320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Aga täna on meil võimalus Suur Sämm relekasse saata vähemalt.

    Hooaeg on "läbi", aga Reiss Nelsonit pole endiselt kusagil kui Willian alustab...

    Edit: Ja noh nüüd arvan ma juba samuti kui Coco, et laenumehi pole enam küll mõtet mängitada. Loodan, et Ceballose ostu arutluse all pole.

    #KroenkeOut

    Kommentaar


      Arteta out.
      i don\\\'t want cos i just get

      Kommentaar


        Algselt postitas erxx Vaata postitust
        Hooaeg on "läbi", aga Reiss Nelsonit pole endiselt kusagil kui Willian alustab...

        Edit: Ja noh nüüd arvan ma juba samuti kui Coco, et laenumehi pole enam küll mõtet mängitada. Loodan, et Ceballose ostu arutluse all pole.

        #KroenkeOut
        Koosseis on huumor taas jah. Usun, et 'lost the plot' on üsna kokkuvõttev väljend siinpuhul.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Football London uudiseid, eks näha ole kas suits vôi tôsine.

          Arsenal are hoping to raise in excess of £60m from player sales this summer as they look to complete their biggest squad overhaul in decades, football.london understands.

          The Gunners want to strengthen their first team squad in multiple positions after a dismal season - which is likely to see them finish the campaign with their worst Premier League points total for 25 years.

          It comes as Arsenal owners KSE (Kroenke Sports & Entertainment) have made promises on an internal staff call that they will back manager Mikel Arteta as the Spaniard looks to strengthen the first team squad in several key positions.

          Among the players available for transfer this summer include Bernd Leno, Hector Bellerin, Lucas Torreira, Matteo Guendouzi, Ainsley Maitland-Niles and Sead Kolasinac.

          Steve Bruce on Joe Willock: "I think we would all love to make it (permanent). He has five goals since the turn of the year but we have to respect he is Arsenal's player. If there is a possibility of bringing him back I would love to do it."

          Meanwhile, new director of football operations Richard Garlick has been tasked with tying down the futures of Arsenal's several key first team players after leaving his post at the Premier League.

          Mis mees see Garlick on?

          Kommentaar


            Jah, twitteri-trollid ja KSE propaganda on käsikäes täistuuridel hoo üles võtnud. See kui palju meil raha on või kui palju me puhastame ei tähenda mitte midagi, kui seda teevad saamatud idioodid. Edu ja Vinai jaoks viimane tõestamiskoht kohe kindlasti ning Arteta ei ole siiani väga suutnud tõestada, et ta oskaks turult teemanteid aidata valida oma mänguplaani jaoks. Seega väga raske on näha, et meeskonna komplekteeritus sügiseks tipp-topp välja näeb.

            Vaatame üle, mis meil siis olemas on ja mida vaja ...



            Torreira - omaette probleem ja ooper - ta ei kohanenudki inglismaaga, nüüd ema surma tõttu COVIDisse tahab üldse tagasi kodule lähemale ja Buenos Aires on sihtpunkt olnud juttude kohaselt. Raha sealt vaevalt tagasi saab midagi.
            Mavropanos - ilmselt ei ole tal isegi meie üsna lahja kaitseliini juurde siiski asja ning jutud, et Sven teda ka järgmiseks aastaks saksamaale tagasi tahab. Mingu rahaks või laenuga uuesti, väga vahet ei ole ma arvan.
            Kolasinac - ei tea palju relegeeritud Schalke oleks nõus sellise mehe eest maksma? 0 ilmselt. 0-iga ta tuli, mingu tagasi ka.
            Willock - rahaks, lüpkske tema ilusa vormi pealt viimanegi saadavolev sent Ashley käest välja. Number alaku vähemalt kahega.
            Guendouzi - rahaks, saksamaal või prantsusmaal kindlasti on klubisid, kes kahekohalise summa välja käiks tema eest.
            Maitland-Niles - kahekohalise summa naelasid mõne tabeli teise poole satsi käest saab kindlasti.
            Saliba - tegi väga hea laenu ja siis tuli mingi paari aasta tagune rumalus kuskilt välja. Arusaamatult suur summa on sinna magama pandud ja kui nüüd treenerile üldse ei meeldi, siis kirjutame 30st milkust pool küll korstnasse. Mina isiklikult tahaks näha teda mängimas meie eest järgmisel hooajal, enne kui Arteta "sõna" usaldan, et ta ei ole piisavalt hea.

