320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ok, siis saab ja ilmselt saaks ka teise sulle. Võtan privas ühendust - 15 september tulevad müüki ehk nädalake on aega asju ajada meil.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Super, suured tänud!

      Kommentaar


        marv sinna saab arsenal-mänu pileteid ka nii memberiks tehes w? või need loosiga

        Kommentaar


          Saad, teatud allocation on alati garanteeritult Red Memberitele olemas iga mäng. Lihtsalt kujutan ette, et ManU mängule on see rabamine eriti aktiivne müüki tuleku hetkel. Muidugi alati saad hiljem Ticket Exchange'is osta omale kellegi müüki pandud Season Ticketi koha ka aga nende puhul mitut kõrvuti saada üpris raske. Ja noh, muidugi ManU fännina niisama istuda kuskil Arse fännide keskel ilmselt väga emotsionaalselt mängule kaasa elada ei luba, kuid sellega oled ilmselt arvestanud niikuinii
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Kuna viibin laupäevase mängu ajal Tallinna vanalinnas, siis kas oskab sealne rahvas soovitada häid jalgpalli kõrtse vanalinnas. eriti lahe oleks mõni selline kuhu veel Arsenali rahvast tuleb

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Kuna viibin laupäevase mängu ajal Tallinna vanalinnas, siis kas oskab sealne rahvas soovitada häid jalgpalli kõrtse vanalinnas. eriti lahe oleks mõni selline kuhu veel Arsenali rahvast tuleb
              Nimeta.
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Ignoreeri viimast posti. Aga muidu pakuks Mad Murphyst ja kui ma peaks end kauge külalise pärast linna ajama, eelistaksin üldse Hunti. Aga neid detaile saab juba muid kanaleid pidi täpsustada.
                Supplies!

                Kommentaar


                  Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                  Ignoreeri viimast posti. Aga muidu pakuks Mad Murphyst ja kui ma peaks end kauge külalise pärast linna ajama, eelistaksin üldse Hunti. Aga neid detaile saab juba muid kanaleid pidi täpsustada.
                  Mis sul Nimeta vastu siis?
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Mul pole midagi Nimeta vastu, kui alternatiive mängu vaatamiseks pole.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Nimeta jääb vist Balti jaamast veidi kaugemale kui hunt niikuinii Mul vaja peale mängu rongile ka siblida. PS saatsin muus kanalis, ehk privas sõnumi

                      Kommentaar


                        Interlullid tunduvad iga korraga aina pikemad ning pikemad

                        Kommentaar


                          See on jah üsna kehvalt organiseeritud, et väljamõeldud jalgpalli mängijad peavad kannatama.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Alg11: Cech, Bellerin, Mustafi, Koscielny, Monreal, Cazorla, Coquelin, Walcott, Özil, Oxlade-Chamberlain, Lucas
                            Varu: Ospina, Holding, Elneny, Xhaka, Iwobi, Alexis, Giroud

                            Kommentaar


                              eee mis alexisel juhtus, et algkoosseisus pole, oskab keegi targem öelda ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas oravrsk Vaata postitust
                                eee mis alexisel juhtus, et algkoosseisus pole, oskab keegi targem öelda ?
                                jõudis vist N hilja öösel tagasi ladinast ning eks enne PSG-d peab oma parimat natuke restima ka kuigi ta ise tahaks joosta nagu koer

                                Kommentaar

                                Working...
                                X