriti märgatav vahe (täpsemalt siis logo parempoolse punase toonis).
                      Ma ei mõista miks see nööbi- ja kraelahendus vajalik on. Mina ostma ei hakka seda.
                      ma just nööbi ja krae pärast ostan. Selline sümpaatne vana kooli look

                      Kommentaar


                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        ma just nööbi ja krae pärast ostan. Selline sümpaatne vana kooli look
                        pluss1

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Saveri postitusi ma ka kahjuks ei näe,
                          Ole palun korrektne - õnneks
                          Benitez: "In football, everything is a lie".

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Ma tõesti ei tea, mida Juve pakkus ja Saveri postitusi ma ka kahjuks ei näe, aga kas maakera on nüüd niipalju vurre teinud, et Arsenali fännid solvuvad pakkumise peale?

                            40m+1 tähemärki.
                            40m+1 oli igati aus pakkumine ju. Tõsi 1 oleks võinud ära jätta, see oli laristamine juba

                            Kommentaar


                              Me peaks Sancheze eest lihtsalt niisama 40m+2paundi pakkuma. Lihtsalt. Niisama.


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Ma ei mõista miks see nööbi- ja kraelahendus vajalik on.
                              Kenam selfisid teha
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                                Me peaks Sancheze eest lihtsalt niisama 40m+2paundi pakkuma. Lihtsalt. Niisama.
                                Miks? Kas tal on release clause mida me ignoorida saaks või kas ühest korrast korvi saamisest juba ei piisanud?
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X