320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mustafi jah. Evans käigu kuradile. Ma muidu ka new ja shiny fänn aga ennem proovigu Bielik, Holding, Chambers kätt.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Kui nüüd ka see klubi endale korralikke täiendusi ei too ja praeguses konkurentsis kuidagi neljandaks end rabistab hooaja lõpuks, vajab Wenger küll respekti..
      Kui sa tiimid nüüd paberil kõrvuti paneks, siis ei jääks Arsenal ka praeguse seltskonnaga mingil juhul nelja seast välja. Tottenhami ja Liverpooli tiimide pidamine meie omast paremaks on ikka suur LOL ja kuigi ma hindan Guardiolat ja Contet kõrgelt, siis Premieris on raskeid mänge hooaja peale 36, mitte kaks, neli või kuus.

      Kommentaar


        Algselt postitas malagar Vaata postitust
        Mustafi jah. Evans käigu kuradile. Ma muidu ka new ja shiny fänn aga ennem proovigu Bielik, Holding, Chambers kätt.
        Täpselt minu arvamus.

        Kommentaar


          Evans = (ilmselt) parem kui Gabriel, võimaldab Chambersil laenule minna nagu koguaeg plaan oli. Win-win ju? Holding ja Bielik proovivad trennis ja mikis esialgu - ei ole võimalik kogenematuse pealt punkte anda. Või te mõtleks siis ka nii kui nimi poleks Evans, vaid keegi 28 aastane soliidse CVga mängija La Ligast/Bundesligast? Ei tea ...
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Mina jälle arvan, et ta oleks uus Silvestre ja tase parimal juhul üle keskpärase ei ulatu.

            Kommentaar


              Silvestre'st Evans natuke küll parem, aga see et ta Gabrielist parem olema peaks on ka julge väide. Olgugi, et brass on väga rabe olnud ning minu silmis tuleval suvel võiks ta edasi saata ning upgrade hankida, kas seesmiselt (lookin at you Chambers) või turult. Kumbki neist kahest erilist kindlust ei sisenda ning pigem kaotaks ma punkte noorte õppimise arvelt lootuses, et nad saavad seeläbi paremaks kui see kui kaotame punkte mehe arvelt kes kunagi ei ole korralikult osanud ega hakkagi oskama.

              Kommentaar


                Evansi puhul on umbes kaks suurt ja üks väike takistus. Suured: 1) mängis manu eest 2) mängib hetkel Pulise eest
                Väike: teiselt premmi klubilt ostu sooritades maksad topelthinda. Mis omakorda tekitab uue moraalse dilemma - ma ei maksaks Pulisele mitte midagi, liiati siis topelt.

                Kui jutud Gabrieli müstilisest üleöö paranemisest tõele vastavad, siis veab ilmselt ühe Mustafiga välja jah. Gabriel kolmanda valikuna mõistagi. Noored saavad karikates oma võimalusi, Chambers premmi laenule on tema arengu seisukohast hädavajalik - liiga hea et mitte mängida, liiga rabe, et Arsenali eest mängida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas coco Vaata postitust
                  Kui jutud Gabrieli müstilisest üleöö paranemisest tõele vastavad, siis veab ilmselt ühe Mustafiga välja jah.
                  Kas just üleöö, Ornsteini sõnul 6-8 nädalat. Aga noh, parem ikka kui 6-8 kuud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                    Kas just üleöö, Ornsteini sõnul 6-8 nädalat. Aga noh, parem ikka kui 6-8 kuud.

                    Väga kindel, et klubi valetas selle vähemalt poole lühemaks. Tead küll miks.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Nojah, Sa pole õige Arsenali fänn, kui pole veidi küüniline ega vandenõuteoreetik.

                      Aga ei tea jah, palju selline meediaga mängimine reaalset kasu toob. Võiks nagu selle vea omaks võtta ja diili kiirelt ära teha, aga jah, miks teha asju lihtsaks.

                      Kommentaar


                        Kasu toob rahakotile kui minnakse kaitsjaid hankima. Siis ei näi me nii desperate ning ei küsita meilt liiga palju üle turuhinna (seda siis Arsenali juhtkonna arust). Ning kui keegi tuuakse sisse siis on vana hea "set-back" ning 6-8 kuud.
                        Ja noh, fännid on ju ka rahulikumad natuke.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saint13 Vaata postitust
                          Need fännid, kes stagnatsioonist räägivad, elavad vist kuskil oma maailmas.
                          Pigem elavad nad reaalsuses. CL on Arsenal stabiilselt alagrupist edasi saanud ja siis nahad. Premmis pidevalt Top4 aga mitte meistritiitlit. See on sõna otseses mõttes paigalseis, sest arengut ei ole ühelgi rindel. Manchesteri klubis on selle aja sees mõlemad korduvalt meistriks tulnud. City mängis eelmine aasta CL poolfinaali. See pole isegi vaidlusteema eriti.

                          Kommentaar


                            Noh, samas on Manu vist 2 korda sama aja sees üldse CL-ist välja langenud. Et noh, taandareng on ka areng Cityl esimene aasta CL-is, kus reaalselt hästi läks. Et eks alati paistab mujal ilusam.


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            Kasu toob rahakotile kui minnakse kaitsjaid hankima. Siis ei näi me nii desperate ning ei küsita meilt liiga palju üle turuhinna (seda siis Arsenali juhtkonna arust). Ning kui keegi tuuakse sisse siis on vana hea "set-back" ning 6-8 kuud.
                            Ja noh, fännid on ju ka rahulikumad natuke.
                            Jah, sellest loogikast ma sain aru, aga kui meie siin suvalises foorumis sellise teooria peale tulime, siis vaevalt nt Valencia esindajad rumalamad on. Arsenalil on kaitsjat vaja olenemata Gabrieli vigastuse pikkusest ja ma ei usu, et reaalselt hullu mõttetöö tulemusena ja geniaalse plaanina Gabrieli instasse postitatud pilt nüüd ostetava kaitsja hinnalipikust miljoneid alla võtaks. Muidugi never know..

                            Kommentaar


                              Nüüdseks on muidugi kõigil selge, mida Arsenal proovib turult lähinädalatel saada ja eks küsitavad hinnad peegeldavad seda. Ei saa öelda, et olukord poleks oma viga. Kuigi võimalik on ka, et me tegelikult ei tea, mis toimub ja eks see Messi ostmine olegi seotud keerulisema protsessiga (Özil ju ka ei olnud tõenäoline enne üleminekupäeva). Aga üks objektiivne asjaolu teeb mängijaõigusega mandril resideeruvad mängijad seekord olulisemalt varasemast kallimaks - nael on euro suhtes viiendiku jagu nõrgenenud, eelmise aknaga võrreldes.

                              Kommentaar


                                "When you arrive back from summer break and learn you are going to play 24/7"

                                Happy Ollie!
                                Giroud.jpg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X