320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Säästu CL-i võitmine oleks praegu kindlasti jõukohasem, aga samas kehtib ka vana hea "saabki nüüd liigale keskenduda".

    Valus laiba mõnitamine. Giroud vähemalt lõi ilusa värava ja Coq üksi ei suutnud lihtsalt võidelda. Ülejäänud...

    Kommentaar


      Nagu eelnevalt öeldi, nii tujutut mängu ei mäletagi peast hetkel. Kaitses ülimalt passiivsed - mõlemad Mülleri väravad selle näiteks. Liigas tuleb kohe Tottenham järgmisena, ehk seis väga paremaks ei lähe, arvestades, et vigastatute nimekirja lisandus kahe päevaga Bellerin ja Koscielny. Campbell on füüsiliselt nii läbi juba poolajaga ja hetkel tuleb mäng mängu otsa. Ebareaalne, kuidas aastast aastasse on mingil perioodil laatsaret täis. Tüüpiline Arsenal.

      Kommentaar


        Rünnak oli tegelt päris ok teisel poolajal. Kaitse laskis läbi lihtsalt sama. samas kaitsest positiivset vaadates - Debuchy oli ikka parem kui liigakarikas.
        Kindlasti oleks praktilisem välja kukkuda ja liigale keskenduda aga võib kindel olla, et me 2 või pigem 3 da koha siit kobistame.

        Kommentaar


          Horvaatidelt järgmine mäng ploomid ja rahu majas.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Fouree Vaata postitust
            Sellise mentaliteediga küll ei tasu PL tiitlist unistada. Enamikke vendi ei kotigi palju sisse taotakse. Arvestades, et Zagreb on eduseisus, võiks ju ikkagi mängida, mitte tujutult ringi loivata.
            mida sa nüüd ajad? kas peaks pea laiali otsas mööda väljakut ringi jooksma, et oleks premieri võitjale vääriline mentaliteet? sessuhtes, et cl-is üldine väravatevahe natuke teisejärguline, ning kui mäng ilmselgelt kotis on, siis pole ju mõtet vigaseks vehkida, arvestades tulevat nädalavahetuse mängu.

            Kommentaar


              Algselt postitas Saint13 Vaata postitust
              mida sa nüüd ajad? kas peaks pea laiali otsas mööda väljakut ringi jooksma, et oleks premieri võitjale vääriline mentaliteet? sessuhtes, et cl-is üldine väravatevahe natuke teisejärguline, ning kui mäng ilmselgelt kotis on, siis pole ju mõtet vigaseks vehkida, arvestades tulevat nädalavahetuse mängu.
              No mis kuradi pea laiali otsas? Viimased pool tundi Coquelin lihtsalt venis nagu mingi tatt mööda väljakut, ei katnud meest ega tsooni, lihtsalt jalutas. Mul jumala pohhui mis klubi, aga särki peab uhkusega kandma ja igas olukorras endast parima andma, mitte tujutsema ja silmi pööritama.

              Kommentaar


                Kui keegi mulle enne mängu oleks pakkunud 1:4 ja kõik mehed tervelt tagasi, oleks ilmselt vastu võtnud. 5 on juba paraku see piir, mida võib kergelt lugupeetavuse ületamiseks nimetada aga parem kui 7, ei? Esimese 20 minutiga oli selge, et selle mängu võib maha kanda ja sellest tulenevalt ka mingit 'veri ninast välja' rahmimist me täna ka ei näinud. Mis on minu arust täiesti fain, arvestades millise kriitilise piirini me oleme viimase paari nädalaga jälle jõudnud oma vigastatutega.

                Küsimus on pigem selles, kas see letargilisus oli kogemata või taotuslik? Esimesel juhul on põhjust muretsemiseks küll. Samas oli Wengeri käed suhtkoht taktikaliselt seotud arvestades vigastusi ja eelmist mängu, seda mis eelmine mäng toimis, ei oleks saanud ka parima tahtmise puhul välja mängida, kui sul tõenäoliselt premmi kaks kiireimat mängumeest korraga audis on.

                Kas ma olin ainuke kellele tundus, et Guradiola enne mängu tehtud taunivad kommentaarid selles suunas, et Arsenal ei julge kaitsest palliga välja mängida vaid panevad Giroudile pikka, jõudis siiski meie meeste ja eeldatavasti ka sisi Wengeri eneseuhkuseni, sest just seda nad minu arvates üritasid, üritasid liiga palju ja üritasid valdavalt ebaõnnestunult.

