320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    Kas kellelegi veel tundub, et Vieira minek äkki polekski nii suur kaotus? Hmm ... Aga see kogus noori talente, kes täna väljakul käisid ning Moanchesteri võitsid, paneb tulevikku küll suhteliselt positiivse pilguga vaatama. Siinjuures pidades silmas, et tänane mäng oli ikkagi küllaltki mõttetu ning punkte hakatakse andma alles järgmisest nädalast alates.

    Reyes oli mängu parim (samuti valiti ta ka hiljutise Amsterdami turniiri parimaks mängijaks) ning Cesc oli uskumatu 17-aastase kohta. Van Persie algus Arsenalis on olnud tõeliselt lubav lubav. Rääkimata Clichy\'st ja Pennantist, kes mind enne uue hooaja algust on positiivselt üllatanud. Kui lisada tänasele meeskonnale Pires, Henry (vormis Henry), Fred, Sol, Edu ja siis ka ehk Paddy võib mu meelest saabuva hooaja (ning ka kaugema tuleviku) suhtes olla suhteliselt tagasihoidlikult optimistlik.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Originally posted by SleepWalking


      Kas kellelegi veel tundub, et Vieira minek äkki polekski nii suur kaotus? Hmm ... Aga see kogus noori talente, kes täna väljakul käisid ning Moanchesteri võitsid, paneb tulevikku küll suhteliselt positiivse pilguga vaatama. Siinjuures pidades silmas, et tänane mäng oli ikkagi küllaltki mõttetu ning punkte hakatakse andma alles järgmisest nädalast alates.
      Õnnitlused teile, tore mäng oli.

      Tahaks lihtsalt öelda, et koosseisud olid sellised, et seal võis iga pätakas särada. Djemba. No ma palun! How low can you get?

      Muidu oli Arsenal särav nagu tavaliselt, tore ründav stiil alles. Tervitused Pennantile, väga sümpaatne mängumees. Mis natuke häiris oli Arsenali ründajate ebaterav sihik, kuid küll ka selle paika saab. ManU kaitse oli muidugi nagu oli.

      Aga vast tuleb põnev hooaeg.

      Ahjaaa, Vieira on siiski teil asendamatu. Sest teist temasugust lihtsalt maailmas pole. Hetkel.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        Kas keegi viitsiks neid sadu lehekülgi ükshaaval tagasi lapata ja vaadata millal Martin meid viimati siiralt kiitis...

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          Sest teist temasugust lihtsalt maailmas pole.
          et nagu pikkade jalgaden ja palja pian kaa? leidub neid ikke.. Henry isegi vahel ju... :P Olen kuulnud seda teistelt ning jagan sedasama arvamust - Vieira kipub meedias olema veidi ülehinnatud/ülekäratud.

          kuid Sleebi loetelust jäi mu meelest välja Flamini, kel veel on kuuldavasti probleeme Prantsuse liigaga, kuid Arsenali (lähi)tulevikus kahtlusetult teistega samaväärne.

          Fabregas - üli; Glichy - üli; Reyes - üli, jne..

          samas tundus Aliadiere\'i juhtum seal üksiku murepilvena.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            Originally posted by vare
            Fabregas - üli; Glichy - üli; Reyes - üli, jne..
            Selle esimese (Fabregas) ainuke \"üli\" oli tema soeng - ülihaige.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Originally posted by Martin
              Selle esimese (Fabregas) ainuke \"üli\" oli tema soeng - ülihaige.
              Jälle vaatad Sa ainult välimust ...
              Noor onu mängis just ju oma 17-aastase elu parima mängu ning domineeris koos Gilbertoga keskvälja Keane ja Djemba vastu. Päris hea.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                Originally posted by SleepWalking


                Originally posted by Martin
                Selle esimese (Fabregas) ainuke \"üli\" oli tema soeng - ülihaige.
                Jälle vaatad Sa ainult välimust ...
                Noor onu mängis just ju oma 17-aastase elu parima mängu ning domineeris koos Gilbertoga keskvälja Keane ja Djemba vastu. Päris hea.
                Oh! Ma saan iseennast tsiteerida (vt. paar postitust kõrgemale): \"Tahaks lihtsalt öelda, et koosseisud olid sellised, et seal võis iga pätakas särada. Djemba. No ma palun! How low can you get?\"
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  arsenali toetajad on vist mineviku edust pimestatud, kui arvavad, et onu Patric on asendatav. ärge lootkegi.

                  minu isiklikus edetabelis on ta vähemalt 3 viimast aastat maailma väärtuslikeim mängija olnud. kes teda teie arvates asendama hakkab? maniche? carrick? no vabandage. sama pikkade jalgadega mehi leiab muidugi vabalt. proovige nt traoet \'poolist.

