320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ega nõõd kõiki laenata ka ei saa, millalgi tuleb mõnele noorele omas mansas ka kohta anda. Ja arvan et kõik nimetatud noorteston on omal positsioonil kasulikumad kui need töllid, kes minema löödi.
    Muidugi vaja tugevdada meeskonda, aga töllide minema löömisega ja noorte asemele toomisega on tegelikult juba tsipake tugevdatud ka.

    Kommentaar


      Vähem kui 33 tundi on võimalik nentida, et "on alles juuli ..."

      Kommentaar


        Atletico Mineiro have accepted an offer from Shakhtar Donetsk for Bernard, according to the Brazilian club's president.
        Üks meedia ülepuhutud target libiseb minema. Kuradi imelik seis igaljuhul. Klubi CEO karjub akna avanedes, et meil plekki pritsib suust ja silmadest välja. Aga mõned nädalad enne akna sulgemist pole mitte ühtegi täiendust klubile tulnud. Väljaliikumine seejuures on märkimisväärne. Kas härra Wenger läheb 16 mehega tiitlit võitma!
        Mind That Gap!

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          BBC jätkab Suareziga. Ma siiani ei suuda uskuda, et meil sellega tõsi taga on. Mitte kuidagi ei meiki senssi.
          Jälgisin puhkuse ajal uudiseid pisteliselt ja Suarezi kohta lugedes ei kehitanud isegi õlgu, liiga sürr tundus. Jätan siinkohal tema isiku- ja mängijaoskused kõrvale ja keskendun ainult hinnale. Väga palju küsimusi tekib:

          Kas tõesti loodab klubi rivaalilt nende parima mängija 40m eest kätte saada? Lihtsalt niisama?
          Või mis veel hullem, arvasid tõesti, et see on väljaostuklausel?
          Või on klubi algusest peale olnud teadlikult valmis maksma 50m, saades sellega väga hea mängija ning näidates ülejäänud konkurentidele: vaadake kui suur meil on!?

          Ja kui see viimane versioon, et 2. septembril ärgates ongi uruhiir 50+m eest üle toodud, siis pean tulema teema juures, mida olen peas mõlgutanud, aga kirja pole tahtnud panna - kas tõesti mõjutasid uued sponsorlepingud klubi tegemisi niivõrd, et aasta varem poleks võinud maksta kinni üks väga hea mängija, CVC, formerly known as RVP? Oleks saanud oluliselt soodsamalt hakkama.
          Supplies!

          Kommentaar


            ausalt.. pangu see 50M parem Dortumundile lauale poolaka eest. Šansid allkirja saamiseks sarnased minu arvates.
            Mind That Gap!

            Kommentaar


              Poolakas on juba kokku leppinud oma tegemised tulevateks hooaegadeks, temaga pole midagi rääkida. Aga Reusi saaks kindlasti kätte £40m eest.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Poolakas on juba kokku leppinud oma tegemised tulevateks hooaegadeks, temaga pole midagi rääkida. Aga Reusi saaks kindlasti kätte £40m eest.
                Väidan, et ei saaks. Dortmund raha ei vaja, Reus alles hiljuti liitus päris kopsaka summa eest ning Dortmundi kõrval lükkas ta tagasi veelgi ahvatlevamaid pakkumisi.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Poolakas on juba kokku leppinud oma tegemised tulevateks hooaegadeks, temaga pole midagi rääkida. Aga Reusi saaks kindlasti kätte £40m eest.
                  Reus ja 40milj? Vaevalt.

                  Kommentaar


                    Oot, ma pole nii kursis aga mismõttes Dortmund raha ei vaja? €30m kasumit on nii väike summa, et ei paneks mõtlemagi?
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Igatahes olgu mis on, sama raha eest mis Suarezi ostmiseks läheks saaks kindlasti ka Reusi kes ei ole grammigi halvem jalgpallur minu silmis. Pigem parem.

                      Nõus?
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Kas Reusil release clause polnud?

                          Minu arvates ründaja kohale puhtalt oskuste pealt oleks Suarez parem, aga kui valida oleks, siis valiks suarezega kaasaskäiva poole pealt Reusi.

                          Kui valida oleks siis tahaks nii: lewa>reus>suarez>higuain>jovetic>villa ja kõik muud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Igatahes olgu mis on, sama raha eest mis Suarezi ostmiseks läheks saaks kindlasti ka Reusi kes ei ole grammigi halvem jalgpallur minu silmis. Pigem parem.

                            Nõus?
                            Nõus selle kohapealt, et Reus on sitaks hea mängumees + potentsiaali on ka tohutult. ManU, Citys, Chelskis, Realis ja Barcas vääriks kindlasti põhimehe kohta (minu subjektiivne arvamus). Hoopis teine teema on tema kätte saamine Dortmundist.

                            Ei saa mina ka Suareze taga ajamise loogikast aru. Eriti veel just Wengeri ja Arsenali senist poliitikat arvesse võttes. Kas siis see vastuoluline käitumine, mis temaga kaasas käib, pole üldse oluline ? On ju üpriski tõenäoline, et Ivanovici närimine ei jää viimaseks samalaadseks intsidendiks Suareze poolt. Kui ikka 50 milli on võimalik välja köhida, siis variante peaks ju olema.

                            Kommentaar


                              Miks peaks Reus Arsenali tulema?

                              Reusi jaoks oleks Arsenal pigem samm tagasi. Dortmund on klubi, mis võitleb Saksamaal tiitli eest ja jõudis äsja CLi finaali. Arsenal lõpetab liigas ilmselt maksimaalselt kolmanda kohaga ning kehvemal juhul jääb viiendaks.

                              Suarezi jaoks oleks aga Arsenal samm edasi.
                              Manchester United
                              Juventus

                              Kommentaar


                                Ei tea midagi, minu arust Liverpool on kordi ambitsioonikam klubi hetkel kui Arsenal... Uskumatu mees on see Wenger ikka. Ta pigem uurib, kellel lepingud lähitulevikus lõppemas ja hoiab silma peal, kes jooksvalt transfer requeste sisse annavad, kui seda, kes hetkel meeskonda tugevdaks.
                                Ma ei saa ka aru, miks peaks CL finaalis mänginud algkoosseisu mees kuhugi lahkuma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X