320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Igatahes super-super uudised mõlemad. Podolski, M'Vila ja uus Nr. 2 juba enne hooaja lõppu (praktiliselt) olemas. Nüüd veel uued lepingud mõne mehega ja võib olla veel üks uus mees sisse ja võiks juba põnevusega uut hooaega oodata.
    Ja siis jääb ainult väike kerge ülesanne kümnest muidusjööjast lahti saada. Ennustan, et päris paljud lähevad laenule või müüakse allahindluse käigus.
    Supplies!

    Kommentaar


      Tore, et seekord üritatakse tehinguid võimalikult varakult ära teha. Üks korralik pre-season uue meeskonnaga on alati hea.
      Vertongheni koha pealt olen siiski hetkel skeptiline. Kelle ta välja peaks puksima meeskonnast, DJ? Ei usu, et Wenger Vermi, Kosi või suure Peetri minema ajaks. Squillaci'st ei hakka üldse rääkimagi, tema lahkub nagunii.

      Nalja kah: Kuskilt lugesin, et Botafogo olevat Andre Santos't tahtnud ning loos oli toodud põhjenduseks vähene algrivistuses olek alates Detsembrist (meenutagem, et sel ajal sai ta 4 kuuks vigastada)

      Kommentaar


        M'Vila tulek on suure tõenäosusega Frimpongi Arsenali karjääri lõpp. Muidugi võiks küsida "aga Diaby?", Arsene vastab:

        "We have bought Lukas Podolski and our next step is to bring Jack Wilshere back and Abou Diaby back. Then, if you look at our squad, I don't feel we are behind anybody else."
        ~10st muidusööjast lahtisaamine saab muidugi paras pähkel olema, aga miskipärast olen kindel, et enamuses peaks see õnnestuma ja mis peamine - klubi soovib seda teha. Almunia juba kinnitatud, et leping lõppeb ja läheb. Vela ja Bendtner on piisavalt hästi esinenud, et neile ostja leiab ja Arshavin on nimi mille Venemaale kindlasti tagasi saab müüa. Eks ülejäänute lahtisaamiseks tuleb leppida väga sümboolse tasuga ja palagaraha vabanemise prospektist lähtudes.

        Julgustust annab ka bossi sõnavõtt nädalavahetusest:

        "That is a situation we have not sorted out yet but we will do that, of course, at the end of the season. They need opportunities to play and some players didn’t get enough opportunities here during the season. We will try to give them an opportunity to play if they get the chance somewhere else."
        Loodame, et ta pidas silmas Chamakhi ja Parki peaaegu olematut panust, ning nende kahe asemele muretsetakse (vähemalt) üks uus ründaja.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Loodame, et ta pidas silmas Chamakhi ja Parki peaaegu olematut panust, ning nende kahe asemele muretsetakse (vähemalt) üks uus ründaja.
          Hmm, see oleks jälle ju mõni pingipoiss? Pigem edutada noortekast Afobe. Ja kuidas selle Campbelliga on, ta ju ka ründaja? Päris ausalt öeldes oleks ma väga rahul, kui Bendtner see kolmas oleks. Aga tema ego ei luba seda ja tundub, et sillad on üsna põletatud.
          Supplies!

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            M'Vila tulek on suure tõenäosusega Frimpongi Arsenali karjääri lõpp. Muidugi võiks küsida "aga Diaby?", Arsene vastab:
            No miks ta seda Diaby't nii väga hindab? See, et ta pikk ja Vieira taoline välja näeb ei tähenda, et ta seda on. Kogu aeg vigane ning kasu sellest meeskonnale pole ning kui ta isegi terve on siis tema komme, et iga kümnes mäng hea on ning ülejäänud aja täiesti nähtamatu või üleüldse s'tt ei sobi meile. Kurja küll, tehku siis vähemalt mingi Miki Oweni tüüpi leping temaga (mängid siis saad palka, oled arstitädi juures või lihtsalt mitte meeskonnas imed näppu) kui tahab teda oma lemmikloomana alles hoida. Diaby peaks ise ka mõistma, et lihtsalt niisama arstide vahel jooksmisest saab palka (muidugi kes teab, äkki talle see jus meeldibki).

            Loodan, et mõni õlirull (PSG) tuleb ja ostab ta ära. Mõttetu mees.