            £40-50mil total siinse kamba eest oleks vist rahuldav saak. Liverpool või Chelsea müüks selle eest ainuüksi Willocki muidugi.



            Leno - sahinad kostuvad, et tahab ära. Jätab ükskõikseks. Tehku mis tahab. Alustame Ryaniga väravas, siis alustame.
            Runarsson - pole temast sooja ega külma, koligu kopikate eest kuhu tahab.
            Ryan - ei imestaks kui ta järgmine aasta meie esikiiper oleks.

            Kokkuvõte - võimalik, et meil on vaja suvel osta uus esikiiper.



            Bellerin - backupina siia jääks ei oleks midagi pahasti, samas kui keegi suuremaid numbreid pakub kuskil võib ka müüa.
            Tierney - söötke suviläbi hobuseplatsentat haggisega talle.
            Gabriel - peaks olema üks kahest alustavast keskkaitsjast.
            Holding - mina müüks maha, kuna tema pealt tuleb tegelikult palju väravaid ning annaks tema koha Salibale proovida.
            Cedric - korraks nagu sähvatas hooaja keskel aga lõpus kui meil taas äärekaitsjaid puudu oli, ei saanud isegi peale. Ei näe mõtet klubis hoida sellisel juhul.
            Chambers - mingi kummaline äärekaitsjaprojekt arenes temast välja hooaja teises pooles. Annab aimu, et ilmselt treenerile ta meeldib sellisena.
            Mari - riietusruumi ja backupmehena las olla. Arvestades eelnevat sidet peatreeneriga, siis ilmselt õpsi lemmikuga tegu ole ja lahti tast anyway ei saa. Samas algrivi jaoks ta piisavalt hea ta küll ei ole.
            David Luiz - tunne ütleb, et aeg oleks minna, reaalsus paberil ütleb, et tema kogemust on meil siiski vaja. Nutta tahaks sellise seisu peale.

            Kokkuvõte - Tierneyle tagavaraks oleks meest vaja vasakule, kuigi Saka saaks seal suurepäraselt hakkama reaalsuses. Bellerini-Chambersi asemele oleks vaja paremale sarnase võimekusega valikut nagu tervise juures olev Tierney. Keskel ma vangerdaks ringi midagi ja tahaks Salibat näha. Mingeid rahalisi väljaminekuid peab kaitseliinile kindlasti tegema, reaalselt müüme Cedricu parimal juhul.



            Saka - hooaja parim mängija, kui me oleks aastas 2011, siis Nasfali ennustus ja meie õudusunenägu oleks ilmselt juba teostumas ja Man City oleks uksetaga. Reaalsuses tuleb lihtsalt loota, et liiga tihti liiga punasesse teda veel mängitatud ei ole ja tervis peab vastu.
            Ceballos - mierda. headaega.
            Odegaard - laenaks uuesti, suuri summasid ei maksaks. väiksemaid võiks maksta.
            Partey - seni ei saa rahul olla, Song oli parem.
            Elneny - vaevalt, et me treeneri lemmiklapsest maskoti kuhugi ära saadame suvel, seega filigraansed sideways söödud on menüüs ka järgmisel hooajal poisid!
            Smith-Rowe - Hale End FC, selline tore entusiasmipealt müttaja poiss. Sobib.
            Xhaka - ei näe võimalust ega ka mitte vajadust teda klubist ära saata otseselt. Jumal küll. Me oleme seisus, kus mu sõrmed peavad selliseid asju trükkima ja aju ütleb, et see on "ok".

            Kokkuvõte - suurim reinvesteerimine just keskel toimuda ju võiks ja peaks. Väravaid tuleb vähe, tehnilist oskust ja kontrolli on vähe. Parteyle on vaja leida stabiilne paariline, kelle nimi ei ole Xhaka. Odegaard peaks tagasituleku puhul kindlasti tootlikust tõstma. Leida on vaja uus "Ramsey" kes suudaks palliga liikuda ja stabiilselt ohtu kujutada väravale. Reaalselt saame lahti ainult Ceballosest muidugi.



