320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    õnne pole olemas
    Klaas pool tühi inimene.

    Kommentaar


      Almunia
      Sagna; Toure; Silvestre; Glichy
      Song; Denilson; Fabregas; Diaby
      Adebayor; Bendtner

      Kommentaar


        Üllatav algkooseis , Silvestre saanud Wengeri usalduse?
        // 1:0 kaotame Toure omaväravast :/

        Kommentaar


          Adekal paistab 6igus olema. Siiski mängida veel on.
          AILTON

          Kommentaar


            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
            Adekal paistab 6igus olema. Siiski mängida veel on.
            2:0 taga + RvP punane kaart . õ
            Mis küll sellise võistkonnaga hetkel teha :/

            Kommentaar


              Ma pean õnnelik olema, et mul ei olnud aega mängu vaadata. JUBE, JUBE, JUBE, JUBE, JUBE!

              Kommentaar


                Wenger knows!

                Kommentaar


                  Igatahes võiks Wenger teada, et sellise kaitsega võib ainult perset pühkida

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                    Igatahes võiks Wenger teada, et sellise kaitsega võib ainult perset pühkida
                    kas sul pole KUNAGI midagi tarka öelda? äkki siis ei ütleks üldse midagi.

                    Kommentaar


                      Ma ei mõista. Arsenalil eelnevatel hooaegadel kaitse täiesti normaalne olnud ja nüüd? Või ma eksin?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Ma ei mõista. Arsenalil eelnevatel hooaegadel kaitse täiesti normaalne olnud ja nüüd? Või ma eksin?
                        Äärekaitsjatega ple probleeme olnd minuarust , eelmine hooaeg oli Eboue ja Clichy .
                        Nüüd pmst Clichy ja Sagna . Silvestre ka üllatavalt kindel , aga Toure ja Gallas kemplevad selle koha pärast viimastes mängudes .
                        Ning üks Wengeri moodus mulle ei istu , et ta krdi igamäng vahetab mehi positsioonil , saan aru kaitses viga , kuid Nasri oleks võinud alustada koos Denilsoniga . Minuarvamus

                        Kommentaar


                          RvP punane võttis mängu kenasti kokku. Frustreerisid suured neegrid meid kõvasti ja said lõpuks mis tahtsid. Kaitse oli parim, mis olla sai, sellega pani Wenger täppi, aga ma lootsin salamisi enne mängu, et ründesse pannakse palju väikeseid ja väledaid kutte, kes Pottersite kraanadel jalad risti jooksevad ja ehk õnnestuks nii Delap & Co. üle skoorida... Plusspunkt Clichyle esimese värava puhul Arsenali särgis, ilmselt see mängu tulemust arvestades väga meeldejäävaks ei kujune... Aga muidu selline tavaline mid-table pusimine...

                          Kommentaar


                            Arsenali häda on ikkagi keskväljal. Fabregas on kogu selle hooaja mänginud on/off rezhiimil ja ülejäänutel pole lihtsalt seda tahet.

                            Ma arvan, et eelmise hooaja õnnest ja asjaolude kokkulangemisest tingitud näiline edu lõi petliku fooni "me oleme peaaegu seal", selle asemel et näha meeskonna nõrkusi.
                            Y R A

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              Küsimus: mitu väravat lööb laupäeval stoke delapi audivisetest ja mitu viskab rory otse audist almunia seljataha?
                              Vastused, nagu tavaks on saanud, palun postkaardil.
                              kõik, kes kirjutasid postkaardile numbri kaks, võivad nüüd omavahel auhinna välja loosida. stoke 13st väravast 7 on tulnud neist visetest.

                              nüüd läheb edasi natuke keerulisemaks. rumal rvp ei saa unitedi vastu platsile, bacary ja theo vigastused näisid ka üsna tõsised. kui ade ka väljas, siis jäävadki üle vela ja bendtner? nojah. neljanda koha võitlus villa ja mancityga alaku.

                              Kommentaar


                                Fabregase kollane peaks kõigi eelduste kohaselt temagi ManU vastu pealtvaatajaks jätma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X