320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Mingi memekarika mäng täna.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Tore näha Jaaku central of midfield kohal täna. Vaatab kuda hakkama saab, loodetavasti küsib.

      E: Hea ning kindel esitus Wilshere-i poolt (möllas 115min), Nelson on meeldiv talent, mängu parim enda üllatuseks Debuschy, fantastiline vahetust sekkumine ning õhtu mida mäletada Nketiah-le (eriti 2-1 koll). Samas üks frustreerivamaid ning pettumust valmistav esitus Iwobi-lt. Walcott oli sulus nagu ikka, ei midagi uut kaptenilt. Giroud üritas mis ta üritas aga nagu ikka selle 3-se liini puhul pall jõudis harva temani kastis. Macey-l ka nüüd mäng kirjas.

      Kommentaar


        Üks noor isand tegi elumängu... aga teades Wengerit.. ei näe me teda enam kunagi, kuna mõni betoonjalg peab olema mängus alati
        The One and Only

        Kommentaar


          Mis tollest Jeff-Reine-Adelaidest saanud on? Tundus mingi hetk ka kõva talendina ja siin viimasel ajal hulganisti võimalusi olnud peale saada. Kas laenul, vigane või mis keiss on?

          EDIT: Okei, tänu vigastusele jäi pre-season vahele ja peale seda on Reiss ja Wilcock säranud rohkem kui tema. Pidavat küll laenule minema, kuid akna sulgumisel olid kõik jõud suunatud Oxi transferile. Ääretult kahju tegelikult. Kõik tema esitused on mulle siiani muljet avaldanud. Arse foorum allikaks.
          "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

          Kommentaar


            Kommentaar


              Tore oli kuulda, et Koeman sai sacki peale meie mängu. Nüüd veel toredam kuulda tema juttu kus väitis, et kuna Giroud ei olnud nõus nendega liituma siis läks tal asi raskeks ning ei saanud oma plaani korralikult ellu viia. Äärmiselt tore kohe

              Vahepeal on aga mingi intervjuu Stan'iga välja tulnud kus väidab, et ei mõelnud kordagi müügile ning ta on siin long-term. Bergkamp help us all!

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Bergkamp help us all!
                Arseblog annab kena ülevaate tänasest osanike aastakoosolekust. Kuigi inglise keeles on Kroenke ja Ko suhtumine fännidesse veidi teiste sõnadega kirja pandud, siis maakeeli on see "sööge sitta!"
                Supplies!

                Kommentaar


                  Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                  Arseblog annab kena ülevaate tänasest osanike aastakoosolekust. Kuigi inglise keeles on Kroenke ja Ko suhtumine fännidesse veidi teiste sõnadega kirja pandud, siis maakeeli on see "sööge sitta!"
                  Käisin ka selle läbi just. Kurb ja vihale ajav. Küsimustele vastatakse Chairmani poolt aitäh 'statement'i eest, osasi küsimusi lihtsalt ignoreeritakse ning lõpuks räägitakse kuidas nemad on viisakad ja kui teile midagi ei meeldi saatke kiri... Stan ei ütle ühtegi sõna ning kui tema arvamusi tahetakse siis palutakse lehte lugeda. Nii nii nii fckin ennast täis board et jube. Kurb ning kardetav on, et järjest sügavamale auku nad ka meid viivad (ning saadavad).

                  Kommentaar


                    A mis siin imestada? AGM on vaid formaalsus tänapäeval. Siuke tore üritus kus saab teed ja küpsiseid ja Wengeri ideoloogilist kõnet kuulata. AGM on täpselt sama sisutühi, kui eilsete väikeaktsionäride umbusaldus Chippendale'i ja miniKroenke pihta. Tore žest aga päeva lõpuks tehakse ikka nii nagu onud miljardärid ütlevad. Kui Usmanov peaks oma paki Kroenkele müüma, kaob ka see viimane tore formaalsus. Ilmselt Kroenke eile mõtleski, et türa ma siin istun ja lasen ennast pööblil solvata, parem istuks kodus ja vaataks oma jahikanalilt beebielevantide jahti vms produktiivset - 'Alisher, uus pakkumine'!

