320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Naeruväärne võiduvärav naeruväärsele mängule. No mina ei tea noh. A kui muidu ei oska, siis tuleb kas või niimoodi ära kobistada. Arshavini kasutegur oma 10minutise episoodi juures oli suurem kui Hr Ramsey viimase 5e mängu oma. Õnneks Gervinho kaua ei kestnud, see tõi ka lõpuks meile võidu. See Julius Caesar on päris pädev, kuidas ta QPRi ära eksis?!?

    See mis seal üleajal toimus võtab hästi selle Arsenali kokku. Koduväljakul mehelises ülekaalus tabeli viimase vastu ja lased endale ei millegist peaaegu ära lüüa, kolmel korral.

    Einoh, hea siis et niigi läks, 3 punkti on 3 punkti. Aga vanast peldikust siukse mänguga midagi loota ei ole, punanina juba limpsas seal maialt keelega üle huulte.

    Kas oleks võimalik Arshavini vahetusmeheks ülendada, tema mängitud minutite arv on ikka jaburalt väike olnud seni. Ja nagu näha on siis vajalikul hetkel võib teha mängu ära, peale Theo pole kedagi teist sellist pingilt võtta, kui väravat vajame.

    Kommentaar


      Julio Cesar.

      Interist saadeti minema. Itaalias keegi tema palka maksta ei suuda/taha, siis pidi inglismaale minema.

      Kommentaar


        Wilshere on tõesti nii heaks viimase 2 aastaga muutunud või on ülejäänud Arsenal ära kukkunud? Ei ole nagu kutti näinud üldse mängimas ka aga rets haip käib
        Algselt postitas zip
        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

        Kommentaar


          Wenger ostku Arshavinile jäätis nüüd.

          Kommentaar


            Algselt postitas M1kker Vaata postitust
            Wilshere on tõesti nii heaks viimase 2 aastaga muutunud või on ülejäänud Arsenal ära kukkunud? Ei ole nagu kutti näinud üldse mängimas ka aga rets haip käib
            Mida sa sonid? Wilshere mängiski samamoodi ja paremini terve 09/10 hooaja.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Pasa maitse jääb suhu tänasest mängust. Qpri alistamiseks oli vaja debiilset punast kaarti ja suluseisust väravat.
              Ptui.

              Kommentaar


                Hea:
                Taga null ja 3 sanga.
                Wilshere!
                Mr Reliable is also back!
                Palun vabandust aga Gervinho vigastus (ei pea tema pärast natuke aega vähemalt enda närve tapma).
                Arshavin.
                Mannone ei pidanud kuni 90 minutini tõrjet vist tegemagi, kuid kui oli tarvis siis ta oli mees omal kohal. Ta ei peksnud kogu aeg pimedalt pikka ette (rõhk sõnal kogu aeg).

                Halb:
                Impotentne rünnakutele jõudmine.
                Impotentsed rünnakute lahendused.
                Ramsey...
                Kobin värav võiduks, korralikku kaadrit ei näinudki kuid tundus ka sulg olevat.
                Läbisõiduhoov viimastel minutitel.

                PS. Mainiks ära ka "suurepärase" vilepartii. Millised geniaalsed lahendused ning täpsus müüride paika panemisel. Hindeks annaks kõva 3/10 (vähemalt julges selle punase ära anda, aga seegi tundus olevat abikohtuniku otsus)

                Kommentaar


                  Jah, esimese emotsiooni pealt jäi mainimata, et Jenkinsonile suured tänud ülikorralike esituste eest, aga Sagna oli omakorda veel tase kõrgem silmaga nähtavalt. Noormehele kulub ehk natuke puhkust äragi nüüd - saab natuke õpitut seedida ja teab, et kui vaja on siis ei värista.

                  Santos omakorda oli muidugi jälle suht kohutav. Tõesti ei meeldi niimoodi maha kanda mehi suht vähese pealt, aga eelmise aasta positiivne sambarütm on mehe sammust kadunud ja Londoni hall oleks nagu üle võtnud. Üldse ei pahandaks, kui ta kuhugi türgimaale tagasi parseldatakse talvel ja keegi uus tuleb. Peaasi, et Gibbs nüüd Unitediks tagasi on ja natuke nüüd ikka püsiks.

                  Wilshere'i teravust ei suutnud ise ka ära imestada. Selline tunne nagu polekski 15 kuud möödas tema viimasest mängust. Peaasi, et liiga ei tee. Kui Diaby ka tagasi tuleks siis saaks Ramsey pingile ja Santi äärele panna. Gervinho oli muidugi täiesti masendavalt pask need paar momenti - pikka vigastust loomulikult ei soovi, aga võib olla paar mängu puhata ja järele mõelda poleks paha variant. Tema puhul probleemiks ilmselt see mõtlemise osa just ongi.

                  Podolski ja Giroud peavad lihtsalt ühise keele leidma omavahel ja keskväljaga ning ründemängu käima saama meeskonnal. Väga ebaefektiivne oli kõik mis tehti. Tugevamaid meeskondi ei võida nii.

