320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
    We are announcing today that head of football Raul Sanllehi is leaving the club and Vinai Venkatesham, our current managing director, will lead us going forward.

    ... @ dot.com
    Oeh, uudis, mis minu poolt vägagi tervitatud. Aga kahjuks, nagu Arsenalile omaselt, paar päeva liiga hilja. Loodan, et Edu-le tehakse ka korralik taustauuring.

    Williani puhul on minu jaoks kõigemasendavam see, et ta winger on. Auba, Pepe, Martinelli, Saka, Nelson + Nketiah ja Smith-Rowe - ääreründaja koht oli nagu väljakumängija positsioone vaadates kõige paremini kaetud.

    Kommentaar


      Algselt postitas erxx Vaata postitust
      Oeh, uudis, mis minu poolt vägagi tervitatud. Aga kahjuks, nagu Arsenalile omaselt, paar päeva liiga hilja. Loodan, et Edu-le tehakse ka korralik taustauuring.

      Williani puhul on minu jaoks kõigemasendavam see, et ta winger on. Auba, Pepe, Martinelli, Saka, Nelson + Nketiah ja Smith-Rowe - ääreründaja koht oli nagu väljakumängija positsioone vaadates kõige paremini kaetud.
      Auba ikka lubati keskele pigem ja ülejäänutest on selline esiklassi winger vaid Pepe, ülejäänud - no nende kohta peab veel aeg näitama, kas neist tulevad korralikud Premmi wingerid või mitte. Nii et pigem ikka korralik täiendus.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Sõpakas Mk Donsiga kodukal lives vaadatav hetkel ilusti

          Kommentaar


            Taldriku sôpakas punastega. Kuidagi leboks need mängud läinud jälle. Meeldiv!

            elnenny vastu ikka ei saa 😂

            X auba!

            Kommentaar


              Gabriel

              Kommentaar


                Algselt postitas Haron Vaata postitust
                Ongi juba 3 aastat, kui eelmine Gabriel meie kaitseliinist lahkus.
                Aga nüüd paluks Ceballos + veel 2 väga head poolikut + Auba ja ma olen rahul.

                Kommentaar


                  Me ostsime kaitsja ja veel paberil hea kaitsja - wow, mõlemas punktis. Prantsuse liiga asjatundjad - mitu punni 10 skaalal?
                  How does Freddy Kruger wipe his butt?

                  Kommentaar


                    Ideaalne! paremal Saliba ja vasakul vasakujalgne keskkaitse klubisse toodud. Môlemad atleetlikud, palliga head ning ka korraliku kiirusega kaitsjad. Ilmselt lastakse neil sujuvalt sisse elada ning luiz mängib kolmeses keskel vôi roteerub duos. Igaljuhul head täiendused. Next nagu erxx soovis: keskväljur palun!

                    Kommentaar


                      Ceballos ilmselt Arsenali ja kes teab äkki Adélaïde ka koju tagasi😏

                      Breaking | Jeff-Reine Adélaïde announces his desire to leave Lyon

                      Kommentaar


                        Kus suitsu seal tuld! psg olevat belleka vastu huvi tundmas. Isiklikult ma isegi vast oleks ok sellise diiliga kui amn jääks ja vôtaks rolli endale.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                          Kus suitsu seal tuld! psg olevat belleka vastu huvi tundmas. Isiklikult ma isegi vast oleks ok sellise diiliga kui amn jääks ja vôtaks rolli endale.
                          Arteta ei usalda AMNi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Arteta ei usalda AMNi
                            Veidi julgeks vastu vaielda. FA poolikus ja finaalis laskis ebanaturaalsel possal peale ja kilbimängus ka. Sellest mehest tuleks kindlasti kinni hoida, utility man. Teine asi, kas ta ise õnnelik on...
                            "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -21- Vaata postitust
                              Veidi julgeks vastu vaielda. FA poolikus ja finaalis laskis ebanaturaalsel possal peale ja kilbimängus ka. Sellest mehest tuleks kindlasti kinni hoida, utility man. Teine asi, kas ta ise õnnelik on...
                              + lôi tuimalt pennu alissoni vôrku! AMN just mees kes sobib Artetale

                              Kommentaar


                                Premmi mängudes ta küll jaole ei saanud. Karikaid ma ei näinud..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X