320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    siin on video intsidentist - kellele lõbu pakub siis arutage kas oli või pold - mul suht kama juba.
    Aga kas nüüd pole see nali, et Gabrielilt võeti 3 mängu karistust maha ja punane tühistati aga võib saada neljap 2 mängu selle eest, et selle tühistatud punase peale platsilt ära ei läinud viksilt ?

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust

      Aga kuna see kõik tühistati, siis whatevs.
      Tühistati ju punane kaart ainult. Selle kõksu eest on karistus õhus alles või juba tühistati see ka ära?

      Kommentaar


        Noh selle kõksu eest ta punase ju saigi. Nagu ma aru saan on karistus õhus selle eest, et peale punast kohe platsilt ära ei läinud

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Noh selle kõksu eest ta punase ju saigi. Nagu ma aru saan on karistus õhus selle eest, et peale punast kohe platsilt ära ei läinud
          jep, nii on.
          Eks sealt platsilt mitte lahkumise eest 1 mäng vast tuleb. 2 oleks liiast arvestades mis asjaoludes teda minema saadeti.

          Kommentaar


            Vahet pole, kas sai pihta või ei saanud. Löögiliigutus ju oli ja see on punane. Minu jaoks täiesti arusaamatu, miks see punane tühistati.

            Costa on cunt.

            Kommentaar


              Algselt postitas DenisMU Vaata postitust
              Vahet pole, kas sai pihta või ei saanud. Löögiliigutus ju oli ja see on punane. Minu jaoks täiesti arusaamatu, miks see punane tühistati.

              Costa on cunt.
              +1.
              Tühistus ebaselge.

              Kommentaar


                tselsi sõbrad võiks marurahulikud olla, tänage õnne et nii läks. õiglases maailmas saaks costa 3+3+3 kõigi nende punaste olukordade eest Koscielnyga ja gabrieli kõrist haaramise, esimese poolaja sukeldumise ja oxi ründamise eest veel vähemalt ühe kolmeka sinna otsa. Ja mängu teine poolaeg tuleks üle mängida, seekord chelsea 10 meie 11, ilma deanita mõistagi.

                Ma tahaks kirjutada et tselsi fännid on kogu selles komejandis oma tõelist palet näidanud - õigustades ja kiites costat ja nüüd skandeerides et miks Gabrieli juba eos olematu punane tühistati(It's a campaign ffs!!!) - kuid see pale ongi täpselt selline nagu ta on - mustanahalisimitterongilaskev, naistöötajaidsoopõhjallahtilaskev, venevarastatudõlirahadegakokkuostev, josemourinhogabussiparkiv, johnterryganeegreidsolvavjasõbranaisipanev, diegocostatsev. A muidu täitsa vahva klubi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas coco Vaata postitust
                  tselsi sõbrad võiks marurahulikud olla, tänage õnne et nii läks. õiglases maailmas saaks costa 3+3+3 kõigi nende punaste olukordade eest Koscielnyga ja gabrieli kõrist haaramise, esimese poolaja sukeldumise ja oxi ründamise eest veel vähemalt ühe kolmeka sinna otsa. Ja mängu teine poolaeg tuleks üle mängida, seekord chelsea 10 meie 11, ilma deanita mõistagi.

                  Ma tahaks kirjutada et tselsi fännid on kogu selles komejandis oma tõelist palet näidanud - õigustades ja kiites costat ja nüüd skandeerides et miks Gabrieli juba eos olematu punane tühistati(It's a campaign ffs!!!) - kuid see pale ongi täpselt selline nagu ta on - mustanahalisimitterongilaskev, naistöötajaidsoopõhjallahtilaskev, venevarastatudõlirahadegakokkuostev, josemourinhogabussiparkiv, johnterryganeegreidsolvavjasõbranaisipanev, diegocostatsev. A muidu täitsa vahva klubi.


                  Ära ole nii kibestunud, jalgpall kõigest ju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                    Ära ole nii kibestunud, jalgpall kõigest ju
                    Vot paljude inimeste jaoks see ei ole kõigest jalgpall. Mängijate jaoks on see nende elu ja fännidel ajab ka sita keema, kui mõni meeskond või mängija keskendub rohkem provotseerimisele ja kohtuniku mõjutamisele, kui jalgpalli mängimisele...ja kahjuks saadakse nii ka tulemusi

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Ma lihtsalt leian, et pole mõtet vinguda asja kallal enam. Punktid läinud ja täna juba uus mäng liigakarikas, kus Gabby mängidagi saab. Arsenal samamoodi meelestatud on kui enamus fänne siis tuleb siit tänagi kaotus.

                        Kommentaar


                          kui pidevalt käiakse puid alla panemas, siis ei saa ju vait ka olla. Enamus Arsenali toetajaid ütles kohe, et Gabrielilt rumal tegu ja vedas meeskonda alt. Löögiliigutus on punane jah, aga Costa oma löögi eest ju ei saanud

                          Oh no kõige olulisemast mängust sel hooajal seni on möödas 4 päeva ja nad ikka vinguvad...cmon now

                          Kommentaar


                            Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                            Ma lihtsalt leian, et pole mõtet vinguda asja kallal enam. Punktid läinud ja täna juba uus mäng liigakarikas, kus Gabby mängidagi saab. Arsenal samamoodi meelestatud on kui enamus fänne siis tuleb siit tänagi kaotus.
                            Meie alafoorum - vingume palju tahame - kui ei meeldi ära loe

                            Kommentaar


                              Arsenal vs. Spurs (Capital One Cup)

                              Ospina
                              Debuchy - Mertesacker - Chambers - Gibbs
                              Flamini - Arteta
                              Oxlade-Chamberlain - Ramsey - Campbell
                              Giroud

                              Vahetused: Macey, Bellerin, Monreal, Özil, Iwobi, Alexis, Walcott

                              Kommentaar


                                Debuchy on täna küll kohe eriliselt joobes/roostes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X