320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kellelgi mingit striimi linki on jagada mis töötaks pikemalt kui 5 sekki ja siis ei oota 30 sekki enne kui järgmist 5 näitab?
    Ei jaksa enam neid linke läbi klikkida kui järjest kõik lingid täitsa olematud on või käituvad nii nagu üleval kirjeldatud.

    Kommentaar


      Kurat, et ma mängu ajal ei vaadanud siia - mul oli väga hea striim täna, ise ka imestasin.

      Aga töö tehtud lõpuks, 3:1. Miskipärast oli vaja pingeliseks ajada veel teisel poolajal.

      Incidentally olin oma FIFA19 esimeses Career Mode'is just sama Carabao Cupi mängu juures ja tegin poolajal ära. Vastaseks oli Ipswich, võõrsil. Jäin Waltersi pommlöögist taha, kuid teisel poolajal sain ühe tagasi tänu Ramseyle. Kahjuks rohkem ei suutnud lüüa ja tulid penaltid. Esimese viie penalti jooksul tõrjusid mõlemad väravavahid 5st 3. Edasi läks nii, et lõime järjest sisse, kuni oli löömisel teine ring ja mu kolmas lööja Lichsteiner kahjuks posti lõi ja ma karikast välja kukkusin. Lõppskoor 10:9. Hooaja esimene kaotus, muideks.

      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Kui anti karistuslöök meie vastu ning märgates, kuidas Mike Dean asus palli taha, juhendas mängijaid paika ning see fokusseeritus, kuidas ta olukorda jälgis - sellel hetkel tekkis kindel tunne, et ta lähebki ise seda lööma
        See, kui pall lendaski Leno selja taha võrku, oli juba asjade loomulik kulg.

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Kurat, et ma mängu ajal ei vaadanud siia - mul oli väga hea striim täna, ise ka imestasin.
          Sama siin. Jama.

          Üldiselt: 60min oli platsil üks meeskond aga siis järsku läks tormamiseks, guezi tegi totaka vea ning imesime sisse ning paanika hakkas siis. Täielik pettumus oli El-Neny esitus. Mhki oli ok aga võibolla ootaksin enamat sellises mängus temalt (rohkem enda peale võtmist), Iwobi oli asjalik, Musthold paar oli rahulik (meeldiv), Sveitsi veteran on aeglane ning liigas jääb ilmselt kiirete vastu kõvasti hätta, Welpz tegi oma ära ning Leno oli ka ok. Vähemalt ei teinud Manku-t ja see loeb

          Kommentaar


            Ma teisel poolajal enam ei viitsinud otsida ka ja jäi pmst terve mäng nägemata. Panin hoopis telekas netflixist enda jaoks uue sarja tööle (nime ei mäleta) ja jäin magama kuskil 15 minutiga. Ilmselt ei vaata edasi enam
            Oh well, mis sääl ikka. Laupäeval ehk läheb paremini.

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              netflixist
              Ozark ... proovi

              Kommentaar


                @bbcsport_david
                16h16 hours ago

                A new + improved 4yr contract was recently agreed between Arsenal & Aaron Ramsey. But #AFC withdrew offer, are now not in a position to proceed. Most likely he’ll leave for free next summer, unless the perfect opportunity for both parties arises in January.

                Martial-Ramsey Swap ? :P

                Kommentaar


                  Kogu see saaga on nüüd tõesti eile-täna internetti valgunud ja need sõnad millega praegu räägitakse tunduvad küll nii lõplikud, et siit enam kannapööret küll nagu ei ootaks.

                  Mis on nagu kindel kogu asja juures, et nii Ornstein, Wilson, Watts, Mokbel ja isegi John Cross on saanud klubilt kindla briifingu, sest kajastus tundub kaugel ajakirjanike guess workist.

                  Väidetavalt on Unai (või Raul?) otsustanud, et Ramsey palgaraha saaks paremini kasutada. Olgu, miks mitte - Özil, Miki ja Ramsey on tõesti natukene palju "ühesuguseid". Lisaks on Ramsey ikkagi vaatamata kõigele ka teatud mõttes positsioonilises limbos väljakul ... kas ta tahab olla üks alumisest tandemist, 10 või mis täpsemalt? Who knows at this point.