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              No miks ta seda Diaby't nii väga hindab? See, et ta pikk ja Vieira taoline välja näeb ei tähenda, et ta seda on. Kogu aeg vigane ning kasu sellest meeskonnale pole ning kui ta isegi terve on siis tema komme, et iga kümnes mäng hea on ning ülejäänud aja täiesti nähtamatu või üleüldse s'tt ei sobi meile. Kurja küll, tehku siis vähemalt mingi Miki Oweni tüüpi leping temaga (mängid siis saad palka, oled arstitädi juures või lihtsalt mitte meeskonnas imed näppu) kui tahab teda oma lemmikloomana alles hoida. Diaby peaks ise ka mõistma, et lihtsalt niisama arstide vahel jooksmisest saab palka (muidugi kes teab, äkki talle see jus meeldibki).

              Loodan, et mõni õlirull (PSG) tuleb ja ostab ta ära. Mõttetu mees.
              Ei mahu pähe mulle see Diaby mutta tampimine, vigastused on küll frustreerivad, kuid selle vastu ei saa mees kahjuks ise mitte midagi teha. Mäletatavasti oli RVP'l sama jama, nüüd veab mees meid praktiliselt üksi Champions League. Ma ei taha küll sellega öelda, et Diaby on samast mastist mees, mis RVP aga mul on usku, et see mees suudab teha veel väga ilusaid mänge . Minu empaatia on see Prantsuse härra igaljuhul ära teeninud ja ehk näeme teda taaskord platsil vastastest möödumas nagu neid poleks seal olnudki!
              Pay as you playle muidugi two thumbs up!


              Kommentaar


                diaby kohapealt, et kui osutuvad tõeks jutud noore mvila saabumisest, siis on väga raske diabyl kohta näha, ta on ilmselgelt kehvem, kui song, arteta, rosicky,ramsey,mvila kellega ta tõenäoliselt peaks platsile saamise nimel konkureerima. pingil ja varus oleks ehk ruumi, kuid ma ei usu, et tumedat verd prantslane sellise tagasihoidliku rolliga lepiks... müümise kohapealt...kui see peaks soov olema klubil, siis raskeks sellega vaevalt et läheb. hingehinda muidugi ei küsi, aga seda ei makstud ka tema tulles... aga huvitav saab olema suvi kindlasti(huvitavam on siiski veel hetkel, kui kindel võit viib ühe kehvema hooaja alguse järel taaskord meistrite liigasse, kaotus aga jätab ilmselt ukse taha). lisaks veel vaja allkirjad saada mitmeltki mehelt ja ei tahaks ära sõnuda, aga elu on näidanud, et peale tihedat koondise ralli, mis suvel ootamas on, võib arsenali laatsaret olla rahvarohkem, kui pink. saab näha, küsimusi jätub.

                Kommentaar


                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  ramsey
                  Ramseyst pole keegi sitem.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Ja ärge unustage, et Denilson pidi ka ju tagasi tulema! Kahju, et Nasrid enam pole, oleks kolmekesi koos Ramseyga maailma kõige impotentsema keskvälja saanud moodustada.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Pagan, ja mina jäin juba uskuma, et Arsenal ei ole ikkagi one-man-club.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Ja ärge unustage, et Denilson pidi ka ju tagasi tulema! Kahju, et Nasrid enam pole, oleks kolmekesi koos Ramseyga maailma kõige impotentsema keskvälja saanud moodustada.
                        kui denilsoniga mingit ekstraklassi digimuutust pole toimunud on ta endiselt ikka pokemon ja temaga ei pea isegi diaby olema ärkvel et konkureerida. see mees on omaette klass. aga nasrit võib vihata ja põlastada aga sitaks mängijaks ma teda lugeda küll ei julge. samas ramsey lisasin kuna ta on ju arsene lemmik seninähtu põhjal ja tema küll kuhugi minema ei hakka....

                        Kommentaar


                          aga üks korralik paremkaitsja kuluks lisaks ära. soomepoiss ei ole ikka päris see tase ja coquelin, djourou ja kes iganes seal aegajalt kohakaasluse alusel käivad ei mängi ka seda kohta välja...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                            aga üks korralik paremkaitsja kuluks lisaks ära. soomepoiss ei ole ikka päris see tase ja coquelin, djourou ja kes iganes seal aegajalt kohakaasluse alusel käivad ei mängi ka seda kohta välja...
                            soomepoiss oli pikalt vigastatud ning enne seda tegi ta pärast rabedat algust vägagi korralikud partiid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                              soomepoiss oli pikalt vigastatud ning enne seda tegi ta pärast rabedat algust vägagi korralikud partiid.

                              Ära aja paska, somm on aeglane ja saamatu.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                minu arust oli somm ka täielik ebakindlus ise kaitsetöös ja rünnakust rääkimata, kui ettepoole söötmine oli ikka tema jaoks ilmatu julgutükk, mida mängus 2 korda heal juhul tegi.meistriliiga tase see küll polnud, rääkimata veel tabelitipust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X