320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arsenal vs. Chelsea

    Cech
    Bellerin - Gabriel - Koscielny - Monreal
    Coquelin - Cazorla
    Ramsey - Özil - Alexis
    Walcott

    Vahetused: Ospina, Chambers, Debuchy, Gibbs, Arteta, Oxlade-Chamberlain, Giroud

    Kommentaar


      Tervitus!

      Kuna Viasat Sport täna mängu otse ei näita, siis on suurepärane võimalus Chelsea - Arsenali mängu tulla vaatama Sex Püstolsi. Narva Mnt. 19

      Kommentaar


        Mike Dean braavo! Diego Costa teeb mida tahab (vehib kätega näos, mõliseb, vehib veel jne) ja ei saa sittagi ja siis meie mees saadetakse minema.

        Wengeri asemel läheks mõliseks näo täis tüübil

        Kommentaar


          Ega see Gabriel ka nüüd teab mis normaalne vend ole. Costa provotseeris ja sai sellega suurepäraselt hakkama. Mida sa ronid sinna jalaga, kui kohtunik ka sealsamas.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Kohtunik pani sellega jh ikka korralikult mööda

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Ega see Gabriel ka nüüd teab mis normaalne vend ole. Costa provotseeris ja sai sellega suurepäraselt hakkama. Mida sa ronid sinna jalaga, kui kohtunik ka sealsamas.
              Ja mitu punast tal selleks ajaks juba olema pidi?

              Kommentaar


                Well played Costa! Samas kui keegi peaks õnnetuses kõikidest oma jäsemetest ilma jääma, siis see türa oleks esimeste soosikute hulgas.

                Kommentaar


                  Sellist jama on ikka jube raske kommenteerida. Üks vehib kätega näos ja siis provotseerib veel ja laiutab käsi, möliseb kohtunikuga ja saab ainult kollase. Braaavooo. Muidugi Gabriel võiks ka endale tuhka pähe määrida. Tore ja tubli, et oma meeskonnakaaslast kaitsed aga no halloo lihtsalt. Hea mäng jälle ära rikutud ja teine punane kaart järjest kahe mängu jooksul.

                  Kommentaar


                    Gabriel lõi Costat kohtuniku silme ees. Kõige häirivam on nüüd see, et mul on Gabriel fäntasis. Õnneks jätsin pingile selleks mänguks.

                    Costa on geniaalne cunt!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Ja mitu punast tal selleks ajaks juba olema pidi?
                      Ma ei vaidlegi, et ta munn pole. Gabrielilt lihtsalt loll käitumine, vedas meeskonda alt ma ütleks.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        No tra see krdi pederast oleks pidand väljakult juba nahuj olema. Ptsi küünarnukk kõril, kohe käega näkku otsa, siis veel mükksab rinnaga. Kui sittagi ei näe, pange 10kohtunikku mängu valvama...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Gabriel lõi Costat kohtuniku silme ees. Kõige häirivam on nüüd see, et mul on Gabriel fäntasis. Õnneks jätsin pingile selleks mänguks.

                          Costa on geniaalne cunt!
                          Ennem seda tegi Costa täpselt sama Garielile aga siis oli kohtunik seljaga.

                          Kommentaar


                            Normaalne blowup ikka iga m2ng kellegi poolt. raske sellist sitta kommenteerida. park the bus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                              Ennem seda tegi Costa täpselt sama Garielile aga siis oli kohtunik seljaga.
                              Costa on õige inglise jalgpallur. Gazza ja Vinny Jones on tema üle uhked!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nr9 Vaata postitust
                                No tra see krdi pederast oleks pidand väljakult juba nahuj olema. Ptsi küünarnukk kõril, kohe käega näkku otsa, siis veel mükksab rinnaga. Kui sittagi ei näe, pange 10kohtunikku mängu valvama...
                                tahtsin just öelda, et väljakul on rohkem kui üks kohtunik - keegi ei näinud siis, mida see ajuinvaliid eelnevalt tegi v?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X