320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Debuchy jääb klubisse ja kõik on OK, mured lahendatud!
    The One and Only

    Kommentaar


      Ei paista eriti positiivne see lugu.

      Kommentaar


        Pidi ju põlv olema?

        Kommentaar


          Algselt postitas QRkood Vaata postitust
          Pidi ju põlv olema?
          Wenger's update on Gabriel injury

          We have not even made a diagnosis in the medical room with our doctors or physios yet. I can’t tell you more. He’s in pain. Let’s hope the pain is not a sign of bad news. The only thing we have to know now is how big the damage is with his ligament.
          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Algselt postitas Saver Vaata postitust
            We have not even made a diagnosis in the medical room with our doctors or physios yet. I can’t tell you more. He’s in pain. Let’s hope the pain is not a sign of bad news. The only thing we have to know now is how big the damage is with his ligament.
            Vb ma rumal, aga miks see ligament seal boldiga välja toodud ning kuidas see kasutaja QRkood küsimusele peaks vastama?

            Kommentaar


              Algselt postitas coco Vaata postitust
              Suht tavaline suvi ju arse fännide jaoks. Ilmselt tuuakse akna lõpuks kuskilt vene liigast mingi 30 aastane Squillvester ja sellega tõmmatakse aknale joon alla.

              Avamänguks pooli vastu lähme Theo ründes, Holding taga, Ox äärel peale ja saame ilmselt tala. Kellelgi sõidab katus jälle proper ära(https://www.youtube.com/watch?v=7gSFEaI4HdA), 31 augustil tuuakse fännide rahustamiseks öeldud Squillvester - peale tõsiseid ja pikki läbirääkimisi, mille käigus 2,73£ alla õnnestub rääkida. Paanikaks ei ole põhjust. Millalgi oktoobris võidame 3 mängu järjest - Wengerit premeeritakse uue 4-aastase lepingupikendusega, mõistagi koos palgatõusuga. Kuskil ameerikamaal ostab Stan the Man endale uue rantšo, klubist on vahepeal jälle müstiliste teenete vahendamise vabandusel mõned miljonid välja kanditud. IvanG räägib kuidas turg on lolliks läinud ja me peame lihtsalt suutma teistmoodi hakkama saada, eirates muidugi täielikult seda onurobertlikku reservrahast pungil varasalve, mis varsti ruumipuuduse tõttu kolima peaks hakkama. Wenger kiidab Ivani mõtteid kõrvalt takka, mõistagi.

              Brasiilia lipul ilutseb teadupärast slogan Ordem e Progresso, realistlikult peaks seal kirjas olema Desordem e Regresso. Meie klubi moto on Victoria Concordia Crescit, Victory Through Harmony - Stability(Stagnation) through Self-sufficency oleks palju tõetruum.

              Ja ometigi hooaja alguse eelne elevus kasvab iga päevaga, ainult nädalake veel minna, siis saab jälle korralikku vutti vaadata. Ponziskeem, ma räägin, raisk.
              Hea rant, loeks veel

              Meenus kuna on prohvetlik - hetkel lingitakse Twitteris meid Jonny Evansiga.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Deadwoodi ongi vähe.
                Aga tegelt teda seostati mingi nädalake tagasi palju rohkem. Still, never gona happen.
                Enne hangime Frey, Kalou, Gourcuff, M'Vila, Dann, Samba, Banana pundist ühe mehe.

                Kommentaar


                  Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                  Vb ma rumal, aga miks see ligament seal boldiga välja toodud ning kuidas see kasutaja QRkood küsimusele peaks vastama?
                  Sai vist jah natuke arusaamatult kirja pandud. Tegelikult polnud see vastus küsimusele, vaid eelneva küsimuse kordamine. Ehk siis et Wenger ei öelnud ka otse välja mis vigastusega täpselt tegu. Nii nagu mina aru saan, on nüüdseks see siiski välja öeldud - ankle injury.
                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    Tegelikult seal samas .com-st viidatud uudises juba kirjas, et "I think he rolled his ankle". Ja noh, kohe pärast mängu enives raske konkreetset diagnoosi panna, et väga otsemini ei saagi. Ma ekslikult arvasin, et ligament-i väljatõste pidi kuidagi põlvele viitama, kuigi pildildki näha, et ilmselt midagi pahkluuga häda.

                    Kommentaar


                      Sõna otseses mõttes: Stagnatsioon jätkub täistuuridel. Ei jõua juba hooaja algust ära oodata..

                      Kommentaar


                        Kui nüüd ka see klubi endale korralikke täiendusi ei too ja praeguses konkurentsis kuidagi neljandaks end rabistab hooaja lõpuks, vajab Wenger küll respekti..

                        Kommentaar


                          Wenger veaks Arsenali esinelikusse ka siis kui kõik mehed oleks kolmandast liigast. Ülemaksmine ei tähenda veel tingimata taset.

                          Kommentaar


                            Gabrieli insta:

                            Kommentaar


                              Gabriel täna oma sotsiaalmeedias, kui klubi käskis öelda, et kõik on korras, samas kui tal mõlemad jalad on ilmselt juba amputeeritud:





                              Tegelt me peaks nüüd vist ikka päris lähedal olema Mustafi toomisele ja räägitakse, et tahame lisaks ka Jonny Evansit, tagavaraks. Ma võtaks mõlemad. Mustafi peaks olema upgrade Mertesackerile ja Evans tegelikult ka Gabrielile, kolmanda valikuna. Midagi pole teha, brass ei ole ennast õigustanud ja kui see meile nüüd uued mehed toob siis tema vigastus oli küll 'blessing in disguise'.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Need fännid, kes stagnatsioonist räägivad, elavad vist kuskil oma maailmas. Manchesteri klubide viimaste aastate transfereid vaadates võib päris kindlalt järeldada, et kvaliteeti ei iseloomusta kõrged hinnalipikud, ehe näide Leicester, kes viimaste akende jooksul odava raha eest puhast kulda ostnud.
                                Arsenal on viimasel 4l aastal suutnud oma tuumiku koos hoida ja iga aasta lisanud maailmaklassi lähedal oleva kvaliteediga mängijaid mõistliku raha eest ja tänane koos olev tiim on võrreldav Premieri parimatega igas kategoorias ja ma olen kindel, et võimalusel lisatakse ka ründaja. Ma tean, et Giroud paneb fänne ikka aastas kümneid kordi peast kinni võtma, aga objektiivsest vaatepunktist on ta ikkagi parem praegu transferiks saadaval olevatest ründajatest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X