320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei võta isiklikult, lihtsalt see meenutab suht sarnast paugutamist nagu just sai Hr. Kruusi kohta mainitud TV6 teemas - et loetakse nagu kuskilt midagi ja kuna loomulikult kõik negatiivne müüb siis see pääseb mõjule nende inimeste puhul, kes ise väga süvitsi asja sees ei ole.

    Isiklik kogemus ütleb küll, et suurem enamus Arsenali fänne ei taha midagi muud kui Wengerit taas absoluutses tipus näha. Viimase kahe FA Cupi, Özili, Alexise ja Cechi ostudega on härra väga palju poolehoidu tagasi võitnud. Selle põuaperioodi lõpus oli tõesti asi juba üsna nukker aga kõik kel vähegi mõtlemisvõimet said aru, et olukord ei olegi lihtne ja 3-4. kohast parema saavutamiseks oleks pidanud üsna palju üle omaenese varju hüppama.

    Loomulikult on ja jääb alati mingi osa fänne/ajakirjanikke kellede jaoks pole miski, mida ta teeb, piisavalt hea või kelle eesmärk ongi vastuolulisi pealkirju ja loosungeid treida. Aga selliste hullude vastu ei aita ega saa muudmoodi kui nende ignoreerimine ja palliplatsil vastuste andmine.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Arsenal: Cech, Bellerin, Gabriel, Koscielny, Monreal, Coquelin, Cazorla, Oxlade-Chamberlain, Ozil, Alexis, Giroud

      Subs: Macey, Debuchy, Gibbs, Flamini, Chambers, Campbell, Walcott

      Nüüd tuleb võtta võit ja saame vähemalt korra olla tabelis 1. kohal.

      Kommentaar


        Giroud valik pole üllatav, viimased mängud kõvasti teravam pliiats olnud kui Walcott.
        Gabrieli valik ka väga suur üllatus pole, küll aga üllatus et BFG pole isegi pingil.
        Ja noh, Ox oli obvious valik paremale.

        Kommentaar


          Palun abi kvaliteetse AceStreami lingi leidmisel - minu tavapärane allikas footballol on maas.

          Tänks, leidsin ise ka ühe; acestream://3dec27f191922f42f6ff91a0f1641d15cba80d5e
          Supplies!

          Kommentaar


            Ma pole ise veel lahti teinud, aga siit võib vahetevahel midagi leida
            Watch Live Stream Online Arsenal - Everton (24.10.15). Live Stream Football îíëàéí. Arsenal - Everton Live.


            Edit: Võiks korras olla jah, Inglise keelne olemas ja tundub ok esmasel vaatlusel

            Kommentaar


              Kas ainult mulle tundub, et selle sisse imetud värava võib üsna suures osas Oxi hingele kanda?
              Supplies!

              Kommentaar


                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                Kas ainult mulle tundub, et selle sisse imetud värava võib üsna suures osas Oxi hingele kanda?
                Mina paneksin selle värava küll Oxi hingele. Loll otsus sealt lüüa sest olime praktiliselt terve meeskonnaga ründesse liikunud ja vastased said kohe kontrasse liikuda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                  Kas ainult mulle tundub, et selle sisse imetud värava võib üsna suures osas Oxi hingele kanda?
                  Ei tundu. Täiega. Esmalt kaotab palli ründes, siis sörgib lihtsalt Barkleyga kaasa - surve alla ei pane üldse ja laseb nii vabalt löögile kah veel. Pallikaotusi rünnakul ikka juhtub aga see loid kaitsesse sörkimine oli küll antud olukorras täielik kabelimats

                  Kommentaar


                    Tuli ära see top of the table kuidagi, vahepeal sai Everton ikka päris korralikult end mängu sisse ja Arsenali kontrad enam ei toitnud ka eriti.

                    Kommentaar


                      Tea mismoodi seis miski 4-2 meile ei jäänud, võimalusi oli mõlemal rohkemaks.
                      Saime löödud posti ja latti ning mõnes olukorras lihtsalt mööda või Howardile kätte kust pidanuks väravaid lööma. Özil

                      Aga lõpp hea kõik hea. 3 points ja top of the league.

                      Kommentaar


                        Rohkem kui rubla eest. Eelistan küll rahulikke 2:0-4:0 mänge, aga ka selliseid on vaja, et.. top 4 jõuda.

                        P.S. 2x rohkem punkte kui Chelseal, eh? Ja mitte pärast kahte mängu, vaid kümmet. Negatiivne spiraal, ära komista perroonil jms.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Raske oli aga töö sai tehtud - võib rahule jääda küll.

                          Kommentaar


                            Top of The league.
                            Cech eest Iga välja käidud nael õiges kohas.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                              Kas ainult mulle tundub, et selle sisse imetud värava võib üsna suures osas Oxi hingele kanda?
                              Võid, aga teeksid talle sellega liiga.

                              Kaotas karistusala joonel palli, juhtub. Lisaks tuli värav mingit värd-rikošetist. Ebaõnn rohkem kui kellegi otsene süü.

                              ---

                              Bayerni mäng oli nähtavalt veel meestel jalgades. Õnneks pusiti hambad ristis lõpuni ja jäeti kõik punktid koju. Kiitus.

                              Kommentaar


                                Özil võttis kenasti coachi nõu kuulda ja uhas korralikult peale. Kiidan Giroudi - meeletult palle võttis ees maha ja lisaks värav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X