320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas coco Vaata postitust
    Ma lihtsalt üritan mõista seda loogikat seal taga.

    Ma olen Mikel Arteta, seisan küljejoone ääres ja vaatan kuidas Ceballose käki tagajärjel paugust kahte väravat vajame, 20 minti kellal järgi. Vaatan paaniliselt pingi pole... kes võiksid olla suutelised aidata praegu kastanid tulest välja tuua - vastu vaatavad mulle sealt Lacazette, Pepe, Nketiah, Martinelli, Willian. Teen kiired kalkulatsioonid peas: saadaks Nketiahi - Euroopa Liigas on poiss ju nagu väravaid löönud, a tal vaja kandikul ette panna. Ei pane Nketiahhi. Nii, Pepe rsk - ilmselt on vihane mu peale jälle, et nii kui hakkas veidi vormi koguma ja soovitud taset näitama jätsin ta madriidist tulnud laenupoisi arvelt jälle pingile. Ei pane Pepe'd, saab punase veel jälle. Paneks Laca - ühe korra see vend mulle juba töökoha ju päästis pühade aegu, äkki päästab uuesti? Tra, samas, välk kaks korda järjest samma kohta ei pidavat lööma, ei pane teda. Noor brass Martinelli ka midagi sealt taamalt uurib küsiva pilguga a teda ma ei pane lihtsalt põhimõtte pärast mängu, treeneril peavad olema põhimõtted - noortele tuleb koht kätte näidata, kes on boss jms. Kes seal veel on, a see extselsi skamm, kes siia ilmselgelt vanadekottu on tulnud ja kes on justkui must auk, mis kõik lootustandvad rünnakualged endasse imeb.

    Ermärmörmjurm, ah mai viitsi rohkem mõelda praegu, kell tiksub, Willian, lähed peale!
    😂😂😂 +1

    Kommentaar


      William Saliba has now played 10 games for Nice since joining on loan from Arsenal in January and no opposition player has successfully dribbled past him.
      Oleks ta vaid võimaluse saanud. Saliba - Gabriel paar kõlaks päris hästi.

      Kommentaar


        Jumalauta- Willian, Pepe, Elneny põhis.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Jumalauta- Willian, Pepe, Elneny põhis.
          All in Euroopa Liigas. Lester tegi täpselt vastupidise käigu, et varud ELi ja põhirõhk esinelikule.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Jumalauta- Willian, Pepe, Elneny põhis.
            Kui pepe mingise vormi leidnud ja Elneny tööhobuse eesmärgil siis williani puhul 10-kesi platsil ju.

            Kommentaar


              Minu arvates vajab Saka väga hädasti puhkust, neljapäeval oli tal kumm juba 60 minuti paiku ikka täiesti tühi, see 3-2 värav tuli pigem sobiva situatsiooni ja hämmastava talendi pealt. Aga 19 aastast niimoodi punasesse lasta oleks suurt pilti vaadates mõtetult ohtlik.

              Ning keskvälja vahetus oli samuti loogiline. Partey tagasikiirustamisega on Arteta juba mitu korda omale (või Parteyle) jalga tulistanud. Ning kui ilmselt meile kõigile loodetavasti tundub õige, et väljakule saavad mänijad kes eelmises mängus seda väärisid ning välja jäävad need, kes seda ei väärinud siis no-way teenis Ceballos neljapäevase mänguga omale avapoolaja minuteid. Elneny on tegelikult kaitsmise mõttes suht safe valik, ta lihtsalt ei anna rünnakule mittemingit abi.

              Siis jääb jah see Willian vs Martinelli dilemma, mis ei tohiks tegelikult üldse küsimuski olla...

              Kommentaar


                Rodgers hakkab vormiajastusega jälle hooaja lõppu jõudma, veel sitemad kui sügisel nende vastu mängisime.
                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                Kommentaar


                  Algselt postitas -21- Vaata postitust
                  Rodgers hakkab vormiajastusega jälle hooaja lõppu jõudma, veel sitemad kui sügisel nende vastu mängisime.
                  Ning pani kulmu kergitama, et Vardy ei jooksnud 1:1-le situatsioonis Pablo Marit üle.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mõnuagent 007 Vaata postitust
                    all in euroopa liigas. Lester tegi täpselt vastupidise käigu, et varud eli ja põhirõhk esinelikule.
                    arteta on geenius. 1:0

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      arteta on geenius. 1:0
                      Lester lasi ise endale jalga jah. Kui standardeid kaitsta ei oska ja mängijad sellise hooga katki lähevad, siis peaks hooaja lõpus 49st punktist piisama 12. kohaks.

                      Kommentaar




                        Hoiatan juba ette, et viimasel ajal igakord kui ma algrivi postitan, siis tuleb kaotus.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Xhaka 👍

                          Kommentaar


                            Most errors leading to goals amongst outfield players in the Premier League since 2016/17:

                            ◉ Granit Xhaka (8)
                            ◎ Cédric Soares (5)
                            ◎ Ben Mee (5)
                            ◎ Simon Francis (5)
                            ◎ Nicolás Otamendi (5)

                            At least three more than the next player.

                            Kommentaar


                              Kes mulle käe reegli selgeks suudab teha muidu
                              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -21- Vaata postitust
                                Kes mulle käe reegli selgeks suudab teha muidu
                                Premmis pole käemängu enam

                                Kommentaar

                                Working...
                                X