                  Ning lõpuks Ramsey ... not fit to wear the shirt. Sorry, aga laen jaanuaris palun ja ostke korralik mees. Sellise masajalaga ei saa mängida.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Mida sa sonid? Wilshere mängiski samamoodi ja paremini terve 09/10 hooaja.
                    ma ei tulnud sonima, aga ma nii average jalgpalli vaataja et ma vaatan ainult Chelsea mänge. Arsenali omi eraldi ei vaadanud aga selline tunne nagu ta mingi viimase aasta-kahega mingiks eriti keskseks kujuks saanud
                    Algselt postitas zip
                    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                      ma ei tulnud sonima, aga ma nii average jalgpalli vaataja et ma vaatan ainult Chelsea mänge. Arsenali omi eraldi ei vaadanud aga selline tunne nagu ta mingi viimase aasta-kahega mingiks eriti keskseks kujuks saanud
                      Mul on tõsiseid raskusi aru saamisega sinu arusaamadest tema suhtes. Kas on väljendusviis natuke lünklik, või mul omal täna pea udune otsas. Aga luba ma selgitan siis sulle - Wilshere ei ole mitte "nii heaks saanud äkki" ega pole see nüüd miski viimase aja haip vaid 10/11 (enne erutusega kirjutasin 09/10 kogemata) hooajal, kui ta pmst Arsenali põhitiimi mängijaks sai ja kokku lõpuks 49 mängu tegi hooajaga siis tema tase oligi selline nagu täna ja parem veel. Jõudis ka 5 korda koondist esindada. Kokkuvõttes peeti teda 10/11 hooaja üheks parimaks mängijaks klubis.

                      Eelmise aasta pre-seasonil läks tal jalg katki. Õigemini läks ta vist juba katki koondise eest mängides mõned kuud varem, aga selline see 'fracture' vigastus juba on - salakaval ja ei taandu kergesti. Niiet terve eelmine hooaeg jäi tal vahele, ning esimesed kuud ka sellest hooajast. Nagu pikkade vigastuste puhul ikka siis hirm on selles, kas mängija suudab tagasi tulles olla oma vanal heal tasemel. Wilshere suutis. Ning andku jalkajumalad nüüd armu, et vahelejäänud aega tasa saab hakata tegema ja sellised jamad enam ei korduks.

                      Fännide positiivne reaktsioon ja enne seda tagasituleku pikisilmne ootamine ju täiesti normaalne. Iga klubi ootaks ühte oma parimat samamoodi.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        jutuke
                        Väga kena. Ma pole teda suurt jälginud, teadsin ainult tema nime mingiaeg enne Boltonisse laenule minekut, aga mängimas ei olnud näinud. Sealt tuli tagasi siis räägiti et too laen tegi talle ainult head. Mulle jäigi pigem arusaamatuks see et kas ta nüüd hiljuti alles selliseks täheks saanud mulle märkamatult või on see juba paari aasta tagune. Muidugi on reaktsioon normaalne, sellepärast ma spämmin caps lockiga kui Lampard mängib. Ei tulnud tüli kiskuma üldse
                        Algselt postitas zip
                        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                          Väga kena. Ma pole teda suurt jälginud, teadsin ainult tema nime mingiaeg enne Boltonisse laenule minekut, aga mängimas ei olnud näinud. Sealt tuli tagasi siis räägiti et too laen tegi talle ainult head. Mulle jäigi pigem arusaamatuks see et kas ta nüüd hiljuti alles selliseks täheks saanud mulle märkamatult või on see juba paari aasta tagune. Muidugi on reaktsioon normaalne, sellepärast ma spämmin caps lockiga kui Lampard mängib. Ei tulnud tüli kiskuma üldse
                          Olgu, olgu - ega ma ka paha pärast Ma sattusin alguses puzzlesse lihtsalt, et keegi nii casual on, et Wilshere'i kohta niimoodi küsis nagu oleks täna esimest korda temast kuulnud.

                          Aaaaanyway ... kompilatsioonivideo juba üleval:



                          Ja kuna juba sai kordust näha siis silma jäi veel kaks asja - Theo ja Arshavin olid väga palju asjalikumad kui seni Ramsey ja Podolski ning korraks Gervinho äärtel. Santos ei kliki Podolskiga ikka üldse. Gibbsi terveks saamine on kriitilise tähtsusega vana peldiku külastamise ajaks. Ja Mirror räägib rõõmusõnumist, et Szczesny on tagasi Readinguks.

                          Diaby & Rosicky kohta paluks positiivseid uudiseid lähiajal!
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Ramsey materdamine on naljakas. Arvestades, et tegemist pole wingeriga, tegi ta positisioonilt väljas mängides isegi suhteliselt okei mängu. Paar head lööki, millest üks tabas latti ja teise tõrjumine nõudis Cesarilt korralikku pingutust, rääkimata tema tackle'ist, mis sisuliselt lõi meie ainsa värava.

                            Sagna ja Wilshere üle on superhea meel. Kaks nii kõrgest klassist mängijat teeksid paremaks iga meeskonna ja vähe on neid, kellel sellist quality-boosti nii hädasti vaja oli kui meil.

                            Szczesny, Walcott ja Gibbs ka tagasi meeskonda, siis võib isegi midagi looma hakata. Muidugi eeldades, et jaanuaris eesliini kvaliteediga täiendatakse.

                            Kommentaar


                              lisaks mainiks et kui giroud ei murdu ise nüüd selle teatava pinge all ja nii edasi jätkab, siis see ebaõnn peab ükskord ka murduma. samuti nagu eelpool mainitud, siis ei taha kellegi vigastust, aga patsidega elevandi puudumine annab ehk giroud le täismänge, mida ta vähemalt mu arust justnimelt vajab et hakkaksid sisse minema need samad löögid, mis seni on küll latist tulnud, joonelt blokeeritud jne. mu arust on mehel lootust küll, kui külm ära ei võta.

                              Kommentaar


                                Eelnevalt lisatud video pole nähtav, lisan uuessti.

                                Wilshere


                                Sagna

                                Kommentaar

                                Working...
                                X