320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      See on lihtsalt frustreeriv kui palju see Bellerin seda palli kardab ja igasse olukorda nii pehmelt läheb. Suvel vôiks kodumaale sinna pankroti klubisse naasta.

      Kommentaar


        Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
        See on lihtsalt frustreeriv kui palju see Bellerin seda palli kardab ja igasse olukorda nii pehmelt läheb. Suvel vôiks kodumaale sinna pankroti klubisse naasta.
        Ma saan su frustratsioonist aru, aga meil pole ka kedagit paremat sinna paremkaitsesse panna. Samuti pole mõstlik teda tasuta ära anda.

        Kommentaar


          Kas on üldse siin kedagi, kes käsi südamel saab väita, et 1-2 värava järel uskus edasipääsu?

          Kommentaar


            Algselt postitas erxx Vaata postitust
            Kas on üldse siin kedagi, kes käsi südamel saab väita, et 1-2 värava järel uskus edasipääsu?
            Tunnistan ausalt, ka 3-2 ei tekitanud mingit turvatunnet edasipääsu suhtes.

            Kommentaar


              Ma parem ei hakka detailselt kirjeldama, mis tunded mind valdasid, kui 1:2 seisult Willian mängu päästma saadeti. Okei, tast oli isegi mingi kasu täna aga mida sa teed, Arteta? Nii üleüldiselt, mis värk on? Laca, Pepe, Martinelli tahavad ka teada, et mis algorütme sa krt kasutad selles jalgpallimängu manageerimise mängus?!?

              Kommentaar


                Algselt postitas coco Vaata postitust
                Ma parem ei hakka detailselt kirjeldama, mis tunded mind valdasid, kui 1:2 seisult Willian mängu päästma saadeti. Okei, tast oli isegi mingi kasu täna aga mida sa teed, Arteta? Nii üleüldiselt, mis värk on? Laca, Pepe, Martinelli tahavad ka teada, et mis algorütme sa krt kasutad selles jalgpallimängu manageerimise mängus?!?
                Küll aga tuleb ilmselt tõdeda, et härra peatreener teab nüüd edaspidi täpselt, kelle poole pöörduda, kui on vaja tähtis mäng ära otsustada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxx Vaata postitust
                  Kas on üldse siin kedagi, kes käsi südamel saab väita, et 1-2 värava järel uskus edasipääsu?
                  kas see loeb kui ma 2-1 peal olin häpi, aga sisimas kartsin, et õnn ei kesta?

                  Kommentaar


                    Tundus, et tuleb jälle klassikuks saanud võõrsilväravaga väljakukkumine, sest kindlalt edasipääsemine oleks lihtsalt täiesti un-Arsenal.

                    PS See väravajärgne VARi kontroll on ka täiesti kohutav asi.
                    PPS Olympiakos on vist välja kukkumas, muidu oleks teoorias võimalus kaheks kodumänguks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas coco Vaata postitust
                      Ma parem ei hakka detailselt kirjeldama, mis tunded mind valdasid, kui 1:2 seisult Willian mängu päästma saadeti.
                      Yep +1

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxx Vaata postitust
                        Kas on üldse siin kedagi, kes käsi südamel saab väita, et 1-2 värava järel uskus edasipääsu?
                        Ma leidsin ka siis kui 1-0 ees olime et ideaalis on vaja veel kaks lüüa. 1-1 peal olin ma selles veendundud, et on vaja lüüa veel 2 sest Benfica lööb veel vähemalt ühe. Lõpuks saime tulemuse kätte aga mängupilt oli masendavalt kesine enamik aega. Eriti "mõnus" oli vaadata palli veeretamist 2-2 seisul

                        Kommentaar


                          Algselt postitas coco Vaata postitust
                          Ma parem ei hakka detailselt kirjeldama, mis tunded mind valdasid, kui 1:2 seisult Willian mängu päästma saadeti. Okei, tast oli isegi mingi kasu täna aga mida sa teed, Arteta? Nii üleüldiselt, mis värk on? Laca, Pepe, Martinelli tahavad ka teada, et mis algorütme sa krt kasutad selles jalgpallimängu manageerimise mängus?!?
                          Sama. Williani kaotusseisus mängu tulek mõjus nagu mürgisüst emotsioonidele eile. Aru ma ei saa miks teda pushib Mikel. Pärast mängu põhjendas küll aga no ma ei tea. Enamasti ei paku ta ju midagi. Seekord veidi liigutas end aga ka ei midagi erilist samas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            Sama. Williani kaotusseisus mängu tulek mõjus nagu mürgisüst emotsioonidele eile. Aru ma ei saa miks teda pushib Mikel. Pärast mängu põhjendas küll aga no ma ei tea. Enamasti ei paku ta ju midagi. Seekord veidi liigutas end aga ka ei midagi erilist samas.
                            Kuidagi tuleb ju omanikele näidata, et klubis kolmandat kõrgeimat palka saava mängija soetamine ei olnud emotsiooni pealt tehtud ost.

                            Kommentaar


                              Vana tuttav Olympiakos, kes võttis end PSV vastu ikkagi kokku, kuid seekord Arsenalil topelt koduväljaku eelis.

                              Kommentaar


                                Ma lihtsalt üritan mõista seda loogikat seal taga.

                                Ma olen Mikel Arteta, seisan küljejoone ääres ja vaatan kuidas Ceballose käki tagajärjel paugust kahte väravat vajame, 20 minti kellal järgi. Vaatan paaniliselt pingi pole... kes võiksid olla suutelised aidata praegu kastanid tulest välja tuua - vastu vaatavad mulle sealt Lacazette, Pepe, Nketiah, Martinelli, Willian. Teen kiired kalkulatsioonid peas: saadaks Nketiahi - Euroopa Liigas on poiss ju nagu väravaid löönud, a tal vaja kandikul ette panna. Ei pane Nketiahhi. Nii, Pepe rsk - ilmselt on vihane mu peale jälle, et nii kui hakkas veidi vormi koguma ja soovitud taset näitama jätsin ta madriidist tulnud laenupoisi arvelt jälle pingile. Ei pane Pepe'd, saab punase veel jälle. Paneks Laca - ühe korra see vend mulle juba töökoha ju päästis pühade aegu, äkki päästab uuesti? Tra, samas, välk kaks korda järjest samma kohta ei pidavat lööma, ei pane teda. Noor brass Martinelli ka midagi sealt taamalt uurib küsiva pilguga a teda ma ei pane lihtsalt põhimõtte pärast mängu, treeneril peavad olema põhimõtted - noortele tuleb koht kätte näidata, kes on boss jms. Kes seal veel on, a see extselsi skamm, kes siia ilmselgelt vanadekottu on tulnud ja kes on justkui must auk, mis kõik lootustandvad rünnakualged endasse imeb.

                                Ermärmörmjurm, ah mai viitsi rohkem mõelda praegu, kell tiksub, Willian, lähed peale!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X