320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arteta visioon tundub pônev. +1 mida erxx ütles. Tänane strateegia tôi välja kui pehmod need hetke mehed on. 40min ja toss väljas. Arusaamatu mida tegi Unai ning kriminaalne kuhu musta auku lasti tal see meeskond juhtkonna nôrkuse pärast kukutada. Mees avalikult räägib kuda Sheffieldi mäng oli murde hetk. Ometigi tiksus edasi. Mida teeb Edu?

    Mina usun Artetasse aga see on metsik töö mis tal ees ootab ja parem oleks kui härrad vip terassil end täis ei situks ja toetavad me uut peatreenerit. Hetkel kogu see jutt, enesekindlus ja jura mis nad välja öelnud jätab nôrga ja amatööri mulje.

    Mäng ise oli hea, hakkas looma aga seekord sedasi siis. ManU ilmselt vôidame!

    Step by Step.

    Ahjaa, Torreira täna 😍

    Kommentaar


      Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
      40min ja toss väljas.
      Mulle tundub, et see teema oleks suurimaks kiviks, mida Emery kapsaaeda viskaksin. Kõigest 12 kuud tagasi oli Arsenal parim Premier League klubi 75-90 minuti statistika osas. Ja selle aasta sügisel oli juba olukord siis selline, et kui 60 minutil kaotusseisu jäädi, siis tunnistas Emery mängu kaotatuks.

      Kommentaar


        Pole ikka enam midagi suurest rivaliteedist järgi jäänud, isegi Gunnersaurus annab plaksu Olele ja teistele Unitedi meestele.

        Kommentaar


          Pole ju raske tagant sööta ja meeskondlikult pressida Unai. Mikel suutnud seda 3 mänguga. Taga ka puhtas, wow kes oleks seda oodanud.

          Täna pidasime vastu kuigi toss oli väljas jälle seal 70- kandis. Me keskväljal isegi lootust vaadates seda manu oma aga see selleks.

          Rare W!

          e: Laca ja Torr korralik müttamine. Nii jätkata.

          Kommentaar


            Effort on mängijatel olemas jälle. Tore. Eks näis kas see stabiilne ka olema saab aga täna oldi küll tublid.

            Kommentaar


              Chambersil kahjuks pikem paus ees, ACL.

              It’s often considered difficult to consider how a new manager will do at a club, particularly in the case of Mikel Arteta. A coach at Manchester City, the most successful English club of the decade and record breaking point holders, under the tutelage of one of the best managers ever, Pep Guardiola, but Mikel himself…


              Artetast kerge analüüs

              Kommentaar


                Avapoolaeg Leedsiga oleks nagu Eesti mängiks Saksamaa vastu. Tramaivõi
                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                Kommentaar


                  Algselt postitas -21- Vaata postitust
                  Avapoolaeg Leedsiga oleks nagu Eesti mängiks Saksamaa vastu. Tramaivõi
                  1HT lôi see good ebening välja jälle aga Poolajal karjus treener meestel kruvid paika ja tehti korralik poolaeg millest piisas. 1-0!

                  Attempts
                  1ht: 3-15
                  2ht: 13-3

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                    1HT lôi see good ebening välja jälle aga Poolajal karjus treener meestel kruvid paika ja tehti korralik poolaeg millest piisas. 1-0!

                    Attempts
                    1ht: 3-15
                    2ht: 13-3
                    Jep, sellistel hetkedel tahaks riietusruumi kaamerat vms. Lõpp hea, kõik hea. Bournemouth järgmine karikas.
                    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                    Kommentaar


                      Reklaamist nägin, et etv2 pealt täna Arsenali 88/89 hooajast 21:35 "Fever Pitch" Colin Firthi ja Mark Strongiga.

                      Kommentaar


                        40+1 ja teisi muinasjutte
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Puhtalt vaadates meie võimaluste arvu oleks pidanud selle 2-0 ära lööma, aga kui see Pepe olukord ei ole penalti, siis ma ei tea miks VAR üldse kasutusel on. Kui algselt tundus see olukord veel suht selline, et Pepe proovis eimilleskti penaltit saada, siis peale VARi kordust olin kindel, et siit tuleb pennal. Ja muidugi ei midagi. VARi point on praegu suht sama nagu kohvipaksu pealt olukordi üle vaadates. Absurd

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                            Puhtalt vaadates meie võimaluste arvu oleks pidanud selle 2-0 ära lööma, aga kui see Pepe olukord ei ole penalti, siis ma ei tea miks VAR üldse kasutusel on. Kui algselt tundus see olukord veel suht selline, et Pepe proovis eimilleskti penaltit saada, siis peale VARi kordust olin kindel, et siit tuleb pennal. Ja muidugi ei midagi. VARi point on praegu suht sama nagu kohvipaksu pealt olukordi üle vaadates. Absurd
                            Pole olukorda näinud, aga juba seda kommentaari lugedes tundub, et ju siis polnud clear and obvious

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                              Puhtalt vaadates meie võimaluste arvu oleks pidanud selle 2-0 ära lööma, aga kui see Pepe olukord ei ole penalti, siis ma ei tea miks VAR üldse kasutusel on. Kui algselt tundus see olukord veel suht selline, et Pepe proovis eimilleskti penaltit saada, siis peale VARi kordust olin kindel, et siit tuleb pennal. Ja muidugi ei midagi. VARi point on praegu suht sama nagu kohvipaksu pealt olukordi üle vaadates. Absurd
                              Mike Dean Arsenali mängu peakohtunik ja Martin Atkinson VAR-ruumis - vilemeeste ekvivalent - Darth Vader ja The Emperor, Bonnie ja Clyde, Dr Evil ja Mini Me, Hans Gruber ja Karl, Saruman ja Sauron.

                              Minuarust joppas, et Pepe 'reckless divingu' vms eest punast ei saanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                                Puhtalt vaadates meie võimaluste arvu oleks pidanud selle 2-0 ära lööma, aga kui see Pepe olukord ei ole penalti, siis ma ei tea miks VAR üldse kasutusel on. Kui algselt tundus see olukord veel suht selline, et Pepe proovis eimilleskti penaltit saada, siis peale VARi kordust olin kindel, et siit tuleb pennal. Ja muidugi ei midagi. VARi point on praegu suht sama nagu kohvipaksu pealt olukordi üle vaadates. Absurd
                                minut? umbes? või veel parem video.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X