                  pat\'i müügiga kaasneks tõenäoliselt kaks väga ebameeldivat seika: nimelt võidaks premieri keegi aresenalist veel ebasümpaatsem, ning on oht, et madrid muutuks võitmatuks.


                  ps. igaks juhuks selgitan: vieira ei tundu mulle lahe. ta on lihtsalt häirivalt hea.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    Kuidas seda nüüd seletada ... kõik on ilmselt nõus, et Pat on oma positsioonil maailma parim. Samas on vist ikkagi olemas ka elu peale Vieirat. Tegelikult otsin vist optimismi hetkeks, kui üleminek peaks tõepoolest aset leidma.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      10x kuulsamaks?see on võimatu, ma olen juba niigi kuulus(A.3.a.v.)

                      nimelt võidaks premieri keegi aresenalist veel ebasümpaatsem
                      muu jutt on sul loogiline, aga siinkohal hakkad veidi ära pöörama.. Arsenalist veelgi ebasümpaatsem? see on võimatu,
                      (kui siis C.Palarse, aga nemad ei saa kohe kuidagi meistriks tulla, isegi kui mõnele kergeusklikule hasartmängijale mingid koefitsendid ette antakse)
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        Originally posted by SleepWalking
                        Kuidas seda nüüd seletada ... kõik on ilmselt nõus, et Pat on oma positsioonil maailma parim. Samas on vist ikkagi olemas ka elu peale Vieirat. Tegelikult otsin vist optimismi hetkeks, kui üleminek peaks tõepoolest aset leidma.
                        tore vaadata, kuidas te püüate avalikkuse ees /=foorumis/ nii vaprad olla. kõlate nagu kutid, kelle plika on teise pärast maha jätnud ja kellel on nüüd vaja sõprade nähes mees olla:

                        \'jah, ta oli hea, aga me lihtsalt ei sobinud enam, tead ka. las läks selle teise mardi juurde, ongi parem et nii läks. pohhh tegelt, nyt saab ringi lasta ja teisi naisi keppida tead.\'

                        .. või siis mingi teine, veel täkum mees keskele vaadata, kui me ikka vutist edasi räägime. kuskilt ikka siukse saab.

                        don\'t we all just love real madrid!
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          Originally posted by vaikiv mees
                          muu jutt on sul loogiline, aga siinkohal hakkad veidi ära pöörama.. Arsenalist veelgi ebasümpaatsem? see on võimatu,
                          Kui shity tiitli endale krabaks, siis oleks natuke ebamugavam olukord
                          Where were you in '62?

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            Originally posted by fittibaldi
                            don\'t we all just love real madrid!
                            samas pole ma märganud sellist ulgumist ja hala ning usuvahetust, nagu ühes teises teemas ühe teise mängija lahkumise puhul.

                            tegelikult peaks vieira pidamas silmas hoopis nn. wengeri needust - arsene müüdud staaride karjäärid on londonist lahkumise järel võtnud üsna kiirelt võtnud suuna alla (overmars, petit, anelka jms).

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              samas pole ma märganud sellist ulgumist ja hala ning usuvahetust, nagu ühes teises teemas ühe teise mängija lahkumise puhul.
                              raskel hetkel oma tunnetele voli andmine ja nende väljaelamine on oluliselt tervem lähenemine, kui oma frustratsioon endasse koguda ning enesepettuses vaikselt kibestuda..

                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                tahtsin oma eelmisele lehele jääva postiga viidata ennekõike sündmuse olulisusele, mida ehk piisavalt ei tähtsustata. ma olen nimelt seisukohal, et võimalik üleminek võib esile kutsuda olulise nihke tippklubide jõudude vahekorras.

                                alati ma valesti ei ennusta. kui vaadata nii umbes aastavanuseid postitusi, siis tõenäoliselt olen ennustanud, et hooaja parim tehing on makelele ost. panin puusse selles osas, et tegemist polnud mitte parima ostuga, vaid halvima müügiga. kui ikka sellise kunni kohta hakkab mängima keegi david (kelle naine muide eriti laulda ei oska), siis ei saa sellest midagi head tulla. ei tulnudki, ning mulle tegi see siirast heameelt. tõenäoliselt oleks makelele ka wengeri nr 1 asendus, kui see vähegi võimalik oleks.

                                et siis ärge alahinnake holding midfielderite rolli jalpallimängus. see on kõige olulisem positsioon üldse. seda ei saa usaldada nevillisugustele.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X