320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
    WOW, Raul on tegude mees. Me gusta.
    Mul pidid silmad peast ära lendama kui ma nägin, et saame Iwobi eest 40 milli. What!? Nagu maast leitud. Ta on küll noor ja talendikas jms, aga mul on kuradi hea meel, et me tast lahti saime. Seda pidevat ajusurma rünnakute kõige otsustavamates faasides oli ikka julm vaadata. Igal juhul aitäh kõige eest ja head teed!
    +1.
    Selle ülemineku parim uudis koos Jenkinsoni omaga koos.
    Talvel palun maha müüa egiptlane, vanem kreeklane ja Mustafi. Nii oleks juba täitsa soliidse meeskonna moodi.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Nonii, viimane mees ka aknast sees ...



      Brazil international joins from Chelsea and will wear the number 23 shirt
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Huvitav, ainult 8mil? Minuarust toodi ta 50mil tuuri tagasi PSGst?

        Aga väga hea aken teilt. Pole ammu teie poolt sellist näinud. Loodame, et suudate pinget pakkuda.
        ..ja nii ongi

        Kommentaar


          50 milli eest viidi ta PSG-sse. Tagasi toodi täiesti mõistliku ja asjaliku ja hea ja toreda ja õiglase 34 eest kuuldavasti. Aga aitäh teile ja aitäh klounile.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Pane see numbritejada sealt lõpust lihtsalt [.TWITTER][./TWITTER] vahele ja saab kohe displaytud (eemalda punktid sulgudest).

              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                See on huvitav saatuse twist, et sama vana, kes korraldas ilmselt Fabregasele särgi pähe tõmbamise tootab nüüd tegusalt meie heaks

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  +1.
                  Selle ülemineku parim uudis koos Jenkinsoni omaga koos.
                  Talvel palun maha müüa egiptlane, vanem kreeklane ja Mustafi. Nii oleks juba täitsa soliidse meeskonna moodi.
                  Itaalias ja vist ka mujal kusagil on aken veel avatud, et ka praegu on hea tahtmise korral neist võimalik vabaneda.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                    Itaalias ja vist ka mujal kusagil on aken veel avatud, et ka praegu on hea tahtmise korral neist võimalik vabaneda.
                    Mustafist vabaneks küll kui keegi võtaks. Ta on nii tainas et ma hakkan mõtlema ega ta mingi kihlveo äriga seotud ei ole.

                    Kommentaar


                      Mesut Ozil and Sead Kolasinac will not be part of Arsenal's squad for the game at Newcastle because of "further security incidents".


                      Wat

                      Kommentaar


                        hull värk jah

                        Kommentaar


                          Kuidas ei saa kõige jälgituma riigi kõige jälgitumas linnas mingeid mopeediröövleid tuvastada?
                          VAR linnadesse!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kuidas ei saa kõige jälgituma riigi kõige jälgitumas linnas mingeid mopeediröövleid tuvastada?
                            VAR linnadesse!
                            Seal on juba ju igal pool....

                            Kommentaar


                              NUFC_Lineup_square_19_20__v2.jpg

                              Väga huvitav valik. Loodame, et see ka õigustab ennast.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                                [ATTACH=CONFIG]6464[/ATTACH]

                                Väga huvitav valik. Loodame, et see ka õigustab ennast.
                                Sesmôttes pole siin midagi huvitavat ega üllatavat. Pôllule läheb Pre-seasonil enim pealesaanud sats.

                                Lacal väike knock
                                Mesut ja tank väljas mitte nendest olenevatel pôhjustel.
                                Luiz alles liitus, sama nicoga.

                                Ütleks, et môistlik ja hetke parim valik kus pingilt siis variante. Loodane, et alustame effektiivselt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X