                    Olukord kõrgemates struktuurides on fännide seisukohast pehmelt öeldes pask aga viimast kolme aastat vaadates ei saaks öelda, et me poleks raha kulutanud. Lihtsalt pole seda tehtud just kõige paremini, kui mitte öelda sitasti. Tööd madalamates struktuurides aga saab ära teha ju küll ja prioriteet peaks hetkel olema üleminekuosakonna paika seadmine/ümberkorraldus. See on ilmselt meie viimase 5 aasta nõrgim lüli olnud...

                    Kõige kurvakstegevam tõsiasi praeguse Kroenkede režiimi juures on nullsurve peatreenerile tulemusi tuua. See tool on jätkuvalt kõikumatu ja hetke seisuga läheb see mees küll vaid jalad ees. See on tore narratiiv, et Wenger pole absoluutselt mingi probleem ja keskendume parem tõelisele probleemile, omanikule. Omanikuprobleemiga oleme hädas ja sellest jamast me kergelt välja ei tule aga mingi lootus on, et fännide süveneva pahameele survel Wenger ehk kunagi ise valgust näeb ja tagasi astub.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas decrakas Vaata postitust
                      Üks noor isand tegi elumängu... aga teades Wengerit.. ei näe me teda enam kunagi, kuna mõni betoonjalg peab olema mängus alati
                      Wenger on ainuüksi liigakarikas andnud võimaluse teha oma esimese ametliku kohtumise 85-le isikule. Alati mõni betoonjalg, tõepoolest.

                      Kommentaar


                        Ma ei ole küll kunagi vaevunud siia foorumisse liiga pikalt kirjutama aga AGM pani veits mõlema küll.

                        Ilmselgelt on Arsene'i toetajaskond märkimisväärselt kahanenud viimaste aastate jooksul ja õige ka. On ilmselge, et ta ei suuda enam võitvat meeskonda kokku panna ja see on puhtalt tema enda kompetentsi süü. Raha on raisatud piisavalt, et ehitada meeskond, kes vähemalt suudaks võidelda cityde ja chelsidega tiitlite eest.

                        Küll aga ei ole ma aru saanud, et mida fännid täpsemalt tahavad. Mis on see kriteerium, või kes on see imeline päästja, kes teeb Arsenalist jälle Arsenali. Oletame, et Wenger läheb minema peale seda hooeaga, kuna ta saab aru, et ta ei suuda enam seda klubi edasi viia või juhatus võtab munad pihku ja teeb otsuse, et aitab küll. Me teame, et kumbki ei juhtu, eks. Aga oletame.
                        Kes on see treener kes viib meid tagasi samale tasemele kus me kunagi olime? Mitu hooaega talle fännid annaksid? Oletame, et Arsenal lõpetab esimese hooaja kolmandana, sest noh, tal polnud ju aega meeskonda ehitada ja bla, bla, fain. Kolmas koht on OK. Oletame, et teine hooaeg chelsea plekkis sitaks sulli mängijatele ja raius liiga katki. CL-s kukume veerandfinaalis. Järgmine (kolmas) hooaeg lõpetame neljanda, sest selline see PL on. Kas see on edasiminek? Kui kaua läheb aega, et fännid hakkavad uut treenerit nõudma? Ja miks peaks Kroenke uut treenerit tahtma, kui "status quo" on säilitatud? Me kõik teame, et teda huvitab anult raha ja nii kaua, kuni Arsenal on enam-vähem seal tipus siis tema jaoks on ju kõik OK. Ehk siis kõik toimiks ainult siis kui Arsenal võidab liiga. Kas see on reaalne ootus arvestades kus me täna oleme?
                        See kõik on hüpoteetiline aga mitte liialt ebarealistlik olukord. Nii kaua kuni Arsenal nokib seal tipu lähedal siis juhatusel on sügavalt pohhui.

