320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    whoopidoo top of the league ja igati vääriliselt arvestades meie viimaseid mänge.
    Kriitikana ainult nii palju, et kas teile ei tundu, et Oxi edasiareng mängijana on küll kuhugi kinni jäänud. Viimase aasta copy/paste. Kui ründesse läheb siis üheksal juhul kümnest tuleb sealt kas pallikaotus või löök kosmose alumistesse sfääridesse. Mulle tundub, et hetkel ta tiimile muud juurde ei anna kui, et ta on üks hea huumormeelega britt kes pingilt suudab vahetevahel mingit teravust tuua. Oleks pingil veel mõni hea kvaliteediga mees, siis oleks hea saata Ox kuhugi premmi tiimi laenule enesekindlust kasvatama

    Kommentaar


      Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
      whoopidoo top of the league ja igati vääriliselt arvestades meie viimaseid mänge.
      Kriitikana ainult nii palju, et kas teile ei tundu, et Oxi edasiareng mängijana on küll kuhugi kinni jäänud. Viimase aasta copy/paste. Kui ründesse läheb siis üheksal juhul kümnest tuleb sealt kas pallikaotus või löök kosmose alumistesse sfääridesse. Mulle tundub, et hetkel ta tiimile muud juurde ei anna kui, et ta on üks hea huumormeelega britt kes pingilt suudab vahetevahel mingit teravust tuua. Oleks pingil veel mõni hea kvaliteediga mees, siis oleks hea saata Ox kuhugi premmi tiimi laenule enesekindlust kasvatama
      Seda ei juhtu. Aga Oxi on jubedalt frustreeriv vaadata tõesti sel hooajal. Tema eksimuste pealt on kõige rohkem kärisenud. Kahju muidugi sest ega ta on tegelikult ju hea mängumees. Enesekindlus lonkab?

      Kommentaar


        Mul olid ka Ox-i suhtes päris kõrged ootused selleks hooajaks. Seni on ta aga valdavalt tuska valmistanud mulle. Eriti just eelpool mainitud rohketele pallikaotuste ja natuke ideetu rünnakule tormamise tõttu. Tüüp on aga sümpaatne ja loodan, et see hetkeseis ei ole tema lagi vaid ikka areneb veel.

        Kommentaar


          Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
          Tüüp on aga sümpaatne ja loodan, et see hetkeseis ei ole tema lagi vaid ikka areneb veel.
          Kogunege kokku, poisid. Onu Sleep räägib teile ühe loo. Oli kord üks selline prantsuse jalgpallur, Thierry nimeline. Thierry oli noorena üsna andekas ja sai seetõttu kodumaal kiiresti kuulsaks. Koondisesse kutsuti ja väravaid tuli ka. 21-aastasena tuli kodukamaral ka MM-tiitel ning kiire lend viis kiire ääremängija kaugele Itaaliamaale ühte kuulsaimasse klubisse maamunal. Seal veedetud poolaasta aga ebaõnnestus täielikult (ja kõlasid arvamused, et lagi on käes), mistõttu oli Thierry ost Arsenali ja pealegi 11 miljoni naela eest (mis enne naftavaraste ajastut oli siiski raha) oli tehing, mis ilmselt ka siin foorumis üksmeelset kaasamõminat ei leidnud. Aga et heietamiseks ei läheks, siis Thierry Henry mängis esimese mängu Arsenali eest 22-aastasena. Ox sai 22 loetud nädalad tagasi.

