320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    stayed on the simpsons
    you should have stayed on the simpsons
    stayed on the siiimpsoooons, you should have stayed on the siimpsoons
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      stayed on the simpsons
      you should have stayed on the simpsons
      stayed on the siiimpsoooons, you should have stayed on the siimpsoons
      ???????

      ah nevermind jõudis kohale.

      Kommentaar


        Kui nii siis edu ja päikest. Oli tubli sõdur. Tegi alati oma ära.

        Kommentaar


          Nketiah on päris jõuline Leedsis olnud, 4 mängu, igas mängus värav (3) või sööt (1).
          Täitsa korralik praktika ju.

          Kommentaar


            monreal ja egiptlane lännu... esimest ehk igatsetakse... teist vist mitte
            The One and Only

            Kommentaar


              Kuidas kurat me ei võitnud seda mängu. Pepe on tore driblaja, aga lõpplahendused jätavad soovida ning Xhaka võiks küll veel küpseda enne kui kapteniks saab

              Kommentaar


                Ma loodan, et selle peatreeneri lepingut ei uuendata. Palun.

                Muidu täna tore rahvaliiga. Vedas, et tala kodus ei saanud. Ajad muutuvad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                  Ma loodan, et selle peatreeneri lepingut ei uuendata. Palun.
                  Jah, uus treener ja uus re-build pärast 1,1 hooaega kõlab tõesti nagu väga hea mõte. Ma olen nõus, et Unai ei ole võibolla kõige edevam valik ja sageli on mängudele lähenemine liig pragmaatiline, aga mulle tunduvad asjad õiges suunas liikuvat. Sellist kahe aasta tagant uus mees pukis, uus cleanup jne nagu paljudes muudes tippsatsides kombeks, mulle isiklikult väga ei istu.

                  Kommentaar


                    Päris naljakas kuidas peale kahte täielikku brainfarti mängijate poolt on peatreener süüdi.

                    Kommentaar


                      Ja see on ka naljakas, et kaks tugevat meeskonda mängivad 2:2 viiki ja mõlema teemas nõutakse peatreeneri ametist vabastamist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ja see on ka naljakas, et kaks tugevat meeskonda mängivad 2:2 viiki ja mõlema teemas nõutakse peatreeneri ametist vabastamist.

                        seda vist mõeldaksegi, kui öeldakse, et
                        viik oli mõlemale sama hea kui kaotus
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Joks Vaata postitust
                          Päris naljakas kuidas peale kahte täielikku brainfarti mängijate poolt on peatreener süüdi.
                          Nii ta kipub olema tippjalgpallis. Môistan, et me kaugel sellest aga las teeb oma töö ning loodaks, et tuuakse asisem mees. Asi ei ole complete rebuildis vaid sealt sammu edasi tegemises. No hard feelings, its just business.

                          Kommentaar


                            Emeryg on mu ainus beef et kuidas Xhaka ja Mikhi veel peale saavad. Pakki koos Mustafiga ja minema. Ennem laas noored mängivad kui need kolm. Mkhi asemel oleks võinud Özili peale lasta - halvem ikka pole.
                            Xhaka on ikka sama loll kui Mustafi. Palun koos kuhugi Kosovo liigasse saada.
                            Muidu päris tubli, et 2-0 kaotus vähemalt viigiks keerati ja teise poolaja järgi oleks võinud äragi võtta.

                            Kommentaar


                              Ega Mikhi pole süüdi, et ta nii palju palka saab.
                              Eile ikkagi tõmbas oma äärest mängu täitsa kenasti laiali, Özil seda kindlasti sellisel viisil poleks teinud, tundus, et Unail ikka oli kindel plaan, kus ja kuidas ta mängima peaks.
                              Et minu arust ta mängis oma koha platsil kenasti välja ning võibolla üks kogenud mees järjekordse nooruki asemel oligi see, mis sealt 0:2 katastroofist meid välja tõi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                                Ega Mikhi pole süüdi, et ta nii palju palka saab.
                                Eile ikkagi tõmbas oma äärest mängu täitsa kenasti laiali, Özil seda kindlasti sellisel viisil poleks teinud, tundus, et Unail ikka oli kindel plaan, kus ja kuidas ta mängima peaks.
                                Et minu arust ta mängis oma koha platsil kenasti välja ning võibolla üks kogenud mees järjekordse nooruki asemel oligi see, mis sealt 0:2 katastroofist meid välja tõi.
                                teist mängu vaatasid või. Mida see Mkhi seal lahti tõmbas erilist. Samamoodi äärele oleks võinud kelle iganes panna. Mkhil mingi confidence probleem vist. Esimene puude null, söödud peeti, löögid võssa. Nagu mingi eesti esiliiga tüüp oleks premmi peale lastud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X