                  Times: Ramsey had been keen to stay at Arsenal and did not explore any of the other opportunities that presented themselves last summer, although has grown frustrated at being used in a more advanced position by Emery this season rather than in his preferred central midfield role.
                  Ehk ta tahaks siis mängida Xhaka või Torreiraga all tandemis? Tal ei ole ju selleks piisavalt distsipliini. Üldse on kogu see lugu tekitanud olukorra kus praegu oleks imelik jätkata nagu tema mängitamist isegi. Kas ta mängib meeskonna või enda saba liputamise eesmärgil nüüd? Miks ütlevad ajakirjanikud, et ta lahkub suvel kui loogilisem oleks ta talvel veel ära müüa pisikese raha eest a la Alexis?

                  Kui Unai esimene suvi möödus teatud mõttes isegi üllatavalt vaikselt ja revolutsioon tundus olevat vaikne ja veretu, siis nüüd on ikkagi esimene lask tehtud. Kuigi eks samas oli teada, et see lepingu-saaga varem või hiljem mingisuguse lahenduse peab saama. Aga, et see pigem niipidi nüüd tuli, et klubi ise pakkumise tagasi võttis, oli kergelt ootamatu.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Bellissimo!
                      ManU üle ka hea meel

                      Kommentaar


                        Oi oi oi kui hea meel on sellise võidu üle. Olgem ausad - Watford mängis väga hästi ja neil oli mitmeid väga häid võimalusi, samas kui meie olime mitte nii head suure osa mängust.





                        Sokratis olevat täna terve olnud aga otsustati mitte riskida - tasus ära. Cech tõmbas omal midagi ära ja Lenol võimalus nüüd end näidata.

                        Tabel hakkab ka ilmet võtma - tänase võiduga tõusime 5ndaks ning praegu käimasolevast "kohustuslike" mängude rivist oleme ilusti 5/5st teinud. Järgmised kolm liigas: Fulham (A), Leicester (H), Palace (A).

                        Neljapäeval kaugele lend poistel, loodame, et pannakse sama hooga edasi.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Kahjuks ei näinud mängu aga skoori vaadates olin üllatunud. Taga 0 arvestades, et musthold cb paar vs coyones troy vastas. Mesuut ka jälle skoorer...ei peab rahul olema.

                          Side topic: loodan, et zoze ikka jätkab. See oleks kurb kui spetsialist ei jätkaks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                            Kahjuks ei näinud mängu aga skoori vaadates olin üllatunud. Taga 0 arvestades, et musthold cb paar vs coyones troy vastas. Mesuut ka jälle skoorer...ei peab rahul olema.

                            Side topic: loodan, et zoze ikka jätkab. See oleks kurb kui spetsialist ei jätkaks.
                            Esimsed 25 minti oli korralik Andres Sõbra parima kooseisu vs tollase Kalev Cramo mäng, viska jookse.. Oleks võinud ka vabalt 2-2 olla juba siis

                            Pärast oli natukene rohkem asi Arsenali kontrolli all, samas Watford tegi täitsa viisaka partii.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Esimsed 25 minti oli korralik Andres Sõbra parima kooseisu vs tollase Kalev Cramo mäng, viska jookse.. Oleks võinud ka vabalt 2-2 olla juba siis

                              Pärast oli natukene rohkem asi Arsenali kontrolli all, samas Watford tegi täitsa viisaka partii.
                              Seda enam oli üllatus suur kuna watford asjalik punt siiani olnud ja peale seda coyones teemat nad alati motiveeritud me vastu ka.

                              Kommentaar


                                Hea meel selliste raskete võitude üle ja Watford oli ikka päris tubli ka, kuid millalgi tuleks veidi domineerivamaks ka muutuda, sest sellise mänguga tervet hooaega ära ei vea, et TOP 4 saada.

                                Rõõmsaks teeb ka Holdingu panus viimastel mängudel.

                                Pole kunagi suur Ramsey austaja olnud ja minu poolest võib kasvõi tasuta minna, aga rohkem mänguaega pole talle küll mõtet anda, pealegi tundub Iwobi praegu päris täkku täis.
                                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X