            Lacazette - arvan, et oleks õige aeg müüa.
            Willian - jumal kui sa oled olemas, me oleme piisavalt kannatanud, palun ära sunni meid ühtki minutit rohkem Willianit vaatama meie särgis.
            Aubameyang - siin on üks mõte, ma tean, et see tundub üsna metsik ... aga kuidas oleks, kui me paneks oma parima väravalööja ja ründaja, mängima ründesse stabiilselt? si, no, tal vez?
            Pepe - palun leida talle koht põhis, või suure kahjumiga maha müüa. See pingilt solgutamine ei ole kasumlik.
            Nelson - who? Olen kindel, et tabeli keskelt leiab kellegi, kes 10mil+ maksaks ta eest siiski.
            Nketiah - samamoodi kiireimas korras maha müüa ja Balogunile kõik minutid ja võimalused järgmine aasta.
            Martinelli - põhirotatsiooni mees. Vastupidavuse osas tervislikult on küsimärgid aga minuteid peab jaguma.

            Kokkuvõte - kõvasti on vaja osta-müüa-kahetseda siin liinis samamoodi. Ma mängiks Pepe-Auba-Saka põhiliiniga ning kogu muu seltskonna peale Gabi lööks minema-asendaks.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Vaatame üle, mis meil siis olemas on ja mida vaja ...
              Kena kokkuvõte!
              Lisaksin ainult, et...:

              Torreira - kui läheb nii, et lähebki tasuta, siis on ikka korralik fuck-up. Aga peab tõdema, et oma osa on ka õnnetutel juhustel. Klubi üritas teda eelmine suvi aktiivselt müüa, aga koroona tõttu ei olnud huvilistel raha.

              Willock - Võime siis oma klubi otsustajatest asjapulki ju kritiseerida, aga see laen oli tegelikult win-win-win tehing kõigi (Arse-Nufc-Willock ise) jaoks. Arteta ei oleks teda tõenäoliselt nagunii otsustavates mängudes mängitanud, väga edukas laen ning mängija väärtus kasvas oluliselt. Lisaks ei ole ta minu arvates top6 materjal, ta on tubli mees aga nn. "vaese mehe Ramsey". Sobibki ideaalselt top15 klubi staariks ja ilmselt ka lammutab seal tulevikus. Kõike paremat talle!

              Guendouzi - tüüp lõi varba ("metatarsal" blabla) pooleks ja on teoreetiliselt oht, et jääb seetõttu suvel müümata (nagu eelmne aasta Mustafi jäi. Loodetavasti ta taastub siiski kiiremini kui Wilshere seda tegi seda tüüpi vigastusega.

              Leno - teadjad väidavad, et vv. kvaliteet ei ole tegelikult väga otsustav hooaja edukuse määravuses laias plaanis. Ma ei ole ise kindel sells - sel hetkel kui Martinezt eelmine hooaeg säramas nägin nii tajusin, kui palju Lenol ikka puudu jääb tippväravavahikus olemisest. Selline tunne, et ta on teatud asju valesti õppinud nagu Kepa ja ümber ta enam ei õpi. Ning kui eelmise aasta jaanuaris esimesed mängud Arteta käe all olid, siis tundus, et jalaga mängu saab hindeks panna täitsa 4- aga see hooaeg pigem mitte. Tõden, et need lati alt sõrmedega tõrjed on väga effektsed vaadata, aga-aga-aga...

              Ryan - Tüüp on hingega klubis, aga ta on veel 6cm lühem kui Leno või Fabianski. Ehk siis ta on paratamatult limiteeritud. Ning ta oli lõpuks Brightoni kolmas valik, seega mõistus ütleb mulle sama, mida Cedricku puhulgi.

              Bellerin - Väidetavalt PSG tahtis teda eelmine suvi osta ja Hector tahtis minna, aga Arteta oli teda luninud veel üheks hooajaks jääma. Oleksin väga rõõmsalt üllatunud, kui keegi praegu veel 25 mil ta eest välja laoks.

              Gabriel - Loodetavasti ikkagti tulevikumees. Ilmselt oleme juba unustanud, aga seehooaeg olid ka perioodid, kus tüüp seda Liverpooli kuulsat kappi meenutas.