                        Et siis, asi algab ikkagi peast. Nii kaua kuni Kroenke ja Co. käseb, poob ja laseb, siis nii kaua ei muutu Arsenalis midagi. See on kurb, et me oleme sattunud selle lühikese õlekõrre otsa miljadäride hulgast. Öelge mis te tahate abramovichide ja nafta šeikide kohta, aga neid vähemalt kotib või neil on vähemalt mingu autunne et nende omatud klubi ei ole naerualune. Kroenke'l on sellest sügavalt pohhui.
                        Ma ei tea mida fännid teha saavad, et seda olukorda muuta. Suurt mitte midagi vist. Kodumängule mitte minemata jätmine ei tööta ka sest alati on fänne, kasvõi näiteks välismaalt, kes nopivad kohe kõik vabad piletid ja on õnnelikud, et saavad vähemalt korra näha Arsenali.

                        Igatahes, kurb on see mis toimub praegu, sest need väärtused, mille pärast ma hakkasin seda klubi toetama ja väärtused millest Wenger ka oma kõnes rääkis, on kadumas. Ja siit tulebki minu küsimus. Kas me tahame vooluga kaasa minna ja olla samamoodi identiteeditu klubi nagu on iga teine klubi Euroopas või on selles jalgpalli klubis midagi suuremat ja väärtuslikumat olemas, mida vähemalt mina hindan kõrgemalt kui karikad ja ülemaailmne kuulsus?

                        Ma võtaks iga kell need väärtused ja eneseuhkuse ja teadmise, et see klubi mida ma toetan on midagi rohkemat kui lihtsalt iganädalane meelelahutus.

                        Kommentaar


                          Üldiselt kui välja jätta mõlemad maavara-klubid, ManU ja vast ka Spursi siis pole enamike premmi klubide fännid omanikega rahul. See jutt, et FSG-st tuleb lahti saada, käib Pooli fännide seas aastaid. West Hamis nõutakse Dildo Brothers välja ajamist. Newcastle fännid vihkavad Ashley'd (ja ta vist nüüd müüb ennast välja ka). Kõik tahavad, et tuleks kosmiliselt rikas omanik ja teeks neist järgmise PSG. See omanike teema tundub mulle veits üle tähtsustatud. Jättes Leicesteri-ime kõrvale, siis kasvõi praegu näitavad Watford ja Burnley, et saab mängida ägedat jalkat ja võistelda suurtega ka ilma mega-eelarveteta. Asi on usus, visioonis ja energias. Mul selliste tiimide vastu kõvasti rohkem respekti. Arsenalil oleks mu arust eelkõige vaja agressiivset, energilist ja samas ennast tõestanud treenerit (Simeone), kes suudaks luua usutava visiooni ja müüa selle maha olemasolevatele ja võimalikele tulevastele mängijatele + fännidele. Nagu Poch ja "Watch us rise".

                          Kommentaar


                            Algselt postitas skeng Vaata postitust
                            siis kasvõi praegu näitavad Watford ja Burnley, et saab mängida ägedat jalkat ja võistelda suurtega ka ilma mega-eelarveteta.
                            Are you serious? Burnley ja Watford võivad toredad mängu paar teha, aga mingit lootust suurtega reaalselt võistelda neil ei ole.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas skeng Vaata postitust
                              Nagu Poch ja "Watch us rise".
                              Viimase nelja aasta jooksul on Wenger võitnud kolm FA karikat, Pochettino kolm "manager of the month" auhinda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                                Viimase nelja aasta jooksul on Wenger võitnud kolm FA karikat, Pochettino kolm "manager of the month" auhinda.
                                Üks on tõusuteel, teine on vastupidises suunas. Ma pigem oleks spursi lootustega kui arsenali hetkeseisu ja kolme FA karikaga.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X