          Kommentaar


            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
            21-aastasena tuli kodukamaral ka MM-tiitel ning kiire lend viis kiire ääremängija kaugele Itaaliamaale ühte kuulsaimasse klubisse maamunal. Seal veedetud poolaasta aga ebaõnnestus täielikult (ja kõlasid arvamused, et lagi on käes), mistõttu oli Thierry ost Arsenali ja pealegi 11 miljoni naela eest (mis enne naftavaraste ajastut oli siiski raha) oli tehing, mis ilmselt ka siin foorumis üksmeelset kaasamõminat ei leidnud.

            ei leidnud vast peam. põhjusel, et 2001 tekkinud foorumit polnud Henry klubivahetuse ajal 1999 veel sellisena olemas

            2001/2002 oli meistritiitli võitnud klubile aga juba väga edukas ja prantslane oli parim väravakütt
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Sleep, olen sind alati arukaks meheks pidanud, aga...Oxi võrdlemine Henryga on demagoogia meistriklass mis isegi ületab Hundisilma peremehe.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Sleep, olen sind alati arukaks meheks pidanud, aga...Oxi võrdlemine Henryga on demagoogia meistriklass mis isegi ületab Hundisilma peremehe.
                Ma omameelest tõin lihtsalt näite, et on olnud juhtumeid, kus inimene on pärast 22. sünnipäeva arenenud. Aga võrdluse eest meistriga tänan.

                Kommentaar


                  "If you love to watch football, you love to watch Ozil"
                  ozilgg.jpg

                  Kommentaar


                    Esimest korda top of the league since...? 2013?
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Iga hooaja alguses on, muideks
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Iga hooaja alguses on, muideks
                        A.F.C. Bournemouth polnud tänavu?

                        Kommentaar


                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            Ma omameelest tõin lihtsalt näite, et on olnud juhtumeid, kus inimene on pärast 22. sünnipäeva arenenud. Aga võrdluse eest meistriga tänan.
                            Giroud mängis 22. sünnipäeval (30.09.2008) Ligue 2 Toursi eest, hooaeg varem prantsusmaa 3. tasemel FC Istres eest. Montpellieri läks alles 2a hiljem. Arsenali tuli 2012 pärast Ligue 1 võitmist ja siis sai kohe 26.
                            Koscielny mängis 22. sünnipäeval (10.09.2007) samuti Ligue 2 Toursi eest, kuhu oli samal suvel läinud. Kos läks Lorienti samuti 2a hiljem. Kos tuli Arsenali 2010 ja sai kohe 25.

                            Mõlema mehe areng sellest punktist, kui nad Arsenaliga liitusid, on ikka väga märgatav olnud.
                            Keegi, kes on juba varasemast east Arsenalis saanud treenida ja mängida, võiks ju selleks ajaks paremini areneda.


                            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                            Esimest korda top of the league since...? 2013?
                            Sky sportsi ülekandes kommentaatorid ütlesid, et first time in 20 months.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                              Giroud mängis 22. sünnipäeval (30.09.2008) Ligue 2 Toursi eest, hooaeg varem prantsusmaa 3. tasemel FC Istres eest. Montpellieri läks alles 2a hiljem. Arsenali tuli 2012 pärast Ligue 1 võitmist ja siis sai kohe 26.
                              Koscielny mängis 22. sünnipäeval (10.09.2007) samuti Ligue 2 Toursi eest, kuhu oli samal suvel läinud. Kos läks Lorienti samuti 2a hiljem. Kos tuli Arsenali 2010 ja sai kohe 25.

                              Mõlema mehe areng sellest punktist, kui nad Arsenaliga liitusid, on ikka väga märgatav olnud.
                              Keegi, kes on juba varasemast east Arsenalis saanud treenida ja mängida, võiks ju selleks ajaks paremini areneda.




                              Sky sportsi ülekandes kommentaatorid ütlesid, et first time in 20 months.
                              Vastupidine näide Sulle: Francis Coquelin. Vara veel kannate Ox-i maha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Vastupidine näide Sulle: Francis Coquelin. Vara veel kannate Ox-i maha.
                                Ega keegi, kaasaarvatud mina, veel teda päris maha ei kannagi. Lihtsalt ootused tema suhtes võrrelduna hetke mängupildiga tekitavad veidi tuska ja küsimusi. Loodan ja usun siiski, et tüübist tuleb veel väga korralik mängumees, ilusaid sähvatusi on ta ju pakkunud juba.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X