320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    ega jah arsenal kehv tiim pole olnud

    põlvkonnad vahetuvad eelmine põlvkond oli adams bergkamp seaman ´jne nyyd henry pires ljungberg wright jne

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by Devil

      nistelrooy asendamisega saab kenasti hakkama solskajäer, kysimus kuda manu eelmised tiitlid võitis @ mikk
      kuidas Arsenal enne Henryd mängis, nt 98 tulid meistriks.
      Y R A

      Kommentaar


        #18
        Orginally posted by Devil

        põlvkonnad vahetuvad eelmine põlvkond oli adams bergkamp seaman ´jne
        vastus su kysimusele mix, siis olid nemad tippvormis

        Kommentaar


          #19
          õu kaad

          nii lolli juttu pole ma enne lugenud mida mr. devil siin ajab

          arsenal on premieri tugevaim klubi kui võtta arvesse mängjate individuaalsed oskused ja samuti on nad tugevaimad ka tiimina kui kõik 100%liselt õnnestub. ainus millest puudu jääb vaid järjepidevusest.

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by eston



            arsenal on premieri tugevaim klubi kui võtta arvesse mängjate individuaalsed oskused ja samuti on nad tugevaimad ka tiimina kui kõik 100%liselt õnnestub
            Kuidas palun individuaalselt parim ? vaevalt ja see ei ole loll jutt oma lemmiku kohta on ikka raske vastu võtta asju mis ei näi headena ja by the way kui mõnel tiimil midagi õnnestuks 100% liselt siis oleks see tiim ka võitja nii et see väide võta kohe ilusti tagasi , saage aru henry-ga samaväärseid ryndajaid on vähe ja nende väravate arvelt langeks arsenal u. 10 koha juurde väravad söödud ja kogu tehtud töö mis henry platsil teeb on supper, vähe on talle asendajaid, ja nistelrooyst ma niipalju ei arva ta on hea aga mitte nii hea

            Kommentaar


              #21
              Orginally posted by Devil
              Kuidas palun individuaalselt parim ? vaevalt ja see ei ole loll jutt oma lemmiku kohta on ikka raske vastu võtta asju mis ei näi headena ja by the way kui mõnel tiimil midagi õnnestuks 100% liselt siis oleks see tiim ka võitja nii et see väide võta kohe ilusti tagasi , saage aru henry-ga samaväärseid ryndajaid on vähe ja nende väravate arvelt langeks arsenal u. 10 koha juurde väravad söödud ja kogu tehtud töö mis henry platsil teeb on supper, vähe on talle asendajaid, ja nistelrooyst ma niipalju ei arva ta on hea aga mitte nii hea
              mis sa arvad et ma tahan tunnistada et arse on parim . tänan ei aga vahest peab tõele näkku vaatama

              100% kohta vee nii palju et isegi kui lesteril õnnestuks kõik 1000% ei võidaks nad midagi(ma ei räägi mängudest vaid liigast)

              henry küll lööb palju väravaid kuid ta lööb neid mängudes kus kogu meeskond ästi mängib ja väravaid lööb. ja kui teda poleks oleks keegi teine

              Kommentaar


                #22
                saa aru onju

                kui meeskonnal õnnestub midagi 100 % st et õnnestub kõik mida nad ette võtavad ja see tähendab et ei yhtegi valesöötuei yhtegi möödalööki jne .... see on loomulikult utoopia aga nii ta peaks loogiliselt olema ..... eks siis aasta lõpus näeme kes hakkab oma sõnu sööma ytleks mina , aga loomulikult otsustavaks võib ka saada vigastused nii et c ya @ the end

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by mikk

                  Orginally posted by Devil

                  poleks neil henryd poleks nad kusagil näha rääkimata liiga tipust asuksid kudagil 13-17 koha piirimail, kui henry peaks välja langema siis ykski ründajatest ei suuda teda asendada
                  Viimasel ajal võiks ju sama hästi Manchesteri kohta küsida, et kui poleks Nistelrooy'd, siis mitmenadal kohal Manu tabelis oleks, kes teda asendaks?
                  Oleks tädil rattad all oleks ta auto! Tra mis loll teema ja loll jutt!!! Esiteks ei ole Arsenal mitte ainult Henry meeskond, kuigi mees on paljus süüdi, et gunneritel nii suht hästi läheb. Ja kui Manul poleks Ruudi, lööks teised mehed väravaid ja poleks Cole'i maha müüdud ja mängiks Fergusson ikka vana head 4-4-2 ja oleks ManU juba jõulude ajal jälle meister olnud. Muideks, ma ei viitsi küll praegu järgi vaadata, aga minuteada lõi ManU eelmisel aastal ilma Ruudita ka Premieris enim väravaid. Ja Eston, kust krdi kohast sa seda võtad, et Arsenali mehed on individuaalselt parimad? Mingi test tehti või? Ja kas see siis tähendab, et Wenger on mõttetu mees?
                  Jube Tige Kala

