320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    aga Auba ei ole alavormis?

    Kui on, siis kas ei peaks tipus alustama mees, kes vähemalt on valmis ennast loomaks jooksma?
    Kui ei ole siis... noh, vt kommentaari 31-aastase kohta 55 mln£ lepinguga...
    Eri probleemid. Laca mängib meie skeemis kohta mis talle ei sobi viimased mängud või on tipus olles lihtsalt füüsiliselt vajaka jäänud - ikka jääb pool meetrit puudu et ära lüüa. Auba saab aga neetult vähe palli. Ma ütleks et Auba väravamõõn ja suuresti ka Laca oma tuleb meie täiesti kutust poolkaitsest. Kui ründajad saavad mängu peale 2 reaalset väravavaõimalust siis seda on selgelt liiga vähe ju.

    Kommentaar


      Sellel klubil on katk küljes. (mitte kasutaja)
      "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

      Kommentaar


        Väärt punkt liidrigruppi kuuluva satsi vastu ning eemaldumine väljalangemistsoonist.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Press A to Delete club? A

          Kommentaar


            12 aastat teie juures olnud vennike tähistas ka südamest. Kuidas suhtusite?

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              12 aastat teie juures olnud vennike tähistas ka südamest. Kuidas suhtusite?
              Miks ta ei oleks pidanud tähistama. Vana Sotoni poiss lõi Sotoni eest värava.

              Kommentaar


                Kus PEA on?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Kus PEA on?
                  Calf problem for Aubameyang.

                  Kommentaar


                    Ei ole enda feedi sattunud väga infot. Millised tuuled muidu Põhja-Londonis puhuvad? Sack imminent või on veel juhtkonna usaldus?

                    Kommentaar


                      Ma arvasin, et Manu on sitt, aga Arsenali vaadates nii hull ei tundugi. See on ju täielik relegatsiooni tase. Mis juhtunud on? Miks nagu mingit plaani pole, ainult desperate üritused ja lambid pallikaotused? Materjali ju on
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Ma arvasin, et Manu on sitt, aga Arsenali vaadates nii hull ei tundugi. See on ju täielik relegatsiooni tase. Mis juhtunud on? Miks nagu mingit plaani pole, ainult desperate üritused ja lambid pallikaotused? Materjali ju on
                        Mis materjalist sa räägid?? Aastaid juba pole arsenalis normaalseid mängumehi nähtud,

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            Ei ole enda feedi sattunud väga infot. Millised tuuled muidu Põhja-Londonis puhuvad? Sack imminent või on veel juhtkonna usaldus?
                            Ei ole nagu kuulda et veel säkkida plaanitaks

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              Ei ole nagu kuulda et veel säkkida plaanitaks
                              aitäh. Lugesin siit nüüd järgi. Sellest Özili tagasi kutsumisest ma küll aru ei saa. Juhtkond on töötaja osas seisukoha võtnud ja töötaja oma arvamusi selles osas ka läbi lillede välja toonud. Nüüd keerulises situatsioonis oma otsustest taganemine... Mängijast saab suurem kui klubi? Vabalt võis juhtkond otsust tehes hoopiski vea teha, aga nüüd tuleb selle veaga elada ja uusi lahendusi leida. Kujutage nüüd ette järgmises mängus Özili dressides... mis näoga Arteta riietusruumi läheb ka?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                aitäh. Lugesin siit nüüd järgi. Sellest Özili tagasi kutsumisest ma küll aru ei saa. Juhtkond on töötaja osas seisukoha võtnud ja töötaja oma arvamusi selles osas ka läbi lillede välja toonud. Nüüd keerulises situatsioonis oma otsustest taganemine... Mängijast saab suurem kui klubi? Vabalt võis juhtkond otsust tehes hoopiski vea teha, aga nüüd tuleb selle veaga elada ja uusi lahendusi leida. Kujutage nüüd ette järgmises mängus Özili dressides... mis näoga Arteta riietusruumi läheb ka?
                                Aga neid uusi lahendusi ei paista?
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X