320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Kas siin teemas tõesti ei ole keegi David Luizi üle naernud? Halloo, ta ei ole ju kaitsja
    Kõik on naernud. Aga ta ei ole ka Mustafi. Ma ei oska absoluutselt jalgpalli mängida, olen ülekaalus ja vana ja ikka ma oleks keskaitses parem kui Mustafi. Ehk siis pimedate maal on ühe silmaga mees kuningas ja võrreldes Mustafiga on Luiz fucking Maldini ja 8 milli eest käib augutäiteks küll.

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      Kõik on naernud. Aga ta ei ole ka Mustafi. Ma ei oska absoluutselt jalgpalli mängida, olen ülekaalus ja vana ja ikka ma oleks keskaitses parem kui Mustafi. Ehk siis pimedate maal on ühe silmaga mees kuningas ja võrreldes Mustafiga on Luiz fucking Maldini ja 8 milli eest käib augutäiteks küll.
      Samas kui nüüd kujutlusvõime tööle panna, siis keskkaitsepaar Luiz-Mustafi, keda ees turvab Granit Xhaka - ma juba tunnen, kuidas "emotsioon" kasvab.

      Kommentaar


        Algselt postitas erxx Vaata postitust
        Samas kui nüüd kujutlusvõime tööle panna, siis keskkaitsepaar Luiz-Mustafi, keda ees turvab Granit Xhaka - ma juba tunnen, kuidas "emotsioon" kasvab.
        Noh see oleks mega jah. Kindlasti näeme hooaja jooksul ära ka kui just Mustafit ei müüda või Thamesi ei visata

        Kommentaar


          Eks huumoriprisma peab ikka olema aga reaalselt võttes:

          1. Luiz on reaalselt sama hea, kui mitte parem kui Koscielny.
          2. Chambers ei ole Mustafi.
          3. Kieran Tierney.
          4. Bellerin + Holding tagasi.
          5. Keskväljal on aasta kogenum Guendouzi, sisse elanud Torreira ja Ceballos.

          Ning Mustafi ehk saab veel maha müüa kuhugi.

          Olgugi, et me ei toonud mingit Pepe sarnast mega-täiendust kaitsesse, siis me oleme eelmise hooaja võrreldes tugevdanud kaitset ja keskvälja, kohe kindlasti. Lisa ette Nico Pepe ja me oleme vaatamata kõigele ülikorraliku suve.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            David Luiz on väga hea kogenud täiendus, kes on aastaid mänginud koondises, CL-is ning EPL-is ja PSGs. Odavalt saadud valmis mängija, kes annab kohe meeskonnale juurde ning pole olnud palju vigastustega kimpus. Arvestades, kuidas aken algas meedia/avalikkuse ulgumisega, et vaid 50 milkut on kulutada, siis reaalsuses peaks vast iga Arsenali toetaja vägagi rahule jääma. Oleks eeldanud, et Pepe suguse mängija/väljamineku juhtumiseks oleks pidanud Laca/Auba lahkuma, kuid ei. Rünne on väga tugev. Ainus nõrk koht on kaitsev poolik/kaitse arvatavasti endiselt, kuid olukord on palju parem kui mullu. Top 4? Hellyeah.
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Nii, päeva esimesed uudised on siis sellised, et Kieran Tierney dominod kokkuma saada, pidime müüma akadeemiast ja pre-seasonil kolmanda valiku vasakkaitsja Dominic Thompsoni divarisse Brentfordi, et nende mees Rico Henry võiks liikuda Celticusse. Väidetavalt +£3mil meile ja sell-on fee ka tuleviku tarbeks. Edu noorhärrale!



              Teiseks, Eddie Nketiah tegi hea valiku ning liikus aastaks Marcelo Bielsa käe alla Leedsi laenule. Edu Eddiele ja loodame, et tuleb mehisemana tagasi!



              Järgmiseks ehk siis uued poisid meie särgis ...
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                ... tere tulemast Kieran Tierney!

                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Ja Iwobi on vist Evertonis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxx Vaata postitust
                    Ja Iwobi on vist Evertonis.
                    Jep, Iwobi Evertoni, £40mil lausa. Natuke üllatav, samas mitte liiga. Sisimas ma arvasin, et see võib juhtuda Nelsoni tagasituleku ja Pepe saabumise valguses.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxx Vaata postitust
                      Ja Iwobi on vist Evertonis.
                      Seda 40-miljonise summa eest.
                      Vaadates seda osturallit siin oleks ilmselt algusest peale pidanud olema selge, et läheb ka müügiks.
                      Kahju, aga ilmselt mõistlik, eriti raha ja alt tulevat talenti (Nelson, Saka) arvestades.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        Seda 40-miljonise summa eest.
                        Vaadates seda osturallit siin oleks ilmselt algusest peale pidanud olema selge, et läheb ka müügiks.
                        Kahju, aga ilmselt mõistlik, eriti raha ja alt tulevat talenti (Nelson, Saka) arvestades.
                        With Iwobi sale at £40m Arsenal's net spend for the summer comes in at slightly in excess of £45m ...

                        Elneny, Mustafi ja Miki ikka klubis ... kas ma haistan kasumlikku akent?
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Panustan, et Miki ei lähe kuhugi (loe: keegi ei thtnud teda). Welbeck, Nketiah ja Iwobi? välja ning Pepe ja Nelson sisse. Ehk siis juba välja rohkem kui sisse. Ja ometi olime Jaanuaris ńii meeleheitelises seisus, et oli vaja Barca jäänuk laenule tuua.

                          Kommentaar


                            WOW, Raul on tegude mees. Me gusta.
                            Mul pidid silmad peast ära lendama kui ma nägin, et saame Iwobi eest 40 milli. What!? Nagu maast leitud. Ta on küll noor ja talendikas jms, aga mul on kuradi hea meel, et me tast lahti saime. Seda pidevat ajusurma rünnakute kõige otsustavamates faasides oli ikka julm vaadata. Igal juhul aitäh kõige eest ja head teed!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                              aga mul on kuradi hea meel, et me tast lahti saime.
                              Ma ise nii äärmuslikult ei väljenduks ja kahju, et ta kokkuvõttes meie juures läbi ei löönud. Arengukõver jooksis ikka tasapisi aga stabiilselt ülespoole. Lõppenud hooajal oli päris palju oma tiimi man of the match.

                              Aga tal hakkab see Ox-i sündroom tekkima. Keegi ei tea, mis positsioon väljakul tema jaoks parim on. Ning see ei ole üldiselt hea näitaja.

                              Kommentaar


                                Kokkuvõttes Iwobi on andekas poiss, aga tema positisoonil võiks rohkem produkti ka näha. 40 milkut on tema eest hea raha. Muidugi oleks vahva old mõni vanur enne müüa aga mis seal ikka. the cash must flow

                                Kommentaar

                                Working...
                                X