                Kreeklaste võiduvärav üleminuteil on küll veidi masendav. Aga taaskord, milleks nutta taga mingeid 5%seid unistusi kui sul on 35% karikat kodukamaral ootamas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                  No mis kuradi pea laiali otsas? Viimased pool tundi Coquelin lihtsalt venis nagu mingi tatt mööda väljakut, ei katnud meest ega tsooni, lihtsalt jalutas. Mul jumala pohhui mis klubi, aga särki peab uhkusega kandma ja igas olukorras endast parima andma, mitte tujutsema ja silmi pööritama.
                  Coquelinil luupi peal ei hoidnud, aga mulle küll keegi sellises olukorras tujutsemisega silma ei jäänud. Ma lihtsalt viitasin su kommentaarile, mille põhjal meeskonna mentaliteet teisel poolajal ei olnud premieri võitjale vääriline.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                    No mis kuradi pea laiali otsas? Viimased pool tundi Coquelin lihtsalt venis nagu mingi tatt mööda väljakut, ei katnud meest ega tsooni, lihtsalt jalutas. Mul jumala pohhui mis klubi, aga särki peab uhkusega kandma ja igas olukorras endast parima andma, mitte tujutsema ja silmi pööritama.
                    Eriti naljaka näite valisid - töötas lõpuni välja päris ilusti Coq. Isegi ründesse jagus teist.

                    Kommentaar


                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust

                        Peab lihtsalt armastama inglise "ajakirjandust".
                        mängu kommenteerinud tondid leidsid küll, et Özil mängis hiilgavalt

                        Kommentaar


                          Ega ta saagi kunagi "world class" olema selliste meeste arust kelle arusaam jalgpallist on kinni aastas 1990 ...

                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Ega ta saagi kunagi "world class" olema selliste meeste arust kelle arusaam jalgpallist on kinni aastas 1990 ...

                            Ok. Mängumuutjad.

                            1. Ronaldo
                            2. Messi
                            3. Neymar
                            4. Suarez
                            5. Müller
                            6. Bale
                            7. Alexis
                            8. Hazard (kui ta vormis on), aga kui pole, siis Yaya.
                            9. Agüero
                            10. Zlatan.

                            Ehk game changer on see, kui mäng ei jookse ja siis jookseb djüüd kasvõi seinast läbi, et see pall väravasse saada. Pärist sellist võimekust Özilil pole. Pange endale stats sisse.

                            Kommentaar


                              Ründajaid on alati lihtne sinna listi laduda jah, võrreldes playmakeritega, kuna ründaja on see kes selle seina lõpuks maha jookseb. Playmaker ei saagi niimoodi mängu muuta nagu umbes 9,5 meest selles listis (va. Yaya). Seega ma pole kindel, miks peaks temalt seda nõudma? Ehk kolmas lause selles artiklis ongi see koht kus tekib lühis selle vahel mis Özil on ja mida see inglise ajakirjandus teda arvab (või loodab?) olevat:

                              But it's not just the £42million price tag which demands more. It's the fact the he can do it; he can dominate teams. He can make defenders look infantile, like Lionel Messi did to Jerome Boateng last year in the Nou Camp.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                See on ammu teada, et inglise spordiajakirjandus on täielik full-retard. Ei tasu eriti tõsiselt võtta juba ammu. Aga ma ei saa aru, mida nad temalt rohkem ootavad.

                                Võiks veidi mängijate profiilidega kursis olla. Özil pole olnud mitte kunagi mängija, kes teeks musta tööd palju ja läheks kahevõitlustesse. Ja ei peakski olema, sest ta on loov mängija, kelle geniaalsus tuleb välja õigel positsioonil. Mina annaks Özilile sisuliselt vabad käed, kui ma peatreener oleks ja ei suruks raamidesse, sest ta on kindlasti by far parima väljakunägemisega mängija Arsenalis ja ilmselt ka terves liigas. Selleasemel topitakse teda sageli äärele. Minu meelest oli Özil täna üks Arsenali parimaid. Kui kogu kaitseliin kapituleerub, siis on Özililt küll raske mingit domineerimist loota võõrsil Bayerni vastu.

                                Inglased tambivad aga ikka sama trummi. Tänase mängu põhjal Özilile etteheiteid teha on umbes sama, kui Saksamaa 7-1 võidus Brasiilia vastu Fredi süüdistada. Aga jah, ei tasu vist välja teha lihtsalt. Debiilikud jäävad debiilikuteks (inglise meedia).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X