320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No mis saab olla paremat , kui pannakse lemmik mängija lemmik klubis kapteniks

    Kuigi , arvasin suht Almuniat

    Kommentaar


      Algselt postitas AaviK Vaata postitust
      No mis saab olla paremat , kui pannakse lemmik mängija lemmik klubis kapteniks

      Kuigi , arvasin suht Almuniat
      See, et lemmik mängija lemmik klubis tõstab peakohale lemmik turniiri lemmik karika.

      Kommentaar


        just just .
        No lootma ju peab , et kunagi nii juhtub .
        Kui juba mitte see aasta

        Kommentaar


          Diaby ja Nasri väidetavalt homme vigastuste tõttu mängida ei saa.

          Kommentaar


            Cesc on kaptenina ainuõige valik. Oma väljaütlemistes meediale ja platsil käitumises on ta seda rolli mitteformaalselt juba mõnda aega täitnud.
            Väravavaht kaptenisse mul erilist usku pole. Meeskonna ründefaasist jääb ta eemale ning standardolukordades oleks kaitse orgunn nagunii nende teha. Ainult vanuse tõttu kaptenipaela Almuniale anda oleks mõttetu.

            Kommentaar


              Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
              Cesc on kaptenina ainuõige valik. Oma väljaütlemistes meediale ja platsil käitumises on ta seda rolli mitteformaalselt juba mõnda aega täitnud.
              Väravavaht kaptenisse mul erilist usku pole. Meeskonna ründefaasist jääb ta eemale ning standardolukordades oleks kaitse orgunn nagunii nende teha. Ainult vanuse tõttu kaptenipaela Almuniale anda oleks mõttetu.
              Ma ei ütleks et vanuse pärast , kogemuste pagas rohkem ning kui oli näiteks Aston Villaga mäng , mida ma vaatasin .
              Oli nurgalöögis mängijad nagu peata kanad , kui Almunia neid juhendas või näiteks käratas isegi Diablye vahepeal , et ta üle ei mängiks , sp mu eeldus Almunia koha pealt .
              Aga mis ses ikka , Cesc on ja Cesc jääb

              Kommentaar


                Sa mu postitust lugesid ka üldse?
                See nurgalöögi ajal käratamine ja juhendamine on ja jääb Almunia ülesandeks, olgu ta kapten või mitte. Selle alusel kapteniks teha on aga jama, sest väravavaht, kes karistusalas oma kaitset adekvaatselt ja ka häälekalt ei suuda ohjeldada on lihtsalt sitt.

                PS. Kogemusest rääkides - Fabregas on klubi eest mänginud 149 mängu + koondise eest ligi 40, Almunial 54 kohtumist Arsenali särgis. Almunial on mängijakarjäär küll pikem, aga mängukogemus on Cescil oma 21 aasta kohta ikka ülimalt korralik. Muideks peaks ta olema klubi ajaloos üks nooremaid kapteneid. Sama vanusenumbri juures, kuid päevi nooremalt sai kapteni ülesanded endale Tony Adams, võibolla oled kuulnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                  Sa mu postitust lugesid ka üldse?
                  See nurgalöögi ajal käratamine ja juhendamine on ja jääb Almunia ülesandeks, olgu ta kapten või mitte. Selle alusel kapteniks teha on aga jama, sest väravavaht, kes karistusalas oma kaitset adekvaatselt ja ka häälekalt ei suuda ohjeldada on lihtsalt sitt.

                  PS. Kogemusest rääkides - Fabregas on klubi eest mänginud 149 mängu + koondise eest ligi 40, Almunial 54 kohtumist Arsenali särgis. Almunial on mängijakarjäär küll pikem, aga mängukogemus on Cescil oma 21 aasta kohta ikka ülimalt korralik. Muideks peaks ta olema klubi ajaloos üks nooremaid kapteneid. Sama vanusenumbri juures, kuid päevi nooremalt sai kapteni ülesanded endale Tony Adams, võibolla oled kuulnud.
                  Ma saan sinust täiesti aru , loomulikult peab väravavaht juhendama , selles pole küsimustki .
                  Ah ma ei viitsi vaielda ka , igaüks näeb omamoodi asju ütleks nii .
                  Ja Adamsist tean
                  Loodame siis positiivset tulemust homme Kiievi vastu?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Chelsea pühapäeval Stanford Bridgil.
                    Saan aru, et sa ei austa meie klubi, aga staadioni nime võiksid intelligentsist ikkagi õigesti kirjutada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                      Saan aru, et sa ei austa meie klubi, aga staadioni nime võiksid intelligentsist ikkagi õigesti kirjutada
                      Saan aru, et sa ei austa eesti keele grammatikat, aga intelligentsist võiksid lause lõppu ikkagi punkti panna.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                        Saan aru, et sa ei austa eesti keele grammatikat, aga intelligentsist võiksid lause lõppu ikkagi punkti panna.
                        ei rääkinud sinuga, aga jah. Arsenali koha pealt see positivne, et nad ei tule vähemalt Bridgele kaitsma(nad ei oskagi ju seda teha). Peaks tulema suhteliselt lahtine ja huvitav mäng ning loodetavasti suudame mõne Suure Neliku klubi koduseinte toel ka maha murda.

                        Kommentaar


                          Kas Cesc pandi kapteniks samal põhjusel nagu kunagi Henry? Et jääks Arsenali kauemaks?
                          Y R A

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mikk Vaata postitust
                            Kas Cesc pandi kapteniks samal põhjusel nagu kunagi Henry? Et jääks Arsenali kauemaks?
                            No ma arvan , et veidi ikka see selle taga olema sai , kuid nagu toivo enne mainis , on cescil PRL enda vanuse kohta hea pagas ka ,
                            149 mängu vist PRL?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mikk Vaata postitust
                              Kas Cesc pandi kapteniks samal põhjusel nagu kunagi Henry? Et jääks Arsenali kauemaks?
                              demagoogia!
                              kumbagi ei pandud selle pärast.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                                Saan aru, et sa ei austa meie klubi, aga staadioni nime võiksid intelligentsist ikkagi õigesti kirjutada.
                                Käi õige sinna samusesse. Ütlesin juba ,et M ja N on kõrvuti klaviatuuril ja kogematta läks N-i peale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X