320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõnus, 3-3

    Ega muud polegi öelda, et kui meeskond ei suuda ega oska ennast motiveerida, pingutada ja kehtestada siis tulebki selliste tulemustega nagu viik kodus Fulhamiga leppima hakata järjest tihedamini. Täielikult pasa tulemuse taga oli paar väga toredat individuaalset esitust ka - Giroud ja Walcott. Kahjuks pool meeskonda on saamatud ja abitud.

    EDIT: Neutraalsete ja haterite jaoks ilmselt õiglus valitses lõpus, kuna selliseid "käsi" üldiselt penaliteks ei anta ja ei tohiks anda - kui meie vastu oleks selline antud ma sülgaks tuld Dowdi pihta.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      No mida asja..... Näost oli näha, et Arteta ei tahtnud seda penalti lüüa ja kuidas suudeti Fulamilt 3 väravat sisse imeda? Ainus postitiivne asi täna oli Giroud.

      Kommentaar


        Jeebus, jeebus. Mille kuradi pärast ma kuus kaks korda raiskan oma ajast tund ja 45 minutit? Lihtsam oleks peale mängu livescorest tulemust vaadata ja peenikest naeru panna.
        Loodetavasti saab poola torumees kiiremas korras mänguvormi. See itaalia pitsaküpsetaja on juba piisavalt küpsetanud.
        Walcott esimesel poolajal hea, aga teisel poolajal oli tüüpiline Walcott. Väike peenis, aga suur ego. Löön ise, milleks söötu anda.
        Arteta muiugi suutis vähemalt kaks halli juuksekarva mulle juurde tuua. Mitte, et neid juba vähe oleks.
        Ramsey on Ramsey, tema peale ei ole mõtet klaviatuuri raisata.
        Üldiselt tuleb nõustuda iiralsest kommentaatoriga- eduseisus hakkab Arsenal liialt tagant läbi mängima ja siis eksitakse lollilt ja edasi teate juba ise. Hea näide oli korner millest Fulham esimese lõi.
        Jõuludeni ei vaata netist ühtegi Arsenali mängu. Teen parem midagi targemat.
        Ülejäänud meestega võib enam vähem rahule jääda.

        Edit:Giroud on tubli poiss.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Külameeskond, amatöörid. Ebareaalne meeskond. Lõpuks kui Gr´iroud otsustab avaneda laseb ülejäänud bande ennast täis. Arteta, Arteta mida sa teed. Mäng mänguks, Arteta kaks individuaalset eksimust maksis meile täna 2 punkti ja nii ongi. Olin vana skeptikuna üsna kindel, et pendla mööda lööme. Nähes Artetat lööma minemas, oli see veendumus juba teadmiseks transformeerunud. See oli ju ilmselge tulem arvestades milline shocker meie muidu kindlal hispaanlasel juba all oli.

          Ahvikari, meenub kohe eelmise hooaja Norwichi 3.3 möng. Peale seda mängu oli sama tunne,et tahaksm iagi ära lõhkuda.äöööüüööläöü

          Kommentaar


            Väga põnev mäng neutraalsele vaatajale...Draama missugune.

            Kommentaar


              Wenger võiks ka paar mees U18'ga koos saata treenima. Äkki õpivad basic stuffi selgeks.
              Teine viis oleks anda neile korralik safi 'hairdryer' treatment tervele tiimile.

              Kaua võib selline pask jätkuda...

              Kommentaar


                Aiii, Arsenal on ikka pasaaaaa jah, Arteta on tubli poiss.

                Kommentaar


                  1 värav tuli Walcotti nurgalöögist ja 1 tema tsenderdusest... Giroud on iga mänguga aina parem.

                  Mis Fulhami nr2 väravasse puutub, siis see on täpselt see, mis eristab kvaliteetväravavahti keskpärasest - De Gea näpud oleks selle pallini ulatunud, aga Vito omad mitte.

                  Penaltilööjaid väga nagu platsil polnudki - mis teha.

                  Kommentaar


                    Giroud oleks pidanud pendla enda peale võtma ja oma hea päeva kübaratrikiga lõpetama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxx Vaata postitust
                      Penaltilööjaid väga nagu platsil polnudki - mis teha.
                      Mu arust Giroud oleks kõige kindlam mees sealt. Mis sest, et ta korra on see hooaeg eksinud...aga ega meil reservis ka neid lööjaid pole. Wilshere, ei. Diaby, ei. Rosicky, ei. Chamakh, ei. jne

                      Kommentaar


                        Ohjah to be gooner
                        1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxx Vaata postitust
                          Mis Fulhami nr2 väravasse puutub, siis see on täpselt see, mis eristab kvaliteetväravavahti keskpärasest - De Gea näpud oleks selle pallini ulatunud, aga Vito omad mitte.
                          Vitol polnud mitte ainult näpud vaid terve käsi palli vastas, kuid selle asemel, et palli tõrjuda imes ta selle endaga koos väravavõrku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Punase sai Unitedi vastu ju.
                            Ah jah, minu paha.. ajasin kellegiga sassi vist..

                            A kelle te siis lööma oleks saatnud kui mitte Arteta.
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Wenger: 'Cazorla is second on the list [of penalty takers], the No 1 is Arteta'.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Ilma igasuguse norimise, trollimise või ükskõik mille sellelaadseta - eelmisel hooajal kui räägiti hollandlasest väravaküti olulisusest ja "one-man-teamist", siis oli kohe vastus varnast, et "oh, mis nüüd tema, see näitab ikka meeskonna taset, teised teevad talle eeltöö ära".
                                Aga nüüd on ju ikka üsna tõenäoline, et kui RVP oleks täna platsil olnud, oleks pendla sisse kõmmutanud ja kolm punkti kotis. Ei tahaks uskuda, et see oleks olnud ainus mängu lõpp, mille ta oleks Arsenalile koju toonud või jätnud...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X