              Partey - seni ei saa rahul olla, aga olen kahe oma tuttavast Atletico fänniga rääkinud ja nad mõlemad väitsid, et selliseid probleeme nagu meil temaga siiani on (laguneb ja väsinud) pole tal varem olnud - varem olevat pigem selline raudkindel terasmees, kellele alati saab loota. Seega ma seda transferit praegu Edu ja Arteta süüks ei kirjutaks.

              Lacazette - Ma arvan ka, et oleks aeg müüa. Euroopa mänge ei ole, koormus väiksem ja finantsiliselt oleks viimane aeg müüa.

              Pepe - tema müüki absull ei soovi, aga fakt on see, et euroopat ei ole ja Saka on ilmselt esimene valik paremäärele. Kui tüüril ei oleks Arteta vaid mängiks ise Football Manageri, siis kindlasti oskaks roteerida Aubat, Sakat, Pepet, ESR-i, Martinellit ja Baloguni kolmel ründepositsioonil paremini, kui peatreener seda siiani teinud on (edit: loe: rohkem Pepet ja no-no Willian..) Aga Arteta süsteemi järgi oleks pigem õige ta rahkas teha ja keskväljale kvaliteeti investeerida.

              Kokkuvõte: Lõppenud hooajale tagasi vaadates tahaks ka ise ladvikus kõik puhtaks teha ja Arteta puhkusele saata. Taktikalises mõttes annaks talle hindeks 2- ning kõik muu on siin ka varem juba ära öeldud. Ütleks muidu, et ega sitast saia ei tee, aga praegu vaatan, et OGS (kelle üle veel sügisel ja eelneval sügisel irvitasin) on Mankus täitsa järje peale saanud. Seega ümiseksin kahtleva ja ebaveenva:"meibiii..."

              Ning praegu suvel lammutamine ei ole vb kõige parem valik - mäletame, et Raul Sanlehhi löödi eelmise aasta juulis minema (ja tuhat korda õigustatult) aga tegelikult oli see teatud mõttes ka katastroof, sest klubis ei olnud enam kedagi, kes oskanuks mängijaid müüa. Suutsime vist Torreira välja laenata ja oligi kõik. Ehk siis vaatame septembri lõpus uuesti, loodetavasti on siis pilt selgem. Aga fakkseik, kui nüüd see suvi Wengeri tüüpi munema jäädakse.

              Kommentaar



                Siinsed poisid ka väga optimistlikud pole

                Kommentaar


                  Meil on muidu täna õhtul tõsine jutuajamine teiega Fa karika finaali ja jõululaupäeva rikkumise eest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxx Vaata postitust
                    Ning praegu suvel lammutamine ei ole vb kõige parem valik - mäletame, et Raul Sanlehhi löödi eelmise aasta juulis minema (ja tuhat korda õigustatult) aga tegelikult oli see teatud mõttes ka katastroof, sest klubis ei olnud enam kedagi, kes oskanuks mängijaid müüa. Suutsime vist Torreira välja laenata ja oligi kõik. Ehk siis vaatame septembri lõpus uuesti, loodetavasti on siis pilt selgem. Aga fakkseik, kui nüüd see suvi Wengeri tüüpi munema jäädakse.
                    Seda on ka nüüd vaikselt "vabanduseks" toodud, et klubis on praktiliselt igal vastutaval töökohal 'rookie'. Vinai, Edu, Arteta ja isegi Mertesacker. Kõik õpivad käigupealt, vigu tehakse. Kuidas või miks on asi KSE poolt selliseks lastud minna ja kas see on olnud teadlik valik - seda ei tea meie mittekeegi.

