320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        mis härra ise arvab olukorrast kui küsida võib?

        esialgsel vaatusel tundus, et kindel dive. aga nüüd parema pildiga tundub, et põlv ees astudes läks vastu kaitsja 'blokkivat' jalga ja kindel penalti. tahaks ilgelt teise nurga alt seda olukorda näha..
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Küllap otsust mõjutas see, et Pepe tegi vettehüppe juba enne kontakti. Aga minu jaoks oli see VARile hea nädalavahetus, ainult see üks eksimus.
          Eks see oli see olukord, kus vile korral andnuks VAR pennu ja kolkiiper võtnuks selle ära. Gueer änd feer.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Luizil ikka katus sõidab. Olukorra küll tekitas Mustafi (why always me) aga Luizi asemel lase pigem ära lüüa see värav kui võtad endale punase ja terve mäng kohe peeti keeratud. Müstiline mis ikka toimub siin.

            Kommentaar


              Kahju jälle, normaalne mäng oleks olnud, 2 võrdset satsi rabistavad, nüüd jälle perses, ma panin kinni ära.
              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

              Kommentaar


                Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                Luizil ikka katus sõidab. Olukorra küll tekitas Mustafi (why always me) aga Luizi asemel lase pigem ära lüüa see värav kui võtad endale punase ja terve mäng kohe peeti keeratud. Müstiline mis ikka toimub siin.
                +1 aga kui pea tühi mis sa teed. Help Arteta palun. Sideshow bob & krusty the clown kaitses on tulem ilmselge cluster **** .... championship koputab uksele vaikselt juba.

                Kommentaar


                  kes see Chelsea käpard oli kes jalgadest tunnetuse kaotas?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                    Luizil ikka katus sõidab. Olukorra küll tekitas Mustafi (why always me) aga Luizi asemel lase pigem ära lüüa see värav kui võtad endale punase ja terve mäng kohe peeti keeratud. Müstiline mis ikka toimub siin.
                    Minu arust veidi ebaaus punane. Üritas palli mängida, lihtsalt oli koba selles ja jalg oli vahel. Oleks võinud ka kollase saada. Arusaadav kohtunike poolelt samas, sest selline tõlgendamise olukord.

                    Ps. Martinelli on kõva.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      kes see Chelsea käpard oli kes jalgadest tunnetuse kaotas?
                      Steven Kante

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -21- Vaata postitust
                        Kahju jälle, normaalne mäng oleks olnud, 2 võrdset satsi rabistavad, nüüd jälle perses, ma panin kinni ära.
                        Arvasin sama, aga hea et kinni ei pannud, väga vinge mäng

                        Kommentaar


                          Positiivse poole pealt gabi on baller ning ei antud alla. See uudne nähtus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            Minu arust veidi ebaaus punane. Üritas palli mängida, lihtsalt oli koba selles ja jalg oli vahel. Oleks võinud ka kollase saada. Arusaadav kohtunike poolelt samas, sest selline tõlgendamise olukord.
                            Minu jaoks punane. Mingit palli ta küll mängida ei tahtnud, tagant jalgadesse.

                            Mustafi on nii halb jalgpallur, et temast on lausa kahju.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Puuh lõpuks oli viik super tänasel päeval. Ja Martinelli noh on nunnu

                              Kommentaar


                                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                                Puuh lõpuks oli viik super tänasel päeval. Ja Martinelli noh on nunnu
                                Kes iganes ta välja scoutis vajab boonust. Steal of a season.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X