                  Kommentaar


                    #24
                    jeesus kristus. akkab pihta

                    minu isiklik arvamus on. taa. see on foorum s.t. koht arvamuse avaldamiseks. ah perse ma ei viisti vaielda

                    jah tehti test. kõik premieri tiimid võeti eelmisel kolmapäevalk kokku ja akkati neid siis uurima ja puurima. tulemuste avalikustades selgus et arsenalis on parimad mängjad ja et ruud van n on liiga palju sir alexit imenud

                    Kommentaar


                      #25
                      Jah, selle asemel, et mehed m6tlema hakkaksid minu meelega natuke ylepingutatud soperdise peale, hakati Arsenali veel rohkem ylistama. Ytlesin, et v66rsil m2ngitakse sitasti, lisasin sulgedes, et Euroopas. Ytlesin, et pinki pole - poolkaitse ja kaitse, lisasin. Ok, kuidas oleks sellise kaitseliiniga - Upson, Luzhn6i, Stepanovs, Dixon? V6i poolkaitses on ju Grimandi t2iesti v22riline mees Vieirat asendama? Halloo, tulge, palun, maa peale tagasi. J22n enda arvamuse juurde, et Arsenal EI OLE liigas kindlalt parim klubi.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        #26
                        V6i poolkaitses on ju Grimandi t2iesti v22riline mees Vieirat asendama?
                        tegelt asendavad vieirad bronckhorst või siis parlour
                        Grimandi on lihtsalt tõesti jobu, kes ei vääriks mänguaega saada aga noh, ta ju prantslane ikkagi, eks wenger prantslasi ikka mängu ´paneb, viimanekord Liverpooli vastu mängis ta selletõttu et nii Parlour kui ka van bronckhorst olid väljas, kuigi minusilmis oleks võind praem bergkampi keskväljale panna, vieira on juu niigi kaitsva orientatsiooniga poolik, ka jõuluvana grimandi ka seal veel, polnd jah ime et keskelt mäng pärast enam ei jooksnud

                        Aga Jaan, newcastle on ekju premieri parim klubi eksju
                        Eriti kõva külg on ju neil ka pikk pink, kõvasti pikem kui gunneritel
                        Tegelt on arsenali kaitseliin ikkagi kõva, A.Cole, Campbell, Adams(Keown) ja Lauren...........´lihtsalt on väga plaju vigastusi.....pole siis ime et Luzhnyd ja Upsonid mängu saavad

                        Kommentaar


                          #27
                          kle kle..heh adams keown pole enam ammu k6vad ...ainult vanad

                          Kommentaar


                            #28
                            kui nad kõvad ei oleks, vaevalt et nad mängidagi saaksid....minuarust on küll vähemalt Keown see hooaeg palju kindlam olnud kui Campbell(kelle eksimuste arvele nii mõnegi värava võib lugeda).
                            Ma arvan et kunagiste teenete eest klubile ei panda arsenalis kedagi mängu.....mitte sellepärast et nad kunagi head olid Seamanile tegi Wenger ka selgeks et tema kogemused ei loe, vaja on hästi mängida(mida vahepeal stuart Taylor päris hästi suutis teha)
                            Niisiis kokkuvõtteks vanad või mitte, head on nad ikkagi

                            Kommentaar


                              #29
                              nu kle....irw owen m2ngib yhe m2ngu jooxul keowni ja aadamsi yle ...10 korrast 10 korda (2kki vahest 9)

                              Kommentaar


                                #30
                                Eino tule taevas appi!

                                Chobram, ma tõesti palun sind nüüd: ära kurat lahmi niisama, jube on vaadata ju.

                                "kle kle..heh adams keown pole enam ammu k6vad ...ainult vanad" ja "nu kle....irw owen m2ngib yhe m2ngu jooxul keowni ja aadamsi yle ...10 korrast 10 korda (2kki vahest 9)"


                                See pole ju normaalne jutt. Sa räägid siin praegu ikkagi Inglismaa koondislastest, kes vigastustest priidena on iga kell Inglismaa kaitse TOP-10-es. Liin - Cole-Campbell-Adams-Keown-Dixon nt. saab minult sama palju kiitust kui ükskõik milline muu kaitseliin, sest neid iga ahv ikka üle ei mängi. Kui lisada sinna ka korralik vahetus (üks nimetatutest + teised), mis nt. praegu mängib, siis pole hullu küll midagi.

                                Tegelt on jutt jälle peatükist "Näen pindu teise silmas, kuid ise käin palgiga ringi", sest vaata korra kasvüi Newcastle liini ning võta sealt Dabizas ära. Ongi kõik. Tooge aga Distin sisse ning siis võib ka Suur Ettelükatud Kaitsev Neeger (Heskey siis) väravaid lööma hakata.

                                Mis puutub liiga parimasse klubisse, siis selleks on minu arvates endiselt Manchester, pikim pink on aga hetkel Leedsil. Tugevuste Top-5 on niigi selge (vt. tabelit).


                                Kõik.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X