                    Lisaks on täna Athleticus artikkel mis väidabki selgesõnaliselt, et suur 'rebuild' on tulemas. Leno, Bellerin, Luiz, Xhaka, Willian ja Lacazette on kõik nimed kelle võimalikku minekut mainitakse. Lisaks veel laenudel üle olevad mängijad ja mõned pingimehed. Ilma euroopata saabki ilmselt lubada ka, et päris igat positsiooni ei pea kolme mehega mehitama see suvi aga 10+ outgoingut, kellest 2-3 algrivi meest, on ikka päris korralik sulatamisprotsess uueks hooajaks.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Seda on ka nüüd vaikselt "vabanduseks" toodud, et klubis on praktiliselt igal vastutaval töökohal 'rookie'. Vinai, Edu, Arteta ja isegi Mertesacker. Kõik õpivad käigupealt, vigu tehakse. Kuidas või miks on asi KSE poolt selliseks lastud minna ja kas see on olnud teadlik valik - seda ei tea meie mittekeegi.
                      Jep. Mu enda valik oleks tegelikkuses muidugi kogu ladvik välja vahetada. Aga mu mõte oli see, et suvel ei saa seda teha nii, et kõigepealt saadad Vinai-Edu-Mikeli minema ja siis hakkad asendusi otsima. Et see vahetus suvel teha, selleks peaks uued ja paremad juhid praeguseks olema välja otsitud ja kokkulepe tehtud.Mingit pausi ei tohi mängijate ümberstruktureerimise osas tekkida. Oli vist vahepeal nii, et Sven Mislintat saadeti minema ja Edu tuli jumal teab mis ajaühiku võrra klubisse hiljem.

                      Lisaks on täna Athleticus artikkel mis väidabki selgesõnaliselt, et suur 'rebuild' on tulemas.
                      Tavaolukorras oleks mahukas aga tehtav töö. Praegusel koroonaajastul on mängijate müük ilmselt ülikeeruline ehk siis korralik väljakutse - väga vähestel on reaalset cashi (va. PSG, City, Chelsea). Ilmselt näeme jalgpalliturul senisest rohkem mängijate vahetusdiile ja laene. Kui Edu ja Küüslauk suudavad reaalselt müüa enamuse, kellest juttu on olnud, siis oleks broo.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxx Vaata postitust
                        Jep. Mu enda valik oleks tegelikkuses muidugi kogu ladvik välja vahetada. Aga mu mõte oli see, et suvel ei saa seda teha nii, et kõigepealt saadad Vinai-Edu-Mikeli minema ja siis hakkad asendusi otsima.
                        Praeguse pealt on ikka jõle lihtne ennustada selle kordumist, mis juhtus Emery esimese hooaja järel. Et kraabiks paja põhjast riismed kokku, teeks turul mõne meeleheitliku käigu (Pepe, anyone?) ja prooviks augustist uuesti. Novembriks on selge, et midagi pole paremaks läinud ja jälle on vähemalt aasta minema visatud.

                        Kommentaar


                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Saan aru sinust ja Arsene oligi klass ning kôrgem tase, lôpus väsis. Vaatasin siin ta viimast intekat ja ta näeb nii eluterve välja mida ta teps mitte ei olnud since 2016. Aga see selleks...

                            See bussi alla lükkamine, olgem ausad aga ma lükkaks millegi hullema alla. Liiga kaua on kestnud see kuku-nunnu mentaliteet. Eriti oli seda puutumatust näha kui kukuti good ebening vastu välja ja kapten ei vaevunud intekale tulla vaid lükati good guy Leno tanki.

                            Üldjoontes ütlen ma, et Delete club! Create Hale End FC.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Meil on muidu täna õhtul tõsine jutuajamine teiega Fa karika finaali ja jõululaupäeva rikkumise eest.
                              Nagu taevas, nõnda ka maa peal.
                              Äkki järgmine hooaeg siis.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                                Saan aru sinust ja Arsene oligi klass ning kôrgem tase, lôpus väsis. Vaatasin siin ta viimast intekat ja ta näeb nii eluterve välja mida ta teps mitte ei olnud since 2016. Aga see selleks...

                                See bussi alla lükkamine, olgem ausad aga ma lükkaks millegi hullema alla. Liiga kaua on kestnud see kuku-nunnu mentaliteet. Eriti oli seda puutumatust näha kui kukuti good ebening vastu välja ja kapten ei vaevunud intekale tulla vaid lükati good guy Leno tanki.

                                Üldjoontes ütlen ma, et Delete club! Create Hale End FC.
                                Eks ma ise Arsene'i ajal olin ka kuri, kuidas papa korduvalt ja näiliselt ilma tagajärgedeta lemmik-poegasid poputas. Samas ega ei olegi üks ega teine meetod lõplikult tõde ja õigus. Ma lihtsalt eelistaks, et see 'ruthless' olemine, jääks ikkagi kulisside taha.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X