320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Lacazetti teater oli suht kole.
    Oli küll, pole midagi kaitseks öelda ka. Vaevalt ta ise kuigi uhke selle üle on.
    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

    Kommentaar


      Klubi juhtkonnaga vaatas koos eilset mängu see seltsimees.

      Kommentaar


        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
        Klubi juhtkonnaga vaatas koos eilset mängu see seltsimees.

        Wenger saaks vist südari... Lisaks võiksid oma Arsenali tuleviku ära unustada Martinelli, Saka, Willock, Smith-Rowe.

        Üleüldse, kui meeskonda vaadata, siis ei tundu olevat materjal, millega Jose suudaks midagi ära teha. Vaja oleks head innovaatilist noort treenerit, kes juurutaks selge filosoofia ja identiteedi klubisse. Wengeri viimastel hooaegadel hakkas tema enda juurutatud identiteet vaikselt hääbuma ja Emery tulekuga on igasugusele ründavale jalgpallile täiesti vesi peale tõmmatud. Murettekitavalt oleme kaitsefaasis sitemad, kui kunagi varem. Nagu mida?!?

        Äkki Arteta on suureks tööotsaks valmis? Või tahab Paddy Arsenali naasta? Või anname Freddyle caretakeri rolli ja vaatame mis saab? Või lööme Ajaxi treeneri rahapakiga oimetuks? Või Raul hellab vanale kamraadile Luis Enriquele? Või toome Wengeri tagasi?

        Mourinho palkamine oleks lühikeses perspektiivis võibolla natuke parem, kui praegune variant. Pikk perspektiiv samas ...

        Kommentaar


          Okei. Võimalik, et mu vahetud emotsioonid mõjutavad, aga pean ennast üsna tasakaalukaks tüübiks, jalgpalli suhtes. Selle treeneri bluebrintiga me ei jõua kuhugi, sorri. Rohkem ma tänasest mängust rääkida ei taha.

          Mis veel läbi kumab - tohutu ebakindlus. Igas ametkonnas.
          "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

          Kommentaar


            Keegi suudab ära seletada miks VAR värava ära võttis? Pigem tundus nagu pennal meile

            Kommentaar


              See teie kapten on ju peast täitsa totu.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                See teie kapten on ju peast täitsa totu.
                Mu meelest oli kaptenil eile õigus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  Mu meelest oli kaptenil eile õigus.
                  Need kohalikud Arsenali toetajad on tõesti parajad jorsid, aga klubi kapten peaks siiski olenemata olukorrast oma klubi särki ja kaptenipaela austama, mitte neid loopima nagu kaltse.

                  Kommentaar


                    Ma mäletan endiselt seda päeva, kui ma hakkasin võõrsilväravate reeglit vihkama. See oli 2006-07 hooaeg, kui tiitlikaitsja Barcelona (+Ronaldinho) veerandfinaalis Liverpoolile 1:2 alla jäi ning korduskohtumises 1:0 võidu võttis. Ehk kokkuvõttes 2:2 võõrsilväravate reegliga välja kukkus.

                    Eilne jääb aga ilmselt meelde päevana, kui VAR-ist tõsiselt kopp ette sai. Selline värav ära võtta on absurd. Sa lased 2:0 eduseisu käest ning ikka lööd 3:2 võiduvärava. Sa oled keskkaitsja, kes oma karjääris esmakordselt saab kirja kaks väravat ühes mängus, millest üks on võiduvärav. Sokratis lasi ikka korralikult emotsioonid valla. Ja seejärel mingil "build-upi vea" tõttu tühistatakse värav. Selliste otsustega tehakse endale pigem karuteene, kuna siis hakatakse juba nõudma kõikides olukordades VARi. VAR ei tohiks jalgpallimängu järel olla põhiline jututeema (Emery ja Xhaka näevad ka vaeva, et tähelepanu endale võtta).
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      No ja oleks siis seal "build-upis" olnud ka mõni viga. Või noh, kui oli viga, siis Chambersi vastu...
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        Mu meelest oli kaptenil eile õigus.


                        Tra kui mõnus cringe

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Tra kui mõnus cringe

                          Vabandust! aga miks sa spammid sellist p*ska siia ? Sheeri seda kuskil mujal palun, igast mõttetut jama ei tasu koguaeg siia toppida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Need kohalikud Arsenali toetajad on tõesti parajad jorsid, aga klubi kapten peaks siiski olenemata olukorrast oma klubi särki ja kaptenipaela austama, mitte neid loopima nagu kaltse.
                            +1 ... see fännide käitumine oli kole aga see mis järgnes oli veel hullem.

                            Peaks saama selle kaptenipaela endale

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                              Vabandust! aga miks sa spammid sellist p*ska siia ? Sheeri seda kuskil mujal palun, igast mõttetut jama ei tasu koguaeg siia toppida.
                              Staadionil käivad fännid on pask? Mingi Xhaka oled või?

                              Kommentaar


                                Mis värk inglastel üldse selle kapteni ületähtsustamisega on? Pidevalt jauratakse sellest, ka koondise tasemel. Suurturniiri eel inglaste põhiküsimus alati. Mingi captain, leader, legend teema? Saksamaal on selles osas suhtumine palju laadnam minu meelest. Xhaka käitumine oli munn, aga minu meelest pole sellel mingit vahet, kas ta on seejuures kapten või suva reamängija.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X