Lehekülg 938, kokku 1830 EsimeneEsimene ... 43883888892893493593693793893994094194294898810381438 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 18 741 kuni 18 760, kokku 36590

Teema: Arsenal

Eesti koondislane Kasutaja Hogweed avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

Selline mulje küll hetkel, et terve tiim käis eile Londoni peal uut aastat vastu võtmas, kuni varajaste hommiku tundideni.
    //Õnne jagub vähemalt.

Asjahuviline Kasutaja metssiga avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

päris veider jah et taaskord on otsustatud peamiselt sagna äärelt taguda kõrgeid tsenderdusi kasti, kus kõrgub hiiglane walcott. sama veidrust on tehtud varasemalt ka härra lauba mängides. ja toona oli veel nii mitmed puhud, et kui giroud sisse tuli anti mööda maad sööte talle.

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
    Selline mulje küll hetkel, et terve tiim käis eile Londoni peal uut aastat vastu võtmas, kuni varajaste hommiku tundideni.
    //Õnne jagub vähemalt.
    Kas Sagna on veel purjus?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Asjahuviline Kasutaja kpl avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Kaks viisi, kuidas enda tuju rikkuda - lugeda ajalehest, mis ümberringi toimub ja vaadata arsenali mängimas

Londoni kahur Kasutaja nr9 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2010

Algupärane

Mis paska ma just vaatasin? Masendav, mis väljakul toimus. Söödud ebatäpsed, rünnakud ilma igasuguse mõtteta, püsti ei püsita ning iga hinna eest tahetakse see mäng kotti saada. Krt ja mängu päästmiseks tuuakse sisse kaks kõige paremat käkkijat Härra laup ja kummik.

Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

uskumatu, kui mage see mäng oli ikka. kuidagi ei old sama võistkond, kes 7 väravat lüüa suudaks üldse.

Algupärane

Loodetavasti näitasid nüüd kõik mehed ära kui hädasti on vaja meeskonda täiendusi.

Sagna oli vist mingi 4jase promilliga väljakul. Walcott kuskil 2sega.
    Ründetegevus nii hambutu kui olla saab. Söödetakse teineteisele selja taha (Gervinho puhul niisama otse vastastele ilma, et mõni Arsenali mees oleks 5 meetri raadiuseski) ning selle asemel et kiirelt kaitsesse tagasi panna või sotonile pressi teha jäädakse käsi laiutama. Hea viis kuidas uus aasta kohe alguses mõrudaks teha. Hea töö!

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kpl Vaata postitust
    Kaks viisi, kuidas enda tuju rikkuda - lugeda ajalehest, mis ümberringi toimub ja vaadata arsenali mängimas
    Indeed! Tabasid naela pea pihta vms

Ülimalt frusteeriv oli tänast mängu vaadata.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Bleh.

Blehmäng, blehväljak, blehSagna.

Bleh.

Uuel aastal vana hooga...

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Pohmakamängudest ei maksa vast järeldusi teha.

Asjahuviline Kasutaja Kivi77 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Minu viga, mingit sulgu polnud, loll Sagna oli see kes palli puutus ja ära ei suutnud klaarida. Kodus ja võõrsil ikka erivevad mängud. Uuel aastal uue hooga ikka. Siiani oldi ju 3 järjest võidetud. Või 4 isegi.

Huviline Kasutaja Meintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Pohmakamängudest ei maksa vast järeldusi teha.
    Boruci näol on kindel näide olemas

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Thanks kutid , ma olensama täis praegu
    Victoria Concordia Crescit

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Gervinho tuleb kümneks minutiks mängu ja jälle on tema selles süüdi, et terve ülejäänud mängu jooksul tehakse 0 teravat liigutust ja 0 pealelööki. Saage nüüd üle ka juba.

Forza Italia since 94! Kasutaja count avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Päris rõve oli vaadata kuidas Koscielny Coca Cola 2 tasemel mängis. Kuidas selline "mees" algkooseisu saab? Jätkake samas vaimus ja kevadeks joote pepsit
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."

Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

küll on tahtmine ennast karistada ja arsenali mänge vaadata, kui need nii jubedad on. jõudu cunt.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Gervinho tuleb kümneks minutiks mängu ja jälle on tema selles süüdi, et terve ülejäänud mängu jooksul tehakse 0 teravat liigutust ja 0 pealelööki. Saage nüüd üle ka juba.
    Ainult mina olen Laupa maininud ning kui sa sealt välja lugesid, et tema oli meie s'tas mängus süüdi on see juba sinu enda viga. Tõin välja olukorra kus kiirrünnakule minnes jooksis tal konkreetselt juhe kokku ning söötis vastasele. See olukord võttis lihtsalt meie eilse mängu kenasti kokku. Kõik mehed süüdi kuna tegemist oli selle hooaja ühe kõige hullema mänguga mida nähtud.

Wenger jahus peale mängu, et füüsiliselt oldi valmis, aga mingi 'mental' värk vist. a la 'Kuna mehed tagusid Newcastle värava täis siis arvasid, et sama lihtsalt tuleb ka sotoni vastu'.
    Sellise jutu peale ütleks nagu Ansipki: Tule Taevas Appi!
    Kes see neile siis selgeks peaks tegema, et kõik mängud ei ole vennad ning igas mängus peab pingutama?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Ainult mina olen Laupa maininud ning kui sa sealt välja lugesid, et tema oli meie s'tas mängus süüdi on see juba sinu enda viga. Tõin välja olukorra kus kiirrünnakule minnes jooksis tal konkreetselt juhe kokku ning söötis vastasele. See olukord võttis lihtsalt meie eilse mängu kenasti kokku. Kõik mehed süüdi kuna tegemist oli selle hooaja ühe kõige hullema mänguga mida nähtud.

Wenger jahus peale mängu, et füüsiliselt oldi valmis, aga mingi 'mental' värk vist. a la 'Kuna mehed tagusid Newcastle värava täis siis arvasid, et sama lihtsalt tuleb ka sotoni vastu'.
    Sellise jutu peale ütleks nagu Ansipki: Tule Taevas Appi!
    Kes see neile siis selgeks peaks tegema, et kõik mängud ei ole vennad ning igas mängus peab pingutama?
    Kõige parem käkkija oli ka kusagil.
    P.S. Seejuures üritasin eile meenutada, et kas ma olen sel aastal sattunud tegema ühtegi head Arsenali mängu ja ega vist ei meenunud küll. Pidevalt on mingi müstiline kamm olnud.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    P.S. Seejuures üritasin eile meenutada, et kas ma olen sel aastal sattunud tegema ühtegi head Arsenali mängu ja ega vist ei meenunud küll. Pidevalt on mingi müstiline kamm olnud.
    Kas Arsenalil on üldse sel aastal mõni hea mäng olnud? Kahtlen.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kas Arsenalil on üldse sel aastal mõni hea mäng olnud? Kahtlen.
    No vahepeal on ju olnud mingeid olukordi, kus ka Arsenali teemas lakkab nutt ja mõned mehed saavad kiita?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud