320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arteta sõnul otsitakse talle klubi, et jaanuaris laenule saata, läbi käis ka mingi väljend personal difficulties ja et tänu vigastustele ei ole soovitud sammu edasi teinud. Tundub jälle õnnestunud projekt olevat. Ei midagi uut siin päikese all.
    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

    Kommentaar


      Thomas Tuchel

      Kommentaar


        Algselt postitas Haron Vaata postitust
        Thomas Tuchel
        Özil saaks kindlasti võimaluse.

        Kommentaar


          Algselt postitas -21- Vaata postitust
          Arteta sõnul otsitakse talle klubi, et jaanuaris laenule saata
          Kuna see postitus oli esimesena ees, siis korraks juba suutsin mõelda, et mingi uus pehme maandumise kinga andmine.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Kuna see postitus oli esimesena ees, siis korraks juba suutsin mõelda, et mingi uus pehme maandumise kinga andmine.
            Ma lugesin täpselt sama.
            Mõtlesin, et peatreeneri laenule saatmine oleks küll huvitav mõte...

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Ma lugesin täpselt sama.
              Mõtlesin, et peatreeneri laenule saatmine oleks küll huvitav mõte...
              Alati võib Nõmme Kaljut teha..

              Kommentaar


                Kui pühade ajal lugeda üht lugu Arsenali relegatsiooniheitlustest, siis ehk seda:



                Ma ei oska ühelegi sõnale vastu vaielda.

                Kommentaar


                  vaata kus otsast tahad, igas teises klubis oleks arteta juba ammu kinga saanud. kummaline,kaua sel jamal lastakse kesta?

                  Kommentaar


                    Vaatan seda algkoosseisu Chelsea vastu ja mõtlen, et kas keskmine jalgpallihuviline, kes iganädalaselt Inglise liigat ei vaata ja Arsenali tegemistega detailselt kursis ei ole, üldse algkoosseisust üle mõne nime teaks? Staatus justkui kohustaks enamaks ja eks ilmselgelt on ka underperformitud, aga kui palju enamaks see sats üldse hetkel võimeline peaks olema? Suurklubist on see nimekiri igatahes väga kaugel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Vaatan seda algkoosseisu Chelsea vastu ja mõtlen, et kas keskmine jalgpallihuviline, kes iganädalaselt Inglise liigat ei vaata ja Arsenali tegemistega detailselt kursis ei ole, üldse algkoosseisust üle mõne nime teaks? Staatus justkui kohustaks enamaks ja eks ilmselgelt on ka underperformitud, aga kui palju enamaks see sats üldse hetkel võimeline peaks olema? Suurklubist on see nimekiri igatahes väga kaugel.
                      Kõik neid sinu veidrad välistusi arvestades, ei ole tal vajagi neid teada. Nende tase on võimeline palju enamaks kui praegune liiga positsioon.

                      Kommentaar


                        Arsenali üle hea meel, aga see oli küll väga odav penalt
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Teine poolaeg minnakse seisu hoidma ja läheb nagu alati. Loodetavasti eksin.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Rein ära muretse - ebaönn on selline asi, mis üks hetk tasandub sinu kasuks
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              VARi ajastul ei ole odavaid penalteid. Penalt kas on või ei ole.
                              Saka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                kas keskmine jalgpallihuviline /-/ üldse algkoosseisust üle mõne nime teaks?
                                mängida mitte tahtvad mitusada tuhat nädalas teenivad staarid on pingile jäetud ja mängupilt paraneb


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Nende tase on võimeline palju enamaks kui praegune liiga positsioon
                                nii et asi on hoopis Artetas? nagu mõne teise klubi puhul hoiavad hulk fänne tegelikult treeneri poole
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X