320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mustafi ja Sokratise kaitsepaar on lausa kõhedusttekitav. Nagu kaks Lovrenit.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Mustafi puhul jah, kui on üks harv hea mäng siis peab kergendatult hingama aga mille halvaga Sokratis hakkama on saanud? Minuarust on ta üks kindlamaid mehi väljakul enamasti ja eriti just meie väga kehvas kaitseliinis üks väheseid keda saab usaldada natukenegi.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Mustafi puhul jah, kui on üks harv hea mäng siis peab kergendatult hingama aga mille halvaga Sokratis hakkama on saanud? Minuarust on ta üks kindlamaid mehi väljakul enamasti ja eriti just meie väga kehvas kaitseliinis üks väheseid keda saab usaldada natukenegi.
        Ega ma jah teen vb Sokratisele liiga, kuna pole palju Arsenali mänge näinud aga kuidagi kõhe oli neid mõlemaid viimane kord tegutsemas näha.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Mustafi on täielik müsteerium, 35 milli aastal 2016. Kõik vajalikud keskkaitsjale tähtsad omadused on pasad ja lisaks sellele häirib, kuidast ta alatihti midagi ära tõmbab ja nägusid teeb. Minu silmis see mees ei rehabiliteeri ennast isegi 3 värava Tottenhami vastu. Pange palun enampakkumisele.
          "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

          Kommentaar


            Algselt postitas -21- Vaata postitust
            Mustafi on täielik müsteerium, 35 milli aastal 2016. Kõik vajalikud keskkaitsjale tähtsad omadused on pasad ja lisaks sellele häirib, kuidast ta alatihti midagi ära tõmbab ja nägusid teeb. Minu silmis see mees ei rehabiliteeri ennast isegi 3 värava Tottenhami vastu. Pange palun enampakkumisele.
            vähempakkumisele kasvõi

            Kommentaar


              Algselt postitas -21- Vaata postitust
              Mustafi on täielik müsteerium, 35 milli aastal 2016. Kõik vajalikud keskkaitsjale tähtsad omadused on pasad ja lisaks sellele häirib, kuidast ta alatihti midagi ära tõmbab ja nägusid teeb. Minu silmis see mees ei rehabiliteeri ennast isegi 3 värava Tottenhami vastu. Pange palun enampakkumisele.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Mõni stiilinäide on siin:

                Maailmameistrid!!

                Kommentaar




                  Elneny
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Ok, see on olnud kõige hullem slow-mo car crash mis võimalik on. Guendouzi-Elneny keskväli = absoluutselt õudne, 0 kontrolli, 0 edukat palli ettepoole. Özil on nurka ära eksitatud paremal. Sokratis võttis hooaja 10. kollase millega jääb nüüd järgmised kaks vahele. Lisaks lasime täiesti rumalalt omale ära lüüa ühe. Aga ega vahet pole - 0:0 peal oleks olukord pmst täpselt sama nukker kuna me tegime 0 pealelööki.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Mängu ei näinud, aga kuulu järgi Elneny saab tänase eest puid. Oli ta nii trööstitu siis?
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Noh, terve meeskond oli trööstitu. Praktiliselt mitte kellelgi ei tulnud mitte midagi välja, peale Leno. Pika puuga meie MotM täna. Kõik teised olid ühtlaselt halvad ning mõned veel eriti halvad. Elneny oli kindlasti üks hullematetest. Nagu poolajal kirjutasin, siis isegi kui me poleks seda täielikku jubedust sisse imenud, siis see viigipunkt oleks ikka täiesti teenimatu olnud mängupildi põhjal ja moraalselt oleks asi ikkagi kaotusena tundunud.

                        Eks paistab kas jääme selle punkti tõttu nüüd millesti ilma ka lõpus, või suudame omad järeldused teha ja edaspidi natuke paremini tegutseda.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                          Mängu ei näinud, aga kuulu järgi Elneny saab tänase eest puid. Oli ta nii trööstitu siis?
                          Elneny mängis 45 minutit, aga Arsenal oli sitt 80 minutit. Jah, tema on kõiges süüdi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Elneny oli kindlasti üks hullematetest.
                            Oli veel hullemad isegi. Kolasinac näiteks ja seda juba teist mängu järjest. Ühtegi normaalset crossi ei ole suutnud kasti teha. Sittuselt teine oli Maitland- Niles. Üldse ei tulnud kohe midagi...oeh

                            Laca peab koos Aubaga alustama, siis on hoopis teine hingamine seal ründes.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Elneny mängis 45 minutit, aga Arsenal oli sitt 80 minutit. Jah, tema on kõiges süüdi.
                              Minuga pole vaja ironiseerida. Hoia see mõne õigustatud olukorra jaoks. Räägin ju, et mängu ei näinud aga lugenud olen, et teda tuuakse esile. Olgu 10 või 80 minti.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                                Minuga pole vaja ironiseerida. Hoia see mõne õigustatud olukorra jaoks. Räägin ju, et mängu ei näinud aga lugenud olen, et teda tuuakse esile. Olgu 10 või 80 minti.
                                Igas iroonias ei maksa näha rünnakut. Arsenal oli igas osas täna väga kehv. Elneny on lihtne patuoinas, kuna on vähe mänginud ja siis teised pole milleski nii süüdi. Ma nägin ju ka neid kokkuvõtteid, kus Elneny oli pahalane ja iroonia oli pigem sinna pihta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X